Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pre mna trocha sklamanie. super hra ale odradilo ma od dalsieho hrania prestrelena obtiaznost bossov. cez cely level prejdem tancujuc v zapale boja s prstom v nose. bossovi nalozim kombo 4-5 uderov doplnim Ki a zoberie mu "vlas" zo zivota nasledne jedna rana a dovidenia je po suboji. tento nepomer obtiaznosti levelu a zaveru levelu mi dost vadil. preto je uz nioh na bazari *16*
  • Já to vyslovuju ŇJOOOoooch, takový ten zvuk, když kolem tebe rychle prosviští někdo na motorce *1*
  • Příjde mi, že recenzent se tak snažil aby ukázal, že Nioh není kopie DS až mě to přestalo bavit číst,.. Popis mechanik je sice super, ale postrádám v tom nějakou přidanou hodnotu pro čtenáře. Chybí mi tak takové to klasické shrnutí hratelnost/stylizace (grafika)/příběh..
  • DwaR
    osobne som tieto hry nehral, nebavia ma, idú mimo môj záber. ale v okolí mám dosť ľudí, ktorí ich "žerú aj s chlpami". ťažký gameplay nespomínajú, používajú výraz výzva. a aj tolen v pozadí. skôr oceňujú leveldizajn, možnosti hry, dizajn bossov, monštier, celkový gameplay a pocit z hry. z ich hodnotení usudzujem, že obtiažnosť je len jeden z čriepkov celkovej skladačky. je tak úzko spätá s celkovou hrateľnosťou, že je len ťažko povedať, aký vplyv na hru by malo jej zníženie.
    + tieto hry sú tak "ťažké" (nioh neviem, hovorili o DS sérii a jej klonoch), ale zas férové a často ti dovolia "podvádzať", majú skratky, rôzne triky, ktoré ti hru zjednodušia.
    výsledná odpoveď znie - nie, ťažký gameplay nie je automaticky +3 body, tieto hry sú proste kvalitne a dobre spracované a preto majú vysoké hodnotenia. nemusia sa ti páčiť, nemusia ťa baviť, ale kvality im len ťažko uprieť. rovnako ako s hudbou, či filmom. nemusím počúvať U2, ale že robia dobrú muziku im ťažko upriem.
  • Zas-nějaká-japonská-mlátička
  • Malleth
    Nýo
  • Malleth
    Dohráno a za mě tak 7/10.
    Combat je skvělej, stejně tak framerate a loadingy, ale všechno ostatní je downgrade oproti Souls hrám. Nejhorší je jak často se v Nioh dokola opakujou stejný typy monster.
  • Ano, budeme ji stavět na piedestal. Final Fantasy je PSX hra panejo, Dungeony nikoho nebaví a Zaklínač 1 je snad vtip. Jak tam můžeš dávát hru s rozbitým gameplayem a level desingem. Trojka ještě budiž, ale taky to její jádro je dosti mimo. Dark Souls má perfektní a funčkní jádro...
  • Dal sis stím takovou práci a přitom taková blbost :)
  • On celý ten příspěvek je divoká kombinace fanboysimu, řecké mytologie, Bible, Bourne ságy, slovenského folklóru a špatně odhadnuté dávky halucinogenních hub.
  • Bloodbourne, jo? Vždyť to neumíš ani správně napsat....
  • Dark Souls,Bloodbourne,Nioh najsvätejšia trojica je konečné kompletná... ostatny môžte len poklaknúť
    a sláviť tieto sväté hry ktoré zostúpili z Olympu aby aj bežní smrtelníci videli na vlastné oči dokonalosť a číru hratelnosť... kacíri ktorí by chceli spochybniť najvyššiu svätosť týchto hier budú zatratení a odsúdení na večné muky pri hraní MMORPG hier *16*
  • MickeyMutant
    Děkuji všem za hlasování v diskuzi o kousek níž a omlouvám se za nemožnost reagovat přímo do odpovídajícího vlákna.

    Z relativně malého vzorku čtenářů Games tedy 15 pro tvar "ňijoch" ku 4 pro "ňijó". Bylo by tedy možné považovat za statisticky prokázané, že skoro 80% majorita preferuje výslovnost "ňijoch". Bohužel ale musím tyhle anketní výsledky prohlásit za neplatné, protože jsem hlupák opomněl tu jasně nejpravděpodobnější možnost, že většina čtenářů dává přednost přirozené a logické variantě "ňoch".

    Závěrem musím poděkovat za vaši ohleduplnost a takt, které vám nedovolily mne na podobné zásadní pochybení ohledně kladené anketní otázky upozornit.
  • RPS je mimo už řadu let a pro mě to rozhodně žádná PC modla není. Dark Souls je vynikající hra, to určitě ano, pro mě asi nejlepší hra roku 2012, ale budeme ji stavět na nějaký piedestal nejlepší RPG? Vážně? Když tu máme Dungeon Mastera, Wizardry 7, Ultimu 7, Planescape Torment, Morrowind, Zaklínače 1, Final Fantasy 7 a 8... to nikdo nemůže brát vážně přece...
  • Skyrim tu též dostal 10/10, dle mého oprávněně, skvělá hra, klidně na úrovni těch Dark Souls a to nejenom hodnocením, a GOTY a různé ankety, jéjda, těch Skyrim taky vyhrál mraky *1* *1*
  • Aspon ze jsi uplne mimo :)
  • jamar28
    V tom případě nyjoch. *1*
  • Git gud
  • Jelikož tu DS dostalo 10/10 a bylo vyhlášeno RPG roku, kde všude jinde ve světě vládla masírka se Skyrimem, tak si myslím, že by s tím neměli problém, ale to je samozřejmě trollíku irelevatní. Bavili jsme se o magazínu a ten je evidentně respektovaný i tady, takže to už zabal :)
  • Až tu budou konkrétní názory lidí z Games.cz na tenhle konkrétní TOP list, tak ano, pak to můžeš zkusit lépe. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit