Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak já si to chtěl puvodně koupit, ale teď po takové době se mi už nechce.
  • prudislav
    Super PC verze na konci zkouškovýho , takže je šance že projdu do dalšího semestru ;-)
    Snad za ty 2 měsíce navíc zvládnou optimalizaci!!
  • Mato1987
    Ja to kvitujem, nech si dajú na tej PC verzii riadne záležať, keď som si počkal rok, tak ma sotva 2 mesiace nezabijú.
    Aj tak som hru na ps3 ešte neprešiel, lebo som nemal príliš voľného času, som možno tak v polovici a tak to môžem cez vianočnú dovolenku dobehnúť :D
  • Miserius
    Odložili to o 2 měsíce no, abyste se neposrali...
    • Veskoslav
      No nevím, ale listopad až leden jsou tři měsíce;) To jenom tak na okraj.
      • Tafaraj
        Od listopadu do ledna ......v listopadu to vychází.....tak pojď počítat se mnou po listopadu je.....1.prosinec...2.LEDEN
      • Miserius
        Pulka listopadu - pulka ledna = 2 měsíce... Chceš to přímo na dny?
        • Veskoslav
          Je to 70 dní. 70 dní=/=2 měsíce:-P Takže nemáme pravdu ani jeden:)
          • Miserius
            2 Měsíce a týden no
            • Veskoslav
              Jako jo, moje chyba s 3 měsíci, to není o čem diskutovat:)
  • Takze klasika R* zdime co to da na hrace sere hlavne aby na tom co nejvic trhli. Pocitaj s tim ze nekteri to nevydrzi a koupi drazsi konzolovou verzi a pak kvuli modum lepsi grafice koupi jeste PC... vycuranci
  • 27. Ledna pro PC sa s tym uz mozu ist vy$r4t. Tiez som si to chcel kupit ale nebudem na nieco cakat 2 roky kym sa kretenom uraci to vydat.
  • Asi si budeme muset zvyknout na to, že Rockstar bude s pc komunitou pořád jen vyjebávat. Už mě to docela štve.
  • Nechápu co řešíte, za necelých pět měsíců bude GTA 5 na PC to je přeci skvělá zpráva ;-)
  • No ještě aby si ti největší nadrženci kvůli tomuhle kupovali nové konzole. Měl jsem dneska krásný den, ale s tímhle ať mi vylížou prd3l. :)

    Že bych byl z toho vašeho GTA V udělanej se říct nedá. Spíš mě mrzí, že si tuto lahůdku nebudu moct užít pěkně v klidu na Vánoce.

    Je zvláštní si uvědomit, že vlastně GTA V na staré konzole vyšla už v září 2013 a na PC vyjde pravděpodobně teprve na konci ledna 2015.
  • Kozy
    Muhahahaha

    Tady bude veselo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit