Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim, ze je to uplne jedno
  • Je to i o přístupu RS k PC. Vezmeme si například třeba GTA IV. GTA IV měla hroznou optimalizaci, Games for Windows bylo zkrátka zlo a SecuROM byl stejně k ničemu. Lidi si radši stáhli crack, než aby museli furt do mechaniky dávat CDéčko.
  • Tafaraj
    Podle sebe soudíš ostatní ?
  • emulator,kterej neexistuje? to jses teda master swag...
  • Přesně tak, jak to říká kolega nade mnou. Nechci to sice říkat na plnou hubu, ale skutečně toto je špatný přístup od RS. Naprostá ignorace PC. Například Red Dead Redemption nevyšel na PC vůbec, přestože zájem byl, GTA IV měla katastrofální optimalizaci a teď jedna z nejočekávanějších her má vyjít na PC až někdy v lednu 2015.
  • GTA V je mi celkem ukradene, ale musim se smat nad temi drsnackymi recmi nekterych zdejsich pisalku, ze si to stahnou, aniz by si uvedomovali, ze ublizuji prave sami sobe.
    Pokud chcete vyjadrit nesouhlas s praktikami vydavatele nebo kvalitou hry, tak jejich hru NEKUPUJU a taky NESTAHUJU. Proc?
    Protoze, kdyz se vydavatel podiva na prodejni cisla a na pocty stazeni a uvidi, ze hra se moc neprodavala, ale na torrentech se tomu zvesela darilo, tak si nerene, ze neco udelalli spatne, ale ze se proste na PC nevyplati brat ohledy.
    Zatimco kdyby byly nizke jak prodejni cisla, tak i primerene nizke pocty stazeni, tak by je mozna trknulo, ze je neco spatne a mozna by se nad tim i zamysleli.
    Takze gratuluju, pristi GTA na PC uvidime treba s 3-4 letym zpozdenim.
    Ale hlavne, ze budete mit hrejivej pocit, jak jste jim to natreli. Fakt vtipalci tady. *1*
  • Paulcz
    Tentokrát tam Rockstar nemůže implementovat Games for Windows, tak si to třeba i někdo koupí :)
  • nic jinyho si stakovym pristupem k zakaznikum Rshit nezaslouzi
  • Přestaňte brečet, můžete být rádi že GTA5 vůbec na PC vyjde. Většina PC hráčů hru stejně nekoupí ale ukradne, se divím že Rockstar vůbec na to přistoupilo.
  • Zajímavé je taky to, že podle oficiální podpory k žádné změně nemělo dojít.

    http://www.gta.cz/data/gta5/_novinky/2014/pcverze/odlozeni-gta5-senekona.jpg

    Zpráva říká, že hra měla na PS4, XO a také i na PC vyjít ještě tento rok, tak jak je to psané v traileru. PC verze však tento rok nebude.
  • kennyB
    Nabízí toho daleko víc, než předešlé díly...
  • Homola za to muzes beztak ty ty jeden zmetku , *9*
  • Chtělo by to pořádnou ochranu pro počítače, něco co by hru za každou cenu znemožnilo hrát. Neříkám a neobvinuji všechny počítačové hráče, ale ti kteří protestují jak malé děti a narovinu píší jak si hru stahnou, tak kvůli těm by to chtělo přísnější ochrany, ikdyž to pak schytají i ti normální.......... Proti normálním hráčum nic nemám, patřím mezi ně.. Já věřím tomu že se ve studiu snaží PC verzi optimalizovat jak nejlépe dovedou, graficky hra bude určitě také o něco lepší než konzolová. Tohle je můj názor a za tím si stojím.
  • Ten konec traileru je super. Vychází to na konzole a jó mimochodem taky na pc :). Už se tomu můžu jenom smát.
  • No ještě aby si ti největší nadrženci kvůli tomuhle kupovali nové konzole. Měl jsem dneska krásný den, ale s tímhle ať mi vylížou prd3l. :)

    Že bych byl z toho vašeho GTA V udělanej se říct nedá. Spíš mě mrzí, že si tuto lahůdku nebudu moct užít pěkně v klidu na Vánoce.

    Je zvláštní si uvědomit, že vlastně GTA V na staré konzole vyšla už v září 2013 a na PC vyjde pravděpodobně teprve na konci ledna 2015.
  • Mato1987
    Ja to kvitujem, nech si dajú na tej PC verzii riadne záležať, keď som si počkal rok, tak ma sotva 2 mesiace nezabijú.
    Aj tak som hru na ps3 ešte neprešiel, lebo som nemal príliš voľného času, som možno tak v polovici a tak to môžem cez vianočnú dovolenku dobehnúť :D
  • Hotovo. GTA nekupuju.
  • prudislav
    https://www.youtube.com/watch?v=rb1vOrm9SX4
  • K*k*ti z Rockstaru. Uz se nemohu dockat az si to jejich odkladane veledilo stahnu a par hodin zahraju. *2*
  • proste mas dve masiny na kterych lidi spustej jen to co zaplati a mas ve firme slovo kam pujde tvoje primarni nabidka, no pokud bys ty tu hru rval hned na pc tak by z tebe meli radost v rockstaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit