Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    Takle uvažujou teroristi *15*
  • Leonidasss
    To by musely vycházet konkurence schopné hry, aby opadl zájem, jenže to tak není a v nejbližší době se na tom těžko něco změní. GTA je prostě těžko překonatelný monopol.
  • LOL, takhle jsem se nenasmal ani nepamutuju. Jdi do toho borce, nahekuj to vsechno a ukaz jim kdo je tady panem *1* *1* *1*
  • Keyz
    Nj, určovat uměle hranici pokroku nefunguje. Již i FullHD zastarává a některé hry ani FullHD na konzoli neumí.
  • Lotr
    Z mého pohledu ne.
    Ano je tam tuna nových miniher. Ale když si je odmyslíš tak co je tam nového? Jde jen o vylepšené GTA IV

    Ano výborný příběh je klad. Ale GTA se od třetího dílu moc prostě nemění. Je to pořád to samé.
  • Moji mili PCckari roztomili, psal jsem to sem uz kdysi a napisu to zase: zvykejte si :)
  • Lotr
    http://www.emulator-zone.com/doc.php/playstation3/rpcs3.html

    Můžeš si to zkusit chlapče.
    Nechápu děcka jako jsi ty. Emulátory existují už od dob PS1. Jen to klade vysoké nároky na hardware.

    Ale to by jsi musel něco o PC a jeho možnostech vědět.
    Chceš říct vtip? Každá hra. Na jakoukoliv platformu byla vždy jako první hrána na PC. Protože na PC se hra jakéhokoliv typu jakékoliv platformy vyvíjí.
  • kdo ti dal pravo brat moznost volby ostatnim? Co takhle vytvorit vlastni model vyvoje, distribuce a hrani her a nabidnout zajemcum, hraci sami rozhodnou.......
  • Ty seš můj člověk. :D Legendární video.
  • Mato1987
    Internetoví revolucionári, aké melodramatické a smiešne zároveň :D
    Len by som rád dodal, že k herným sériam, ktoré EA "pochovalo" môžeš popri C&C sérii pripočítať kľudne Medal of Honor, SimCity, Sims a v neposlednom rade aj Battlefield.
  • flash789
    to jsou zase kecy, a ze ten editor a nastroje tem moderum dala taky Bethesda je uz jedno zejo. TES hry se nemodifikuji kvůli bugum ale primarne proto ze ta hra ma velke moznosti a jde tam vytvořit skoro cokoliv, kazdej moder by mel byt bethesde vdecnej ze to umeji udelat tak aby si tam každý mohl udelat skoro co ho napadne..jste hlupaci kteří papouskuji kraviny a samostatne vam to moc neuvazuje.
  • flash789
    jednoznacne jsem pro hacknout Steam..navždy:)
  • Nechápu co řešíte, za necelých pět měsíců bude GTA 5 na PC to je přeci skvělá zpráva ;-)
  • super prispevek :D
  • Nejak nechapu jak to souvisi s GTA V...
  • flash789
    co jako dohledat..gta a gta 2 ? :)
  • A co konkrétně ti vadí?
  • No aspon ma, to Xbonaci a PS4kari otestuju a dostaneme to hend aj s nejakym patchom
  • Tafaraj
    Je tak :)
  • tohle co těd řeknu je možná trochu střelené, ale podle mně se situace nezmění dokud mi hráči neodložíme rukavičky a nezačneme uvažovat: Cíl:Způsob, dokud si to prostě nezačneme vynucovat, třeba Hacknutím Servéru EA za to, že zruinovali Command and conquer nebo dungeon keepera,tak se prostě nezmění nic, je nutno prostě přestat se ohlížet na společenskou morálku(Ea ji taky nerespektuje,Morálka říka poctívé peníze za poctívý produkt,né DLC a ojebávat zákazníky) kterou se my řídíme a oni né,a skutečně si jít za svým např Hacknout origin napsat proč jsme ho hackli, a jestli to nezmění tak to bude pokračovat,je prostě třeba uděřit na to co je zajímá,Penize, né jenom nekupovat nestahovat, ALE SCHODIT CELÉJ SERVER ZABRÁNIT OSTATNÍM Koupit jejich hry atd. prostě a jednoduše, tenhle Gandího styl protestu vždycky nefunguje,Tady je prostě potřeba né Gandhí ale Velká Francouzská revoluce(ano vím že se vymkla kontrole a byl potom několik let chaos,ale byly To Počátky republiky či demokracie, Počátky jsou vždycky krvávé,ale třeba první republika vlastně nepřimo čerpala právě z Velké francouzské revoluce.Bez ní by tady prostě nebyly Demokracie, ale jenom Monarchie.a tady je to podobně, dokud neakceptujeme že pro dosahnutí určitého cíle(v tomto připadě prospěsného hráčum) je potřeba použít brutální metody, tak se z místa nepohneme

    Než odsoudíte uvažujte,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit