Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ja rikam, ze to nic neresi...protoze ty sice usuzujes z toho, ze kdyby se hry prodalo malo (a zadna se nestahla) ze se vydavatel chytne za nos a rekne si...,,sakra musime ji udelat lepsi,, .... jenze vydavatel si rekne .... ,,hmm tak PC je mrtve a nikdo (v porovnani s konzolema) tam u o hry nestoji,, kasleme na to.
  • kennyB
    Z tvejch komentářů mi krvácej oči, ty dospěláckej Pkčkáři *11*
  • at radsi GTA na PC neni vubec, mluvim jen za sebe ale nejsem zvedavej na jejich shitport rok a pul stary hry.

    kdyby z toho udelali exkluzivitku jen pro console, bude to mensi nasrani nez tohle.
  • Jack1947
    Souhlas grafika zůstala na vytížení z polovině, při pokusu hrát MP mi hra napíše "něco ve smyslu - Sorry but youre machine isnt strong enough..." po patchích se to už jakžtakž dalo jinak asi bych top označil po MW2 za jeden z nejhorších kaufů poslední doby. Takže radši GTA V. na konzoli než takovýhle hnusný - hnusný port protože grafika u GTAIV. byla místama celkem hnusná.

    Tehdá jsem ještě Quad core neměl ale sprasit to neměli, PC hráči jsou pro ně vícemeéně jen nutné zlo povl kterému zalepí usta nedovařeným patvarem. ( Jsem hrdý na to že jsem konzolista, už kvůli tomuhle a jiným případům). *5*
  • Miserius
    2 Měsíce a týden no
  • A nebo budeme mit rok nehratelnej port s naprosto crippling DRM kteory si stejne budu muset cracknout i kdyz sem za tu hru platil, jako v pripade GTA4.... nevim jestli na to pamatujes ale GTA4 se nedalo hrat na nejvykonejsich strojich jeste rok po vydani.

    Nemam nic proti consolim, ale jsem PCckar, GTA hraju od jednicky a porad si pamatuju to drama ohledne "exkluzivity" trojky kdyz prisel sony s balikem penez.

    Muzes se zasmat, jsem tvuj typical butthurt PC user :)
  • Zabijte to než to naklade vajíčka *7*
  • A psal jsem snad nekde, ze si mas kupovat produkt, s kterym nejses spokojenej? Ja psal, ze si takovou hru nemaji hraci ani kupovat a ani stahovat.
    To stahovani jakozto forma "trestu" byla hlavni myslenkou meho prispevku. Mozna si to skus precist jeste jednou. *3*
  • Protoze odmitam platit za rok a kus starou hru kterou uz maj consolisti dohranou, s tim ze je VELIKA sance ze port bude vypadat podobne jako GTA4?

    Fact radsi at z toho udelaj exkluzivku a na PC se vybodnou uplne, bylo by to lepsi nez tohle
  • Jack1947
    Ted se můžu zas zasmát nad tím kolik bude povyku, pláče a rozmrzelosti " Blbej rokštár už zaše posunul vydání mé očeklávané hry" *15* *2*

    No a ted vážně, proč by měli Pccčkové brečet zapaří si tak jako tak a ještě třeba lépe sice se jím zadýchají stroje ale třeba budou mít spešl edici i s DLC které teprve výjdou na konzole. Nejsem nepřející a doufám že budou mít stejnou radost. Jako jsme měli mi jejich blízkých bráchové.
    *4* Takže nezbývá než zatnout zuby... a vydržet. *12*
  • Kozy
    Ty jsi fakt exemplární příklad blbečka.
  • TubewayArmy
    Oficální rockstar podpora ještě minulý týden ujišťovala, že k žádnému posunutí nedojde. Můžeš si to u nich dohledat.
  • http://pcsx2.net/getting-started.html
  • kennyB
    Consolích??? *8*
  • Veskoslav
    Co to meleš zase s kalkulačkou? GTA IV byla zprasená až to bolelo a občas bylo naprosto jedno, jestli člověk má AMD, Nvidii či prosecory od Intelu či AMD. Jedno jestli 4 GB nebo 16 GB RAM. Hra prostě byla katastrofa, takže si ty kecy o kalkulačce strč někam;)
  • Keyz
    Hlavně bylo dobré mít 4 jádrové CPU. Pak to šlo dobře. A nenastavovat vše na max....
    Většina lidí to nastavila hodně a pak čumí, že to nejde. Přitom kdyby to dali na úroveň konzole v té době, tak to šlo většině. Dohled sice minimum ale šlo to...

    Jinak to ale má problém s optimalizací. Stíny otřesné a braly moc zdrojů. A vůbec, to moc zatěžuje i nový HW.
  • Morraw
    1. Skvělý obchodní tah, jak prodat nové konzole. A až to dojde na PC, tak už to bude mít stejně cca 80%+ hráčů koupeno a odehráno na konzolích.
    2. Pro mě osobně pozitivní zpráva. Poslední 3 měsíce jsou už tak nabité desítkami her.
    3. A nevím jak vy, ale potom jak dopadla IV, si stejně tu PC verzi "vyzkouším", než ji koupím.
  • A proc myslis, ze ho tam dali? hmm?
    To, ze je to zbytecnost, ktera nic neresi je vec druha. Nekteri vydavatele na to uz prisli, ze tyhle ochrany nic neresi, jinym to musi teprve dojit.
    To nemeni nic na tom, ze by to tam nervali, kdyby je k tomu piratstvi nedohnalo. A treba by tech 200 000 vrazili prave do te optimalizace.
  • Veskoslav
    Je to 70 dní. 70 dní=/=2 měsíce:-P Takže nemáme pravdu ani jeden:)
  • mel jsem to predobjenany kdyz to melo vyjit na console..... mel jsem to predobjenany jeste ted kdyz to melo vyjit rok po consolich....

    ale ted... ted jim na to dlabu... nejen ze to piratnu ale jeste to budu seedovat, tohle je plivnuti do tvare PC hracum.... nechtej moje prachy.... tak je nedostanou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší