Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Design games.cz je dlouhodobe tak otresny a neprehledny, ze i na desktopu radsi pouzivam mobilni verzi. Mene je nekdy vice.
  • pul hodiny jsem ladil prohlizec v domeni, ze se neco hrozne pokazilo....pak jsem si vsiml clanku....osobemi to prijde jako dost velky krok zpet........
    • Tak jsem měl stejný problém a rozhodně tohle je krok zpět. Opravdu nepovedené. *13*
  • Podle me se zmena povedla lepe nez na jinem nejmenovanem webu:-) . A hlavne, ze se neco taky zmenilo. Stara podoba games byla uz moc okoukana a taky nebyla dokonala.
  • Hele a co udělat víc typů pro přihlášené uživatele, kteří by si mohli zvolit i mezi staršími designy, myslím, že by jste přesvědčily hodně lidí k registraci, alespoň mě by to donutilo nad tím aspoň uvažovat
  • Jako grafici to buď museli dělat zadarmo nebo to nejsou profesionálové, jelikož něco takového by nemohlo projít přes normálního grafika. Font děs. stylizace otřesná...reklamy o těch ani nemluvím a ještě paltiti abych je tam neměl za to ? Are you fuc*ing kidding me ?? Naneštěstí je tu náplast ADblock... Navrhuji to vrátit zpět a začít od začátku.
    • souhlas, reklamy sou reklamy = nutny zlo. ale todle opravdu delal nekdo zadarmo. Je to hruza navic prace asi na hodinu. Jestli ten clovek za to neco dostal tak teda skoda penez
    • Nechces reklamy a nechces ani platit (smesnou castku 70 korun mesicne) ... v tom pripade urcite cela readakce games a ne jen oni budou radi za jakykoliv prevratny napad jak financovat web ktery musi platit penize za infrastrukturu a lidskou silu bez prispevku jeho konzumentu a bez otravne reklamy... jen do toho, vsichni jsou na tu revoluci cely zhavy... *16*
      • Jedinému komu jsem přispěl je spasitel, který udělal ADblock... Reklama může být ale všechno s mírou... (To nezmiňuju jednou ten fail s tou kostkou nebo co to zas bylo....) BTW: Jenom reklama určitě je neudržuje...
        • No vidis a ja prispel jak panovi co delal adblock tak i games.cz...
    • Souhlasím s názorem, že reklamy jsou často nutnost a v nějaké formě na webu být obvykle musí. Na druhou stranu, Games dávno, velmi dávno přesáhlo tu hranici, kdy je člověk ochoten reklamy tolerovat a přidávat pro dané stránky vyjimky do AdBlocku...
  • walltar
    Já bych měl jednu takovou připomínku ... ten žlutý rožek "NEW" ... bych předělal na červenou. Aby na první pohled razil a neslíval se s ostatníma barvama.
  • Jako grafik mam vidim zasadni problem s citelnosti textu, web na kterem se maji cist clanky by nemel mit bily text na cernem, boli s toho oči. Šířka pro text je malá. Když už jste změnily vzhled, myslim že by to mělo byt směrem k použitelnosti a to se bohužel nestalo. Font nadpisu nic neřeší... Být vámi zamyslel bych se nad tím a minimálně bych upravil CSS do bílé a nahoru strčil přepínač tmavé a světlé verze. Normální uživatelé nad barvami nepřemýšlí, ale ta bílá se žlutou na černé je vražda pro oči, fakt...
    • Mne naopak vypaluji oci weby se svetlym pozadim ktere narozdil od textu na aktivnich monitorech v noci osvetluji celou mistnost *5*
    • Inquisitor
      Já teda absolutně nevnímám při čtení rozdíl mezi černým a bílym podkladem.
      • Vrook
        Já jo a bílá na černym se mi čte líp. Monitor zkrátka neni papír a bílá fakt svítí, takže mě oči bolej spíš z bílýho podkladu. Kór když si web otevřu v noci a nechce se mi, nebo nemůžu rozsvítit, takže sedím ve tmě. To jsou pak ty vyloženě bílý weby za trest.
        • Tak tak, tmavé pozadí s bílým textem je pro oči mnohem pohodlnější. Z bílého pozadí se oči unaví daleko dřív. V Autocadu a jiných programech také pracuji zásadně s tmavým pozadím .... bílé jen na screenshoty aby se neplýtvala barva :).
  • axell1990
    Celkově mi vadí asi jen reklama v záhlaví stránky. Vypadá to opravdu blbě když samotný web začíná až v polovině obrazovky jen aby nad ním mohl být billboard.
  • na reklamu je jednoduchá odpověď: adblock. Nechápu, proč jej dávno nepoužívají všichni. A připojuji se k pobídce pro změnu fontu nadpisů.
    • Inquisitor
      Jo já už ani nevim jak ty stránky s reklamou vypadají :)
    • já kašlu na nějakej adblock to si mám kvůli tomu,že se rejžuje už i na tomdle, instalovat nějaký third party aplikace?To fakt ne, tohle pro mě neni argument, že ty nechápeš, proč třeba já nemám adblock... sorry no hate
      • neinstaluj nic, kasli na to, nekdo provoz tohodle webu formou sledovani reklam musi platit......
  • hele, nevim, asi jsem to předtim přehlídnul ale - to myslíte jako vážně, že z games.cz se stane semi placený médium? Právě jsem si všimnul - PŘEDPLAŤTE SI GAMES BEZ REKLAM - a to jako vážně? To jako když prostě nezaplatim, tak budu mět stránkou totálně zeblitou reklamou a když ne tak co? Jinak teda čekal jsem fakt razantější změny...
    • Mart9
      Vždyť to tak bylo i na minulé verzi....
      • aha,takže to chápu správně - předplať si web, když si ho nepředplatíš tak si nainstaluj adblock? To jako vážně?
        • janchor
          Eh? Ten web nevzniká zadarmo. Možnost zaplatit si vypnutí reklam (které tu jsou odjakživa) je čistě volba navíc.
        • Mart9
          A třetí možnost je dívat se na reklamy *4*
          • *1* *1* *1* jo no..game over *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit