Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moji mili PCckari roztomili, psal jsem to sem uz kdysi a napisu to zase: zvykejte si :)
    • My uz sme na kvalitnejsie hry davno zvyknuty. *15* PS a Xkrabicu nechavame skolkarom.
    • Radši si počkám, než se nervovat na páčkovači s lacinou next gen grafikou
    • 2 měsíce často čekám na výrazné slevy na digitální distribuci, jenom některé novinky kupuju hned, takže pro mě žádný rozdíl. Pokud bude kamera i ovládání optimalizované na ovládání myš/klávesnice počkám si klidně dalšího půl roku než abych bezhlavě kupoval konzoli a pak si vyčítal další časové exkluzivity nebo čistě exkluzivity z té druhé, viz poslední kauza s tomb raiderem, na který si taky počkám, ale taky si počkají majitelé PS4
    • na co ze PC verze budou vychazet 2 mesice po vydani na "nextgen" konzolich? NO to se situace dost zlepsila!!! Ale to se samozrejmne dalo cekat kdyz nove konzole presli na X86
    • zvykli jsme si *5*
  • jasne ,cez skuskove preco nie
  • GTA5 má už dávno vyděláno, proto hodit bobek na PC zloděje, ať se naučí taky platit za hry, jinak jejich brekot po podpoře herních studií her na PC nepřestane. Už si to tragédi konečně uvědomte!!! Kupování her má budoucnost!!!
  • Tak kolik si Sony a Microsoft zaplatili tentokrát? O tuto hru přestávám mít zájem, takhle naštvaný jsem už dlouho nebyl.
  • to jsis jako myslel ze to vydaj stejne na nextgen a na pc? kdyz nextgen neni verejne cracknut to by byli brazni, pokud by nevyuzili konzole co to na nich verejnost neupirati, lol to jsou zas detsky nazory pcckaru
    • Hlavne ze ty, se svym negativnim prispevkem plnym predsudku a bezdukazniho obvinovani jsi verejne potvrdil, ze jsi nad veci.
      • proste mas dve masiny na kterych lidi spustej jen to co zaplati a mas ve firme slovo kam pujde tvoje primarni nabidka, no pokud bys ty tu hru rval hned na pc tak by z tebe meli radost v rockstaru.
  • Lotr
    Tak já GTA V na PC už dohrál a musím přiznat že pokud neoznámí masivní mod podporu tak o tu hru nemám zájem.
    Kromě zajímavého příběhu nenabízí víc jak předešlé díly.

    Jo abych nezapomněl.
    Pro děti.
    Kouzelné slovíčko zní emulátor
    • Tafaraj
      jj to jdi vyprávět dětem do školky...ty ti to možná žrát budou ;) ty emulátore :D
    • emulator,kterej neexistuje? to jses teda master swag...
      • Lotr
        http://www.emulator-zone.com/doc.php/playstation3/rpcs3.html

        Můžeš si to zkusit chlapče.
        Nechápu děcka jako jsi ty. Emulátory existují už od dob PS1. Jen to klade vysoké nároky na hardware.

        Ale to by jsi musel něco o PC a jeho možnostech vědět.
        Chceš říct vtip? Každá hra. Na jakoukoliv platformu byla vždy jako první hrána na PC. Protože na PC se hra jakéhokoliv typu jakékoliv platformy vyvíjí.
      • http://pcsx2.net/getting-started.html
    • kennyB
      Nabízí toho daleko víc, než předešlé díly...
      • Lotr
        Z mého pohledu ne.
        Ano je tam tuna nových miniher. Ale když si je odmyslíš tak co je tam nového? Jde jen o vylepšené GTA IV

        Ano výborný příběh je klad. Ale GTA se od třetího dílu moc prostě nemění. Je to pořád to samé.
  • K*k*ti z Rockstaru. Uz se nemohu dockat az si to jejich odkladane veledilo stahnu a par hodin zahraju. *2*
  • Přestaňte brečet, můžete být rádi že GTA5 vůbec na PC vyjde. Většina PC hráčů hru stejně nekoupí ale ukradne, se divím že Rockstar vůbec na to přistoupilo.
    • Tafaraj
      Podle sebe soudíš ostatní ?
    • Přesně tak, jak to říká kolega nade mnou. Nechci to sice říkat na plnou hubu, ale skutečně toto je špatný přístup od RS. Naprostá ignorace PC. Například Red Dead Redemption nevyšel na PC vůbec, přestože zájem byl, GTA IV měla katastrofální optimalizaci a teď jedna z nejočekávanějších her má vyjít na PC až někdy v lednu 2015.
    • Paulcz
      Tentokrát tam Rockstar nemůže implementovat Games for Windows, tak si to třeba i někdo koupí :)
      • Paulcz
        Pamatujete ? :D Tehdy ještě ne moc provařená scénka s Hitlerem :)
        "It will also requires Games for Windows, Adobe Flash, Internet Explorer, SecuROM and the Rockstar Games Social Club application to be installed" :D - https://www.youtube.com/watch?v=0G77tGFFWEI
        • Ty seš můj člověk. :D Legendární video.
    • nic jinyho si stakovym pristupem k zakaznikum Rshit nezaslouzi
  • :D 2 roky stará hra za plnou cenu, proč ne.
    • R* ukazuje PC hráčům že jsou jedničky: www.grandtheftautov.cz/pc-gtav.htm
    • GTA IV je nejlépe hodnocená hra posledních 10 let. GTA V je nejprodávanějšíí hrou na současné konzole a hodnocení velmi podobné. Ta hra by se prodávala i za 3000,-.
    • GTA5 bude mít plno vylepšení oproti hře z minulého roku, nejen grafické. V tomhle případě to pro PC hráče je nová hra, kupujte ať pak znova nebrečíte u GTA6, nebo dalšího dílu Red Dead Redemption.
      • ano bude mit plno vylepseni ale rozhodne ty vylepseni nejsou velikosti puvodnihy tedy nedostanete 2x vic R* nemusel udelat 2x vic prace pro tuhle verzi GTA V se mu jiz davno zaplatilo je to jen zdimacka penez vyzdimaj hrace co to da uz jen to jak odlozili PC verzi chteji to vyzdimat domrte bezohledu na to jak to vnimaji zakaznici hlavne ze akcionari vydelaji nejvic *11*
        • Kdybys na stredni skole daval pozor, tak bys vedel, ze kupujici vzdy ocekava co nejnizsi cenu za co nejvice zbozi a prodavajici pravy opak. To je naprosto normalni stav a rozhodne to neni nic spatneho. Neni vubec podstatne kolik se do toho vlozi prace. Nazyvat to zdimanim penez je naprosto mimo realitu. Je to jedna z klicovych poucek ekonomie.
          • promne zamne at si treba prodavaj jednu hru za 10tisic, ale at nebrecej ze to lidi nekupujou a radsi stahujou, nabidka vs. poptavka to je jednoduche, ale pocit ze ja prodavam hru za tolik a tolik a lidi to nekupujou tak mne okradaj je na presdrzku! A kdys chces bejt spravedlivy Mirek Dusin, ze kdyz si to nekoupis tak to nehrajes OK pak taky prachy na ktere jsem musel odvest svuj kus prace vymenim z nekym za jeho kus prace a jestli toho proda 60milionu kopii pak se jeho dil prace rovna stravenemu casu a usili / pocet kopii, jinak zase OKRADA on mne!!! kapisto?
            • Ne. Precetl jsem si to 3x a porad nechapu, co chces rict. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit