Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mizerne porty z konzoli prodeje hw nezvednou, to by si panove z nvidie a intelu mohli spočitat. protože takhle si jen každy zaklepe na čelo a pujde koupit konzoli *3*
    • Však právě to je žádoucí .Next gen konzole velí 8 GB RAM a 4 plnohodnotná jádra = standard .
  • otázka tedy zní, stojí ta hra za to? Ne, ten pseudáč zapadne a za pár let si na to nikdo nevzpomene. Netřeba se vzrušovat.

    Ps nemůžu se dočkat až vyjde doom4 a smradi budou řvát že se jim to seká hehe
  • filias
    ... chyba, příspěve měl patřit jinam ...
  • Horst_Fuchs
    Tak buď to na PS4/XBOXone pojede jen v PC minimálních detailech nebo se s nějakou optimalizací PC verze prostě nechtěj párat, anebo obojí. *11* A pro starý konzole zjevně chystaj specilání ultralowdetail edici jak to tak vypadá. *15*
  • A co Xbox360 a PS3 tam to pojede v 320x240 a 15fps pri pohledu do nebe, pohled do ulice 5 fps *1*
    • PravyMonty
      Tak až na ty FPS to u konzolí nepoznáte, jelikož nevím jak vy ale já na konzolích hraju z kauče, který je asi tak 2 metry od TV, a už vůbec se mi nato nechce dívat z blízky, protože to vždycky vypadá hnusně.
      • ja som hral u kamosa rubacku na PS3, nespomeniem si ale hl. hrdina je Kratos a aj zo styroch metrov bolo vidno ze to vyzera nahovnno *1*
      • ja poznam z gauce jestli je film z BR disku v 1080 nebo jestli je to DVD 720 a nebo to hnusny kosticka ctverecek digitalni vysilani.... Ale mozna to bude tim ze mam patricne velkou TV, na stare 70cm crt obrazovce to asi nepoznas no
    • No, tak to je právě největší záhada. Xbox 360 a PS3 beta jedou krásně plynule, i když na superlow detaily a 480p(720p) nevím. Nejvíc se bavím při porovnávání PS3/X360 verzí s PC. Lidi strašně rychle zapomínaj, jaký to šrot se skrývá v útrobách starých konzolí a že jejich ram je maximálně 512MB(x360) 256MB PS3. Porovnávat to s nejnovějšími i7, 16gb ram a GTX 780 je jako srovávat trabant s ferrari a přitom se podivovat nad tím, že trabant těch 240km/h prostě nedá:-D
  • jenom.. sakra.. tech mejch 24GB pameti pouziju fakt jen na striznu :(
    • Bohužel. Ale první vlaštovka v podání BF4 které je jen 64bit only už je tu.
      • vzdyt je to jedno klidne at utnou tipec slabym kompum dneska proste jedou tablety a mobily, takze stejne kdyz uz ma nekdo deskopa tk bud na praci (tem to je jedno) a nebo na hry a ja bych rekl ze dneska bez 64bit uz jede opravdu malokdo a uz vubec ne hraci
        • tonnymontana
          legr: ano ja pouzivam 64bit uz hodne dlouho v podstate jsme na nej presedlal co to slo. jinak svete div se mam i W8 a jsem snema spokojenej. to metro mi vubec nevadi v podstate ani nevim ze tu je, ba naopak nekdy si ho vyvolam protoze je to celkem uzitecne. tlacitko start mi prvnich par dnu vadilo ale ted uz bych si na nej nevzpomel nemit w7 na netbooku. sice w8 nejsou tak rychle jako prvni testy v casopisech ale me to vyhovuje. jsou hodne plynule na coz jsem bohuzel haklivej a maji hodne funkci na par kliku. w7 mam samozdrejme taky hodne rad a v rodine firme to mame tak 50 na 50 kvuli ruznym upravenym programum ciste pro nase podnikani kde w8 nebo linux nehrozi
    • Zapni si 2x 3ds Max, 4x Photoshop a přihoď ještě pár instancí Zbrushe a budeš se divit, jak málo máš paměti ;)
  • Vidím to na jediný možný upgrade. PS4. Vezmuli v potaz, že na mém AMD Phenom II X6 1090t @4ghz, 16gig ram a gtx 660ti 2gb nejde rozchodit battlefield 4 demo ani v rozlišení 1366x768 medium detaily tak, aby se to dalo považovat za plynulé hraní, tak PS3 s předpotopní grafikou a superlow detaily alespoň chodí krásně plynule. Radši než teď po 2 letech opět upgradovat PC, to si radši pořídím PS4 a budu hrát sice na 720p a bůh ví jaké detaily, ale aspoň plynule.
    • to je hodne divny mam stejnou sestavu jen procesor je x4 965 3,4Ghz a jedu v maximalnich detailech, obcas se trochu seka ale rek bych ze to bude spis pomalim pripojenim :D
    • a proc nehrajes na compu 800*600 (to ti bude litat jak raketa), kdyz ti jde o tu plynulost? nejak mi unika pointa hrat kvuli tomu v 720 na ps4... a gaypadem v ruce *6*
      • Protože za A) 720p je vyšší rozlišení než 800x600 B) radši budu hrát pohodlně v gauči s ovladačem v ruce a koukat na 720p, než se krčit u full HD monitoru a hrát v 800x600. Kapišto?
    • Asharak
      Problém je jak v BF tak driverech ke kartám.Aktualizoval si vubec ovladače, že jo?
      PC si nech, je dobrý *1*
      • problem je ze se da vzdycky narazit na nakyho kokota co ani nevi ze nejaky ovladace sou a k cemu slouzi :D
      • Poslední ovladače mám 327.23. Ty bety pro Battlefield 4 jsem nezkoušel.
        • hmmmm dobry demo ti nejde ale betu si nezkousel... a kde si vzal demo? ;)
        • Kinet1c
          tak ich skus hra mala problem s normal ovladacmi a s beta ovladacmi to ide uz skoro ako tak ako ma, ja by som nerozbehal, ale informaciu som si zapametal, takze daj beta drivere a malo by to byt uz celkom ok, teda aspon co ja viem
          • Jop, to je taky dobrej pristup ... pak nemaj mit "drivery" 1/2GB ... kdyz vsechno do dojebou vyvojari musi spravit ovladac ...
    • GTX 560, rozliseni 1440 x 900 vse na medium a když pomimu propady fps které ma v bete snad kazdy tak se stabilne pohybuji kolem 60 fps.
    • Jazz
      Podle té sračkoidní BF4 bety bych se vůbec, ale vůbec neřídil...
      Optimalizace jim asi nic neříká a jak se tak divám, tak i na dvou stejných PC to jede úplně jinak...
    • Na tomhle by ti to mělo jet bez problémů. Vidím to na nějaký závažný problém v PC.
      • Já to nechtěl říct tak napřímo. :) Ale když taktuje, tak snad i rozumě chladí.
        • Cpučka od AMD už tak dost topí/žerou, natož když lamy nahodí OC a jednou na nějakym boxovanym sh1tu :) Pak sice mají třeba 4Ghz, ale 50 procent výkonu :) a Ghz nejsou vše, dávat do herní sestavy AMD procák je dle mě fail. V době, kdy za 3 tisíce máš i3, která většině těch topidel od AMD natrhne ve hrách zadek.
          • GlaDOS
            Mám v herní sestavě procesor od AMD. Zatím i nejnáročnější Metro Last Light mi jelo na maximální detaily ve full hd plynule okolo 30-40 fps. Mohl by sis najít testy vlivu procesorů na hry. Zjistil bys, že rozdíly mezi AMD (FX) a Intel (i5 a i7) jsou okolo 5-10 fps. To je skoro nic.
          • Asharak
            Zrovna Phenomy 2 byly výborné kousky až na to TDP ^^ Teda jsou, poslední dobré CPU oid AMD které můžou pořád konkurovat intelu, aelspoň cenou.
            • Hanzales
              C2Q náhodou taky není žádná bečka ;o) Mám už celkem dlouho C2Q na 3Ghz a i v náročnějších hrách se nějak extrémně nepotí. I7 by bodlo, ale že by to zase nějak moc vytrhlo ;o)
              http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?225178-Compared-Core2Quad-vs.-i7-hi-res-gaming-performance
              http://www.overclock.net/t/659716/core-i5-750-vs-core-2-quad-q9550
            • Byly, ale v dobach C2D a C2Q. Na i5 a i7 uz nemaji.
          • V době, kdy jsem tu sestavu pořizoval byl Phenom II x6 top co se dalo od AMD pořídit! i5 2500k od intelu stál skoro dvojnásobek! Chladím Chladičem Scythe Mugen rev 2 B a teploty jsou po OC okolo 36-38 stupňů. Nevím, jestli to je odladěností systému, ale třeba takový BF3 mi taky neběhal zrovna ideálně:-) Někdo mohl s téměř identickou sestavou hrát na ultra detaily s 0xAA, zatímco mně se to tak nějak záhadně zadrhávalo i při medium detailech. Ostatní hry jedou v poho.
            • Jazz
              Mluvíš mi z duše.
              Všechny hry mi jedou v pohodě, ale hrát BF3 to je hrůza...

              A BF4 ani nepočítám, protože to s 5 - 40 FPS dropy fakt hrát nejde.
      • Spis mezi klavesnici a zidli, aneb zasr*ny Pc, nebo spatne odladena sestava.
    • To je divný, to by ti mět jelo, buď máš zasviněný systém nebo něco nepracuje jak má. Jediný co může teoreticky táhnout výkon dolů je ten hrozný procesor, dej tam za pár šlupek nový a musí to lítat.
  • megasulinek
    tak to at jdou hodne do hluboko do riti
  • Až na tu i7 ......... (až na pctuningu vyjde test na Watch Dogs, kde se vždycky měří i vliv procesoru, budu se asi opět smát - viz např. http://imageshack.us/photo/my-images/834/u3yq.png/ ) ......... jsou to uplně normální požadavky, kdo má dnes herní pc, má 8 GB RAM, i při dnešních cenách to snad není až takový problém, pokud to s hraním myslím trochu vážně. A grafika? Je snad jasné, že kdo chce hrát nové hry na vysoké detaily, bude potřeba trošku silnější grafika snad ne ? Dnes jde za 4 tisíce koupit GTX660 2GB (sám jsem ji minulý týden kupoval) ... která podle mě bude stačit, pokud se vypnout "blbiny" typu 4xMSAA což je stejně víceméně k ničemu ... antialiasing byl stvořený pro konzole, které běží jen v 720p a na velkých úhlopříčkách .. 1080p na 23" podle mě žádný AA nepotřebuje, rozhodně ne nutně, ani náhodou ...
    • Asharak
      Jakože já stojím za tím, že 2xMSAA je nutnost, protože to celkem účinně "vyhladí" zuby při vyšším rozlišení. Ale 4x už je někdy blbost no, nedj bože 8x, což jsem sice zkoušel vynucovat u starších her, tam to někdy pomohlo. Jenže pořát musí testovat 0x a 4x #fuuuuuuu
      A s FXAA tu nechoďtě prosím...
    • Souhlas. Většinou je to pár obraz ne příliš hyzdících fičur, které když se vypnou, výkon poskočí úplně jinam. SSAO, HBAO, MSAA-4x a víc a podobně.
    • jinak plne souhlasim s tim ze na tech malejch monitorech to tak nevadi,,,,ale myslim ze spousta lidi ma stejne jako ja velky obrazovky *1*
    • mno ja nevim ale ten AA je dulezitej,,,,po par letech bez nej se ti krapet zhorsi zrak *1*
    • Blbě jsem to napsal s tím AA, chtěl jsem říct, že smysl to má u konzolí, respektive velké úhlopříčky a malého rozlišení ..
  • A.....v dnešní době kompjutrů jutru tru tru tru tru trůůů.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit