Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim vsechno v pohode. Jen bojovat o vlajky je blbost.!
    • No mě se stal hezká věc při obléhání Larissy....rozdělil jsem armádu na tři celky....AI přesunula největší část své armády proti - pro ni největší hrozbě (tedy většině mé armády) a pokusilo se mi zničit artilérii....byl jsem nadšen jak si skvěle poradila - až na to že já tam měl v křoví schován párek elitních vojáků....když jsem pak AI zaměstnal armádu svou hlavní silou - vplížil jsem se zezadu do města obsadil náměstí....AI nereagovala - tak jsem si říkal, že ji vpadnu do zad - a tu náhle: Vyhrál jsi bitvu!! Měl jsem pocit, že říkali, že capture pointy nebudou důležité a bude možnost je dobít zpět, ale neuběhly ani 2 minuty a AI ani nereagovala....smutné....
      • jakou más obtižnost ? Ai dostává na Hard A Very Hard bonusy ale je taky chytřejší.
        Ona ta ai je limitována obtižnosti.(na easy je uměle nastavená aby byla tupějši atd)
  • TheGGG
    Nejnižší známka na metacriticu je 70, jinak je většina recenzí nad 80. Průměrná známka od recenzentů je 85. Názory uživatelů mě sice nezajímají, protože na metacritic hodnotí kdejaký póvl, ale přesto má hra od uživatelů 8.3 takže žádný průšvih jak tu někdo straší, ale pořádná pařba.
    • Von_Ljonborg
      Lol, to určitě, zatím nejvýraznější chyby:
      Optimalizace
      AI - nečekal jsem zázraky, ale např. na legendary obtížnost: jediný co AI udělá je, že dá všechny jednotky na náměstí (zatím jsem nezažil, že by byly na hradbách), celá protivníkova armáda se honí za jednou jednotkou velbloudů, takže jim můžu vpadnout do zad, armády barbarů jsou z 95% tvořeny prakovníky a generálem, WTF? lepší AI měl snad i Rome 1
      Bugy - hra je zabugovaná, od grafickejch bugů po bugy v herních mechanismech, Nevybalancované jednotky, malý technologický strom atd. atd.
      A věc, co mě sere nejvíc, boje trvají MAXIMÁLNĚ 4 minuty!!! (samotný boj, ne pohyb).
      • TheGGG
        Když proti sobě pošleš dva oddíly tak se nediv že bojují krátce. Bitva s 10 000 vojáky kterou plánuji hned jak se hra stáhne ze steamu určitě nebude trvat 4 minuty.
        • Von_Ljonborg
          Mluvím o custom battle s max. armádou a s nejlepšíma jednotkama s upgradama na max...

          Však uvidíš sám.
      • to ze boj trva tak strasne kratce mi vadilo uz v shogunovi. jednotky do sebe nabehnou a po 30 vterinach je jasne kdo vyhral
        • V Šogunovi jsem to celkem chápal, samurajové nenosili zbroje...
          • Von_Ljonborg
            No spíš štíty...
    • jasne protoze pulka lidi ani nemuze hodnotit kdyz to maji skoro den doma ale jeste ani nehraly
  • Zlaté konzole... už ani nevedia optimalizovat hru na PC.... tešil som sa, nadšenie ma prešlo. Bohužial...
    • ..Doma mám Pc.. Wii..PS3 a ted budu do sbirky porizovat Xbox360..a vsechno ma svoje pro a proti..ale tvrzeni.."zlate konzole" je podle mych pohatych skusenosti..spatne
  • Ctete a premyslejte tim co mate na krku: http://forums.totalwar.com/showthread.php/76672-Low-Resolution-Texture-when-running-on-Extreme?p=646496#post646496
    • nevim k cemu to tu postujes, tenhle navod z 90 % nic nevyresi, jen narychlo napsane kecy od CA, ktere rikaji ze mas vypnout efekty jakesy travy a zapnout maximalni vyuziti pameti, na tohle nikdo nepotrebuje radu od developeru, to ze chcou vypisy z logu znamena ze vedi kulove.
    • Jinak hra me neskutecne bavi, ale myslim ze zmeny a vsechny vychytavky oceni hraci az bude vse spravne optimalizovano, pripomina mi to ETW nebo Red Orchestru 2.
  • Uz to neporovnavajte s Empirom lebo to sa porovnavat vazne neda.. Empire Total War bola skvela hra ktorej k dokonalosti chybal len Family tree a viac provincii na mape kampane. Rome 2 je ale nehratelna zjednodusena sracka..Aj ked to optimalizuju patchmy co z toho ked po hratelnej stranke je cela hra v hajzlu. a na nejake mody ani necakajte.
  • No tak jsem si projel všechny armády jak vypadají vzhledově pěkně pro začátek .. no a ta Sparta mě opravdu zklamala ta jejich kozí brada a do toho ty jejich helmy (nemyslím ty veteránský nebo královští bo jak se jmenujou...) většina jednotek vypadá strašně podobně jen mají jiný název ... nevím jestli tomu bylo takhle doopravdy ale jsem z toho smutný.
    • Magister_Peditum
      To právě celkem kvituju, že jsou ty jednotky celkem věrohodně zobrazené. Ani původní Rome nebyl úplná tragédie, ale přece jen je rozdíl mezi ním a modifikacemi jako Total Realism nebo Roma Surrectum.
  • Len pre uistenie, je tu este niekto dalsi kto ma rovnaky problem s grafikou? To jest v options vsetko na extreme, ale textury jednotiek v bitkach su aj tak na low (miesto kruzkovej zbroje sive machule).
    • Po 155164654té.. Naklikni tam to unlimited video memory, nevim jak to bude čésky... pak uvidíš mazec a budeš snizovat detaily
      • No momentalne som v praci takze zakliknem tak jedine ze chcem zajtra dovolenku :D takze ak tomu teda spravne chapem musim to mat zakliknute a pak znizovat rozne detaily z extreme smerom dole az kym nenajdem kompromis medzi kvalitou a lagmy jo?
        • tomocz
          Vskutku...
  • Poprosím môže mi niekto pomôcť :) Nemôžem nainštalovať hru, vždy dám aktivačný kod pošle ma to ďalej a vždy mi napíše: This game is cannot installed. Poprosím pomoc neviem si stým poradiť.
    • tak krajni rešení muže byt pridat si tu hru na steam, vlevo hore mas games a add non steam game to my library. Pak ale bude hra navzdy svazana se steamem a pred instalaci si ji budes muset stahnout.
      • Nemôžem to tam pridať lebo ja ju nemôžem nainštalovať. Pretože vložím cd- vyberiem si jazyk- dám že súhlasím so smluvnými podmienkami- naťukám aktivačný kod - napíše mi: THIS STEAM ACCOUNT ALREADY OWNS THE PRODUCTS ASSOCIATED WITH THIS ACTIVATION CODE a že mám ešte pokračovať v inštalácií- dám a vyhodí mi this game is cannot isntalled.... a to je koniec
        • podla tej hlasky to uz mas na steame, takže chod na steam najdi si to v library medzi hrami a stlač instalovat. skratka to nainstaluj cez steam a cd-čko nepouživaj
          • Práve že ani tam sa to nikde nenachádza... Neviem ako ďalej.
  • P3RS3CUToR
    ani se neteš. docela průšvih zatim
    • TheGGG
      říka kdo?
    • Vždyť to teď vyšlo, jak dlouho si to hrál? pět minut?? ...já se nato taky těšim už ať to je nainstalovany :)
      • P3RS3CUToR
        blby ze hodka na to stačí.. je to fakt hnusny... zjednoduseny... zadny dobry statistiky.. zadny pocty civilistu... hovnarina... a to sem se tesil 2 roky... hrat to budu a zkusim tomu dat sanci.. ale ta grafika je tak hnusna... pred rokem sem hral staryho roma... celou kampan... luxus.. todle je oproti jednicce shitka
        • TheGGG
          tak to asi těžko, jak můžeš tu grafiku vůbec srovnávat. Rome 2 na max vypadá famzně
  • ta hra je taak zabugovana že nejdou dokonce ani letsplaye na youtube *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit