Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže teď už je i "možnost" modování špatně, přesto, že je to jen možnost. Nemám slov, kam až to peasanti dotáhli s argumentací.
  • CrocoRay
    No ty Rockstary asi opravdu nějak moc neovlivníš, jak se tady zmiňují ostatní, ale to je v pořádku. Jen nechápu, proč tě ten odklad štve, že bys předtím zaplatil a kvůli odložení nezaplatíš. Radši budu mít hru později a dobře optimalizovanou bez bugů než dříve a čekat na patche.
  • 27. Ledna pro PC sa s tym uz mozu ist vy$r4t. Tiez som si to chcel kupit ale nebudem na nieco cakat 2 roky kym sa kretenom uraci to vydat.
  • Tak já si to chtěl puvodně koupit, ale teď po takové době se mi už nechce.
  • Jsem rád, že GTA V vyjde na nových konzolích a PC. Aspoň bude mít více lidí možnost si tuhle hru zahrát. To je podle mě pozitivní zpráva. Že bude PC verze později mi nevadí. Je tolik her, že si to čekání PCčkáři jistě nějak vyplní. Diskuze PC vs konzole je naprosto nesmyslná a hloupá. Žádná platforma není ta jediná správná.
  • Jack1947
    Jako Hot coffee, ehm, ehm... *2*
  • Trochu? Myslim, ze trochu vic. *1*
    To je jako kdyby si chodil do tovaren porsche a nicil jim tam pres noc vyrobni linky a nechaval jim tam dopisy, ze maj ty auta delat levnejsi, jinak v tom hodlas pokracovat.
    Vazne skvely pristup. *1*
  • nehlede na to ze MODy leckdy odemikaji veci co tam dali sami vyvojari ale pak je z nejakeho duvodu (cetsinou cenzura) nemohli pouzit...
  • na co ze PC verze budou vychazet 2 mesice po vydani na "nextgen" konzolich? NO to se situace dost zlepsila!!! Ale to se samozrejmne dalo cekat kdyz nove konzole presli na X86
  • jak říkáš, nedělá mi problém koupí finančně podpořit firmu která si to zaslouží a chová se slušně k zákazníkům.. už dávno sem skončil z EA, teda asi kromě FIFY.. a asi se kní přidá i R* které mělo tu drzost na ofic. stánkách tvrdit že k žádném odkladu nedošlo a pár dní na to říct že PC verze vyjde až v lednu.
  • corfer
    Klidně v lednu, hlavně ať je to, pěkně prosím, na PC hratelné.
  • prave kvuli takovym jako ty (piratum) r* na pc hrace kaslou.
  • Oni Tě pustili z ústavu? Kde máš prášky?
  • Jako by jim těch pár tisíc PC hráčů vadilo. Už mají miliony z prodeje na Xbox 360 a PS3.
  • To snad nemůžeš myslet vážně. :D Já zapomněl, pirátí se jenom na PC. Jde ale taky o to, že chovat se ke svým zákazníkům slušně, nenapadne všechny to stahovat. Já hry často stahuju, ale u Zaklínače mi to prostě přijde blbé a asi bych se za sebe styděl, stejně tak u Kingdom Come. Já strašně rád podporuju společnosti, které si to podle mě zaslouží. No vzhledem k tomu jak se Rockstar chová ke svým fanouškům na PC (Kde mimochodem GTA vzniklo), necítil bych se špatně za stažení jejich produktu. A to ještě neberu v potaz jak vypadalo GTA IV na PC a s jakým opožděním vyšlo.
  • flash789
    modu co opravuji bugy je oproti tem co prinaseji něco nového minimum...ber to tak ze daleko horsi by bylo kdyby ten editor nebyl vůbec:)
  • Jack1947
    No až takhle dalece jsem neuvažoval ale konec konců pc vs. pc tu ještě nebylo. *4*
  • Mozna jsem hlupak, tez nemam rad mody co upravuji gameplay. Ovsem nemuzes poprit fakt ze jsou lidi kteri moduji radi a moderska komunita drzi starsi hry pri zivote i nekolik let po vydani.

    A Skyrim se modoval kvuli bugum, se podivej kolik je "neoficialnich" patchu.

    Nemam naladu se tu jakkoli hadat nebo kohokoli urazet, ale mozna by to chtelo si zamest pred vlastnim dvorem nez budes nekoho nazyvat hlupakem.
  • zvykli jsme si *5*
  • Nu což. Stejně v listopadu vyjde nový The Binding of Issac. To zas budou zabitý minimálně tři měsíce. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit