Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    A naprosto nechápu, co je to za logiku to vydat až po Vánocích, kdy je podle mě hlavní čas něco těsně uvézt. Navíc se to bude mlátit s BF:H, Dying Light či Saints Row: Gat out of Hell.
    • Morraw
      Ptže PC verze je z hlediska prodejů tak minoritní, že je úplně jedno kdy ji nakonec vydají.
  • Gordar
    Ok Games jste ve whitelistu, ale teda je to utrpení :'(

    .. GTAV dávno dohráno, nezájem o další verze, zas tak úžasná hra to není.
  • cenzura
  • Keď o PC verzií nepadlo ani slovo, čo znamená ten nadpis "Nová verze GTA V vyjde na konzole v listopadu, PC se dočká až příští rok"?
    • Ta zpráva byla zřejmě přidána až po zveřejnění článku.
  • Je to zas bude hruza na pc,jeden 2gb ram,dalsi 6gb ram,dalsi 8gb ram.Nekdo dvou jadro,nekdo 6 jadro.Pc ckari vite jak to gta5 vubec vypada?Asi u kazdeho jinak,he he.Mody totalne nesnasim kazi hru,a zesmesnuji vyvojare.Kdyby moji vlastni hru nekdo modoval,osobne bych ho kopnul do zadku!Fuj kazit original!
    • Takže teď už je i "možnost" modování špatně, přesto, že je to jen možnost. Nemám slov, kam až to peasanti dotáhli s argumentací.
    • Jsi moudry muz souhlasim ve vsem.
      Na kazdem pc to vypada jinak ale i na tom nejhorsim to vypada lip nez na konzoli,
      Mody zesmesnuji vyvojare protoze nam davaji zadarmo obsah ktery je casto lepsi nez puvodni hra pripadne obcah ktery by si konzolista koupil jako dlc .... fakt vysmech vyvojarum
      • nehlede na to ze MODy leckdy odemikaji veci co tam dali sami vyvojari ale pak je z nejakeho duvodu (cetsinou cenzura) nemohli pouzit...
        • Jack1947
          Jako Hot coffee, ehm, ehm... *2*
      • flash789
        to jsou zase kecy, a ze ten editor a nastroje tem moderum dala taky Bethesda je uz jedno zejo. TES hry se nemodifikuji kvůli bugum ale primarne proto ze ta hra ma velke moznosti a jde tam vytvořit skoro cokoliv, kazdej moder by mel byt bethesde vdecnej ze to umeji udelat tak aby si tam každý mohl udelat skoro co ho napadne..jste hlupaci kteří papouskuji kraviny a samostatne vam to moc neuvazuje.
        • Mozna jsem hlupak, tez nemam rad mody co upravuji gameplay. Ovsem nemuzes poprit fakt ze jsou lidi kteri moduji radi a moderska komunita drzi starsi hry pri zivote i nekolik let po vydani.

          A Skyrim se modoval kvuli bugum, se podivej kolik je "neoficialnich" patchu.

          Nemam naladu se tu jakkoli hadat nebo kohokoli urazet, ale mozna by to chtelo si zamest pred vlastnim dvorem nez budes nekoho nazyvat hlupakem.
          • flash789
            modu co opravuji bugy je oproti tem co prinaseji něco nového minimum...ber to tak ze daleko horsi by bylo kdyby ten editor nebyl vůbec:)
    • No nevim cece, treba takova bethesda je podle me velice rada ze ji lidi zadarmo opravuji hru.
  • flash789
    rockstar nikdy PC moc nezajímalo, když se clovek podiva zpet tak zjisti ze vse vydali s velkym zpozdenim nebo vůbec, takze nevim cemu se tady všichni divi a rusi předobjednávky, jak maly deti:)
    • tohle praktikuji jen od gta3, doporucuju neco dohledat. PS2 se tehda moc neprodaval tak sony prisel s balikem penez.

      Staci se zeptat Lary :D ta o tom vi svoje
      • flash789
        co jako dohledat..gta a gta 2 ? :)
  • tohle co těd řeknu je možná trochu střelené, ale podle mně se situace nezmění dokud mi hráči neodložíme rukavičky a nezačneme uvažovat: Cíl:Způsob, dokud si to prostě nezačneme vynucovat, třeba Hacknutím Servéru EA za to, že zruinovali Command and conquer nebo dungeon keepera,tak se prostě nezmění nic, je nutno prostě přestat se ohlížet na společenskou morálku(Ea ji taky nerespektuje,Morálka říka poctívé peníze za poctívý produkt,né DLC a ojebávat zákazníky) kterou se my řídíme a oni né,a skutečně si jít za svým např Hacknout origin napsat proč jsme ho hackli, a jestli to nezmění tak to bude pokračovat,je prostě třeba uděřit na to co je zajímá,Penize, né jenom nekupovat nestahovat, ALE SCHODIT CELÉJ SERVER ZABRÁNIT OSTATNÍM Koupit jejich hry atd. prostě a jednoduše, tenhle Gandího styl protestu vždycky nefunguje,Tady je prostě potřeba né Gandhí ale Velká Francouzská revoluce(ano vím že se vymkla kontrole a byl potom několik let chaos,ale byly To Počátky republiky či demokracie, Počátky jsou vždycky krvávé,ale třeba první republika vlastně nepřimo čerpala právě z Velké francouzské revoluce.Bez ní by tady prostě nebyly Demokracie, ale jenom Monarchie.a tady je to podobně, dokud neakceptujeme že pro dosahnutí určitého cíle(v tomto připadě prospěsného hráčum) je potřeba použít brutální metody, tak se z místa nepohneme

    Než odsoudíte uvažujte,
    • Dobre pises akurat ze ta Demokracia je len iluzia.
    • Kdybych měl prachy tak koupím EA a Ubisoft a nechám je zavřít. A všechny steamy a originy a podobné nesmysly zrušit
      • Po vecernicku sa chod vicikat a spat.
    • Trochu? Myslim, ze trochu vic. *1*
      To je jako kdyby si chodil do tovaren porsche a nicil jim tam pres noc vyrobni linky a nechaval jim tam dopisy, ze maj ty auta delat levnejsi, jinak v tom hodlas pokracovat.
      Vazne skvely pristup. *1*
    • Miserius
      Takle uvažujou teroristi *15*
    • LOL, takhle jsem se nenasmal ani nepamutuju. Jdi do toho borce, nahekuj to vsechno a ukaz jim kdo je tady panem *1* *1* *1*
    • kdo ti dal pravo brat moznost volby ostatnim? Co takhle vytvorit vlastni model vyvoje, distribuce a hrani her a nabidnout zajemcum, hraci sami rozhodnou.......
    • Mato1987
      Internetoví revolucionári, aké melodramatické a smiešne zároveň :D
      Len by som rád dodal, že k herným sériam, ktoré EA "pochovalo" môžeš popri C&C sérii pripočítať kľudne Medal of Honor, SimCity, Sims a v neposlednom rade aj Battlefield.
    • flash789
      jednoznacne jsem pro hacknout Steam..navždy:)
    • Nejak nechapu jak to souvisi s GTA V...
    • A co konkrétně ti vadí?
    • Tafaraj
      Je tak :)
  • No aspon ma, to Xbonaci a PS4kari otestuju a dostaneme to hend aj s nejakym patchom
  • rušim předobjednávku a radši to stáhnu !! R* mě teda pěkně se*ou !!
    • Chtělo by to pořádnou ochranu pro počítače, něco co by hru za každou cenu znemožnilo hrát. Neříkám a neobvinuji všechny počítačové hráče, ale ti kteří protestují jak malé děti a narovinu píší jak si hru stahnou, tak kvůli těm by to chtělo přísnější ochrany, ikdyž to pak schytají i ti normální.......... Proti normálním hráčum nic nemám, patřím mezi ně.. Já věřím tomu že se ve studiu snaží PC verzi optimalizovat jak nejlépe dovedou, graficky hra bude určitě také o něco lepší než konzolová. Tohle je můj názor a za tím si stojím.
    • spoock
      jeden z důvodů, proč jsou jim PCčkáři u ...
      • To snad nemůžeš myslet vážně. :D Já zapomněl, pirátí se jenom na PC. Jde ale taky o to, že chovat se ke svým zákazníkům slušně, nenapadne všechny to stahovat. Já hry často stahuju, ale u Zaklínače mi to prostě přijde blbé a asi bych se za sebe styděl, stejně tak u Kingdom Come. Já strašně rád podporuju společnosti, které si to podle mě zaslouží. No vzhledem k tomu jak se Rockstar chová ke svým fanouškům na PC (Kde mimochodem GTA vzniklo), necítil bych se špatně za stažení jejich produktu. A to ještě neberu v potaz jak vypadalo GTA IV na PC a s jakým opožděním vyšlo.
        • jak říkáš, nedělá mi problém koupí finančně podpořit firmu která si to zaslouží a chová se slušně k zákazníkům.. už dávno sem skončil z EA, teda asi kromě FIFY.. a asi se kní přidá i R* které mělo tu drzost na ofic. stánkách tvrdit že k žádném odkladu nedošlo a pár dní na to říct že PC verze vyjde až v lednu.
      • dělaj si to sami..
    • Přesně tak, potom to sosnu z uložto.
      • chtěl sem jim ty prachy dát ale tohle už fakt pos*ali !!
  • A dost! To uz Rockstar prehnal, tohle melo byt prvni GTA co bych si na PC koupil a oni ho zas odlozi?!? Nechcete penize, tak je taky nedostanete.
    • CrocoRay
      No ty Rockstary asi opravdu nějak moc neovlivníš, jak se tady zmiňují ostatní, ale to je v pořádku. Jen nechápu, proč tě ten odklad štve, že bys předtím zaplatil a kvůli odložení nezaplatíš. Radši budu mít hru později a dobře optimalizovanou bez bugů než dříve a čekat na patche.
    • spoock
      jako by je jeden PCčkář vythl
      • věř tomu že těch pcčkářů bude rozhodně víc :D
        • Jako by jim těch pár tisíc PC hráčů vadilo. Už mají miliony z prodeje na Xbox 360 a PS3.
    • Vlasta3000
      V RS si už trhaj vlasy *1*
    • Pepinator
      "prvni GTA co bych si na PC koupil" ? *1* To jsi teda rebel... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit