Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty srovnávací screeny s mizerným (či neexitujícim?) AA a texturama o nízkém rozlišení jsou báječné. Screen z Rome 1 vypadá opravdu málem lépe. Minimálně není hnusně zubatý.
    • meli tam napsat ktery screen je z jake hry protoze ja to nepoznam
    • To je tim ze lidi nevi jak si maji nastavit grafiku.
  • Tak práve som narazil na jednu dosť blbú koncepčnú chybu. A to je tá nová blbosť s vlajkami. Vylodím sa u mesta, z predu i zo zadu na mna ide armáda kazdá tak veľká ako ta moja. Všetko super uhrám nepriatela drtím. Generál kričí niečo o výťaztve. Nepriatelský generál práve vyvrhol obsah svojho brucha do piesku a naraz koniec bitky a prehral som. Prečo? Lebo niekde uprostred bojiska je zapichnutá niaka vraj moja vlajočka a nepriatelska úplne nepodstatná jednotka ju počas bitky obsadila a hra totálne odignorovala,že medzitým som skosil celú jeho armádu ja som mal straty tak 500 mužov on 1500 a i tak som prehral armáda i z generálom prestala existovať. Neskutočná blbosť.
    • Von_Ljonborg
      Jj, victory pointy mě taky serou, AI má pak tendenci se shlukovat jen kolem nich a kašle i na hradby atd., to je fatk výsměch. Opravdu moc pěkný pocit zadostiučinění mám, když mě AI nechá zdolat hradby a nevytáhne paty z toho blbýho náměstí.
      • Taktiez som len pozeral, ked pri boji som pokosil 1800vkovu armadu zo stratami 400 muzov a potom vidim Prehru :D WTF :D
        A grafika sa mi zda oproti shogunovi velmi slaba. Oproti screnoch co tu davali pred release je to velky rozdiel. Optimalizaciu ani len nespominam. Tiez UIcko je dost divne a neprehladne. Viem, ze je to otazka zvyku ale predsa.
      • Ja som to od začiatku nezatracoval. Dokonca sa mi to i trochu páčilo. Ale použitie je hrozné. Napríklad by som videl pekné použitie tak ako Caesar obliehal Alesiu, postavil dvojité opevnenie a Galovia sa ju pokúsili preraziť. Tam by to malo myslím zmysel a dalo by sa to dobre použiť. Ale nechápem prečo mám akože brániť vlajočku zapichnutú v zemi nikoho úplne takticky nepoužiteľný bod. Navyše pokial by som u toho bodu zostal a bránil ho, tak ma AI určite rozbije mala dvojnásobnú prevahu rozdelenú do dvoch armád keby som tam zostal stáť tak sa spoja a nemám šancu. Nechápem kto im tam robí level dizajnéra. I decko by to lepšie vymyslelo.
  • Ctete a premyslejte tim co mate na krku: http://forums.totalwar.com/showthread.php/76672-Low-Resolution-Texture-when-running-on-Extreme?p=646496#post646496
    • nevim k cemu to tu postujes, tenhle navod z 90 % nic nevyresi, jen narychlo napsane kecy od CA, ktere rikaji ze mas vypnout efekty jakesy travy a zapnout maximalni vyuziti pameti, na tohle nikdo nepotrebuje radu od developeru, to ze chcou vypisy z logu znamena ze vedi kulove.
    • Jinak hra me neskutecne bavi, ale myslim ze zmeny a vsechny vychytavky oceni hraci az bude vse spravne optimalizovano, pripomina mi to ETW nebo Red Orchestru 2.
  • Zlaté konzole... už ani nevedia optimalizovat hru na PC.... tešil som sa, nadšenie ma prešlo. Bohužial...
    • ..Doma mám Pc.. Wii..PS3 a ted budu do sbirky porizovat Xbox360..a vsechno ma svoje pro a proti..ale tvrzeni.."zlate konzole" je podle mych pohatych skusenosti..spatne
  • TheGGG
    Nejnižší známka na metacriticu je 70, jinak je většina recenzí nad 80. Průměrná známka od recenzentů je 85. Názory uživatelů mě sice nezajímají, protože na metacritic hodnotí kdejaký póvl, ale přesto má hra od uživatelů 8.3 takže žádný průšvih jak tu někdo straší, ale pořádná pařba.
    • Von_Ljonborg
      Lol, to určitě, zatím nejvýraznější chyby:
      Optimalizace
      AI - nečekal jsem zázraky, ale např. na legendary obtížnost: jediný co AI udělá je, že dá všechny jednotky na náměstí (zatím jsem nezažil, že by byly na hradbách), celá protivníkova armáda se honí za jednou jednotkou velbloudů, takže jim můžu vpadnout do zad, armády barbarů jsou z 95% tvořeny prakovníky a generálem, WTF? lepší AI měl snad i Rome 1
      Bugy - hra je zabugovaná, od grafickejch bugů po bugy v herních mechanismech, Nevybalancované jednotky, malý technologický strom atd. atd.
      A věc, co mě sere nejvíc, boje trvají MAXIMÁLNĚ 4 minuty!!! (samotný boj, ne pohyb).
      • TheGGG
        Když proti sobě pošleš dva oddíly tak se nediv že bojují krátce. Bitva s 10 000 vojáky kterou plánuji hned jak se hra stáhne ze steamu určitě nebude trvat 4 minuty.
        • Von_Ljonborg
          Mluvím o custom battle s max. armádou a s nejlepšíma jednotkama s upgradama na max...

          Však uvidíš sám.
      • to ze boj trva tak strasne kratce mi vadilo uz v shogunovi. jednotky do sebe nabehnou a po 30 vterinach je jasne kdo vyhral
        • V Šogunovi jsem to celkem chápal, samurajové nenosili zbroje...
          • Von_Ljonborg
            No spíš štíty...
    • jasne protoze pulka lidi ani nemuze hodnotit kdyz to maji skoro den doma ale jeste ani nehraly
  • Von_Ljonborg
    Osobně se zatím zdržuju komentářů, hra je pro mě ve fázi beta, vracím se k Shogunovi 2 (ještě jsem ho nedohrál :-P) a počkám si tak půl roku, než tuhle hromádku neštěstí dají dohromady.

    Jinak na fórech (offic + twcenter) se rozjely docela masivní flame/whine topicy...a není se co divit.
  • Jak se tu už píše, je to vyloženě trapas. Optimalizace pro AMD procesory a karty snad vůbec není. Lidem s horší sestavou to jede líp než lidem s lepší. Chybí podpora SLI a CrossFire(wtf je 21 století proboha). Na foru sem dokonce četl, že borec s grafikou titan má 30 fps. Grafika je opravdu jak mezi Medieval II a Empire. Když máte i5 a grafiku od Nvidie budete v cajku. Celé mi to připomíná Company of Heroes 2. Vydá se polotovar však ono se to časem opatchuje, s hrama od SEGY sem asi na čas skončil.
    • Jde videt ze tomu vubec nerozumis a beztak tu hru doma nemas....protoze jinak by sis zapnul plne vyuziti grafiky a je to v takovych detailech ze potom to tyhle grafiky nestihaji + spatne optimalizace nebo co. Takze nejdrive se poradne podivej nez neco napises.
      • Monkey_CZ na steamu, klidne si me najdi a mrkni co mam za hry a pochybuju ze rozumis slovu optimalizace
        • Ano ale plantas dve veci dohromady, napsal si ze je to ve spatne kvalite, ale ve spatne kvalite (bez zapnuteho vyuziti grafiky na plno) to jede bez seku.
          • aha takze aby si mel koukatelnou hru musis mit zaple vyjimecne vyuziti pameti grafiky? make sence, jinak tu volbu sem mel zaplou taky a vypadalo to uplne stejne spatne
            • Tak asi je to pro ty co maji low pc, ale ja jsem si to zapnul a razem nadherna grafika, ale zase spatne optimalizovana, ted hraju vse na velmi vysoke a da se to, ale myslim ze s mym pc bych to mel hrat na ultra. :/
  • PravyMonty
    Počkám si tak dva měsíce, a jestli se neobjeví podobné problémy jako u shoguna 2( A pokud se creative assembly na jejich řešení nevykašle, jako u shoguna 2)tak to možná koupím.
  • Tak aktuálně je to propadák jak hrom fps padaj a stoupaj jak se jim zamane, mechanismy hry zatim hodnotit nemuzu jelikož když my fps v taktický mapě z 50 padli na 7 už sem jen rychle hledal tlačítko návrat do windows :D strašně lidi s tim má problem. Grafika je dle mého názoru něco mezi Medievalem 2 a Empirem. Prej se pracuje na opravě ale kdy bude ........ Zatim se vracim k Shogunovi
    • tomocz
      mezi Medievalem a Empirem... to zase ne... jedu na středně vyšší a vypadá to parádně. Ale je pravda, že strategická mapa je náročnější na HW než bitevní, ale tenhle problém jsem měl už se Shogunem...
    • TheGGG
      Máš lamský kompl. Kámoš co má slabší kompl než já to hraje bez problému. Já právě stahuji ze steamu a věřím že to pofrčí stejně dobře jak všechny předchozí díly. Grafickou stránku hry jsem už měl možnost vidět na max a byla luxusní, že máš doma šunku a jedeš na low není chyba hry. Být tebou bych se na hraní vykašlal blíží se next gen a nerozjedeš nic. Grafika je totiž nejdůležitější.
      • doufám, že nevypadáš ani trochu, jako to strašidlo, co máš pod nickem, protože pak bych ti nedoporučoval sundávat si brýle. aby ti nepřistála jedna z uchem ;)
      • P3RS3CUToR
        ty voe ty si hromadka neštěstí
    • Mě zatím hra spadla jen jednou - počítadlo zatím zaznamenalo zhruba 15 hodin. První patche si s tím poradí.
  • Jsem moc potěšen, že bude videorecenze :) Zatím RTW II splňuje vše, co jsem chtěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit