Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky doporučuju. Po dohrání Bloodborne jsem až do teď na PSko nesáh a zklamanej rozhodně nejsem.
  • flash789
    Toho ne, pisu ze vetsina. Ale treba Sulivahna na poprve. A takovou tu tanecnici v zavoji, ted uz nevim jak se jmenuje..taky. A i dalsi, proste vetsinu na jeden dva pokusy, byli tam tuzsi kousky ale ze bych se u nekoho vylozene zaseknul to ani nahodou. Pomerne tuze vypadal ten drak v ty bonusovy lokaci, pak sem tam pobihal a dosel na tu lavku kde mu slo skocit na hlavu, ymslel jsme ze mu uberu kousek zdravi a bude se to muset opakovat, ale to ze rovnou chcipne sem fakt necekal, docela trapas.
  • Opravdu si dal Nameless Kinga na druhý pokus? :O

    Tak to čumím - do teď sem se považoval za dobrého hráče téhle série. Musím uznat že asi něco umíš.
  • Je mi u paty, co si myslí nějaký frankie troll na Games.cz, je to tvoje plné právo si myslet o té hře cokoliv, ale těžko můžeš té hře upřít devítkové až desítkové kvality, že třeba nemáš úplně vkus, není tvoje vina. Těch magazínu je plná prdel, co to vyhlásilo hrou desetiletí, nejlepším RPG či nejlepší hrou vůbec. Třeba PC modla RPS

    https://www.rockpapershotgun.com/2015/07/10/best-rpg/8/
  • MickeyMutant
    Jak vyslovujete Nioh? "Ňijó", nebo "ňijoch"? Pro první variantu dejte +, pro druhou -.
  • Jack1947
    Takové čekání a má to jen a pouze9/10 kde se stala chyba pánové ?

    Jinak, taky bych asi hrát moc nechtěl tohle je prostě obšlehlý DS, když to někoho baví proč ne noo
  • flash789
    No vidis, a me treba bossove ve trojce prisly nudny, vetsina lehla na jeden dva pokusy a uz si ani nepmatuju jak vypadali. Samo na prvni DS mam dobry vzpominky, ale jelikoz sem to hral celkem kolem 300 hodin tak uz me to zpatky netahne. A Demon Souls jsme hral jeste v dobe kdy ta serie slavna nebyla, tenkrat jsme ji nedohral a nepodarilo se mi k tomu vratit, a ted uz asi na to ani nedojde pac jsem PS3 prodal :)
  • No a to je trochu proti pravidlům žánrů. Jasně pravidla jsou od toho aby se porušovala, ale ne vždy je to ku prospěchu.
    Hlavně bossové tam byly strašně nenápaditý - samej rytíř s kopím/sekerou, kostlivec, přerostlý zvířata atd - strašná nuda, fakt mi to přišlo jako nějaký nepoužitý nápady, co během jedničky někdo vyhodil do koše pro jejich neoriginalitu...

    Že se ti hra líbí ti samozřejmě přeju. Mě by se asi taky líbila, ale to bych před ní nesměl hrát Demon's Souls a první Dark Souls, kde už bylo dvakrát vidět jak se to dělá dobře.
  • flash789
    Ale jo, to asi jo. Ja sice nejaky ultra nerd na Personu nejsem ale asi presvedcila.Spis inklinuju ke klasicke Shin Megami serii, za pokracovani treba Digital Devil Sagy bych byl ochoten podepsat i nejakou petici:) Ja si PS4 poridil az na FF15 s ohledem na to ze bude remaster FF12.
  • Vogon
    Co taková Persona 5 běžící v 60 fps?
  • flash789
    To teda nevim, ja v prodejne her pracuju a mame i bazarovky a nikdy jsem si za ty leta nevsiml ze by se nam tam nejaky dil DS hromadil, spis byvaji po jednom kusu a jsou hned pryc:) Treba DS3 jsem v bazaru u nas nevidel dobre tri mesice.
  • flash789
    zajimave, ani jedna z tehle her by me teda ke koupi PS4 nepresvedcila:)
  • flash789
    Jo, obecne se ma za to ze DS2 je nejhorsi, Scholars edice to sice vylepsila ale lidi porad remcaj. Mne se libi, je velka, ma hodne prostredi a mam rad mechaniku kdy jde vycistit lokace a uz se tam (pokud clovek nechce) zadny nepratele neobjevi.
  • Nejsi sám. Hlavně to ale nevysvětluj někomu, kdo si myslí, že rubačka s rpg prvky je nejlepší žánr na světě. *1*
  • Ta ona to není zrovna hra pro casualy (to potvrzují i plné bazary těsně po vydání, kdy si takový lidí opiti výbornými recenzemi, ani ne po dvou hodinách hraní vůbec neví rady jak s tou hrou dál, tak ji raději střelí).
  • Zrovna DS2 mi přijde jako strašněj kastrát původní myšlenky a bossové strašně na jedno brdo. Nevím ale dvojka mě prostě moc nebavila, byla taková jalová...
  • flash789
    Me moc stare japonsko nezajima, tudiz ta stylizace mi nesedi. Ale je to kvalitni hra. Par hodin jsem to hral a uz na to nesahl. Asi jsem uz starej a pohodlnej, nejak me uz nebavi opakovat jedny a ty same pasaze porad dokola, a moje sikovnost a postreh s gamepadem zacina byt cim dal tim horsi. Uz dark Souls 3 jsem hral z radnou davkou sebezapreni:) Sily si spis necham na DS2 scholars edici, kde jsem jeste nehral ty DLC a z nejakeho duvodu mam tenhle dil nejradsi.
  • Dik za text. Mam dotaz. Da se vypnout HUD/UI? V bete to totiz neslo.
  • záleží podle jakých hračů a jakých magazínů, že, málokdo tvrdí, že Dark Souls je špatná hra, ale ale nejlepší? To si nemyslím, ani zdaleka, u mě by se asi nevešla ani do top 10 a věř že nejsem zdaleka sám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit