Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přidávám se k těm co zmiňovali font. Je opravdu nešikovně zvolený. Obecně mám také pocit, že na mě při otevření stránky vyskočí víc reklamy než samotného obsahu. Viz třeba teď v headeru strčená reklama na McDonalds. Chápu, že server je z toho živ, protože žít z příspěvků čtenářů, tak to můžete za měsíc zabalit. Každopádně font by to chtělo změnit.
  • pytaju sa ma na nazor a pripomienku tak odpovedam......pokial sa s tym, mam len zmierit,ok v pohode, ale to sa snad ani nemuseli pytat, ci nie ?

    a BTW nemente prosim mobilnu verziu, je to imo jeden z najlepsich webov na citanie/rychlost a pohodlnost co poznam...
    • ano, je nám všem jasné, že ty fonty jsou tak nehezké jen a jen kvůli "mobilním čítálkům"
  • Ses posral ne? Ti ruplo v kulích ne? A modlit se k jednomu bohu nechceš?
    • Jason_dinAlt
      Ono to bude asi fakt nějaké ukřičené děcko. Koho by jinak napadlo vzít jako urážku "modlení se k jednomu bohu"? To jsem ještě nikdy neslyšel. Každopádně pobavilo ! ;o)
    • Jason_dinAlt
      No a přesně tyhle uživatele bych okamžitě dal do Ignored a už bych od toho konkrétního měl "navždy" klid.
      • Jason_dinAlt
        I když na druhou stranu už bych se "nikdy" nedověděl, kdyby si zmoudřel a chtěl se omluvit za svoje nejapné vyjadřování. Ale ruku na srdce. Tohle je moc velká utopie, aby to bylo reálné v tak krátké době.
        • Poku se blbečku nedokážeš přenést přes komentář nebo člověka, co ti vadí, tak tě vážně lituji a jsem zvědav, jak uspěješ v životě, kde tě na pracovišti čeká takových blbců několik na jeden met čtvereční.
          • Jason_dinAlt
            Ale já jsem nenapsal, že se nedokážu přenášet přes některé komentáře. To sis tam přidal sám. To že ti teď odpovídám je toho jasným důkazem.
            Jen bych rád měl možnost odfiltrovat některé děti z diskuze. Ať mi dá systém tu možnost, rád jí využiju. Vás trollů je tu dost, ale stále i dost rozumných lidí.
      • A já bych omezil přístup tobě a podobně smyšlejícím levičákům.
        • On ti nechce omezovat pristup, jen nechce byt obtezovan tvou hlouposti. Na tom neni nic levicackeho, prave naopak. Ale ty v sobe nezapres totalitni smysleni, hned bys omezoval ty, kteri se ti nelibí.
          • Jason_dinAlt
            Aha. On asi opravdu nepochopil, co "ignored" znamená. Tebe (Nudlo) to nijak omezovat nebude v tom, co a kdy do diskuze napíšeš. Je to o tom, že mě se ty tvoje úžasný příspěvky naštěstí nezobrazí.
        • Jason_dinAlt
          No ta právě na to bys mohl použít ten můj navrhovaný "IgnoreList". Měli bychom od sebe pokoj a oba bychom byli v pohodě.
    • Reakce na Jasona,
  • font je strasnyyyyy.....to ste mohli rovno pouzit comic sans.
    a ja som si myslel ze je to len april.
    • celoush
      "Se stim smiř!"
      • pytaju sa ma na nazor a pripomienku tak odpovedam......pokial sa s tym, mam len zmierit,ok v pohode, ale to sa snad ani nemuseli pytat, ci nie ?

        a BTW nemente prosim mobilnu verziu, je to imo jeden z najlepsich webov na citanie/rychlost a pohodlnost co poznam...

        P.S.....nejaka chyba sa stala ze mi tento post poslalo do rovnakej diskusie ale do uplne ineho vlakna wtf
  • Zayl
    Nejsem fandou zvolených fontů ... a i samotná plocha obsahu mi přijde malá.Vím že z něčeho musíte žít, ale aby byla 1/3 stránky obsah a zbytek plocha pro prázdný okraj / reklamu ... no ok.

    A taky bych chtěl zmínit fakt, že reklama ve flashi / divxu která se mi otevře přes půlku stránky jako overlay mě nejen nenaláká na prodávaný výrobek, ale pravděpodobně mě donutí zavřít celé games.cz. Horší je snad jen ten zelený ****** z Alzy.
  • Jak již většina lidí tady zmínila, ten styl fontu není pro tenhle web vhodný. Hodí se na nějaké cool, farmařské, trendy weby, kde je pomálu informací. Většina z nás se sem chodí pravidelně informovat a je pro oči nepříjemné koukat na titulky článků. Článek samotný je celkem k přečtení, ikdyž i tam bych pouvažoval o jiném. Ale rozhodně se musí změnit ten titulkový, který je moc "tlustý a nahňacaný". A ještě bych zvýraznil nebo orámečkoval přechod na celý text článku. Takto se tam ten přechod ztrácí. Obecně se teď user-friendliness webu ustoupilo o krok vzad, nikoliv vpřed.
    • Ten styl fontu neni vhodny vubec pro nic krome narozeninovych pozvanek s clipartem...
  • Opravte si ked je zle napsany kontrolny kod, tak to resetne cely prispevok a miesto reakcie je to novy post.
  • Gonzi
    Napíšu co napsalo už mnoho lidí přede mnou. Comic Sans je obecně nenáviděné písmo a vy jste použili něco velmi podobného. Ty zaoblované hrany písmen vypadají divně a čtou se špatně.
  • Použijte jiné fonty, titulkové a nadpisové se nehodí.
  • Vzhled super, jen to titulkové písmo bych změnil :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit