Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak konzolový zloděj (čipnutá konzole) byl většinou PC hráč co brečel po exkluzivních hrách na konzole, kterému na PC chyběly a proto byl offline na čipnuté konzoli.
  • No ty se taky probuď, čipnuté konzole to je dávná minulost. Hlavně nešlo hrát multiplayer na kterým si většina konzolovích hráčů zakládá. Neudivuje mě že PC zloděj zná pouze konzolové zloděje *3*
  • Ne? Tak to je zajímavý , že koho jsem znal tak měl xbox či ps čipnuté většinou. Aji já jsem měl a měli vypálené hry tak mi tady nemel o loupeži. Dávám tomu několik měsíců kdy se xbox one nebo ps 4 čipne a neboj se že ne. Lidi si najdou vždy způsob aby nemuseli platit ;)

    Sám máš PC a v tom většinu věcí nelegálních tak radši zavři pusu ;)
  • jasný ty pako v konzolovém pekle kde loupěž her neexistuje, probuď se *5*
  • GTA IV je nejlépe hodnocená hra posledních 10 let. GTA V je nejprodávanějšíí hrou na současné konzole a hodnocení velmi podobné. Ta hra by se prodávala i za 3000,-.
  • Neb ten, kdož pochybuje o správnosti Bohem vyvolené platformy, ztrestán budiž v konzolovém pekle.
  • GTA5 bude mít plno vylepšení oproti hře z minulého roku, nejen grafické. V tomhle případě to pro PC hráče je nová hra, kupujte ať pak znova nebrečíte u GTA6, nebo dalšího dílu Red Dead Redemption.
  • :D 2 roky stará hra za plnou cenu, proč ne.
  • GTA5 má už dávno vyděláno, proto hodit bobek na PC zloděje, ať se naučí taky platit za hry, jinak jejich brekot po podpoře herních studií her na PC nepřestane. Už si to tragédi konečně uvědomte!!! Kupování her má budoucnost!!!
  • Asi si budeme muset zvyknout na to, že Rockstar bude s pc komunitou pořád jen vyjebávat. Už mě to docela štve.
  • ... i kdyby to mělo vyjít ke konci roku 2015 je mi to celkem jedno, ale tak si říkám, že na GTA5 asi masivně Take Two dost vydělá :D když to prodává ve třech vlnách ...
  • Po vecernicku sa chod vicikat a spat.
  • Dobre pises akurat ze ta Demokracia je len iluzia.
  • My uz sme na kvalitnejsie hry davno zvyknuty. *15* PS a Xkrabicu nechavame skolkarom.
  • konzole = mash x button to win
  • Kdybych měl prachy tak koupím EA a Ubisoft a nechám je zavřít. A všechny steamy a originy a podobné nesmysly zrušit
  • gloryhunter
  • Radši si počkám, než se nervovat na páčkovači s lacinou next gen grafikou
  • 2 měsíce často čekám na výrazné slevy na digitální distribuci, jenom některé novinky kupuju hned, takže pro mě žádný rozdíl. Pokud bude kamera i ovládání optimalizované na ovládání myš/klávesnice počkám si klidně dalšího půl roku než abych bezhlavě kupoval konzoli a pak si vyčítal další časové exkluzivity nebo čistě exkluzivity z té druhé, viz poslední kauza s tomb raiderem, na který si taky počkám, ale taky si počkají majitelé PS4
  • Přesně hlavně, že to vůbec vyleze na monitor *15* já si počkám rád. Před Vánocema bude zas tolik her, že to vyjde akorát hehe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit