Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • obsidian dělal snad na všem=D
  • maros.goc
    nekecaj ...po WoW je na druhom mieste stabilne sa drziace (ziadne free2play) Final Fantasy XI existujuca na trhu od roku 2002
  • Whisp
    Niekto sem postoval štatistiky, kde malo SWTOR viac ako dva milióny hráčov, ale to bolo krátko po vydaní hry a dnes to už dávno neplatí. Teraz má asi tak 200 000 aktívnych hráčov.
  • Souhlasím jinak tady nudeme mít minimálně 1 SW hru ročně
  • NWN2 zrovna pařim i se všema datadiskama - základní hra má strašně dlouhej rozjezd a skončí někde na 15 levelu. Mask of the Betrayer má pár zajímavých novinek, ale hlavně zásadně omezenej resting - hráč celou dobu pomaličku chcípá, nemůže si dovolit moc odpočívat a je tomu trochu uzpůsobený i prostředí, je to svižnější. Storm of Zehir je zas na druhou stran místy neskutečně zdlouhavý, s pobíháním po dvou velkejch otevřenejch mapách a snad až moc zaměřený na obchod. Eště mě čeká Mysteries of Westgate, ale stejně je to solidní příspěvek do RPG. Obzvlášť pro lemry co je zajímá DnD ale nechce se jim s tim drbat klasicky :)).
  • No to neni uplně pravda, třeba UO mi ve svý době přišlo úžasný, pak přišel EQ2 - taktéž parádní zážitek, no a pak "z donucení" sem se dostal k WoWu, kterej nakonec doteď považuji za nejlepší MMO, přesto že to Blizzard postupně přeorientoval na šikmookej trh, kde dochází i online ke střetu kultur a tim to pro evropany/amerikány pos-al, což nějakou dobu samozřejmě potrvá neý se to plně projeví.
  • Ludo
    Avellone hovori presne o tych Sithoch ktory sa ukryli po Great Hyperspace War a ti prirodzene su starsi ako "sucasny" Sithi (Revan, Malak, Traya, Nihilus, ...) = Sithi pred Sithmi

    a o tom je pribeh KOTOR2 a nasledne TOR

    fakt neviem co je na tom nepochopitelne
  • Ludo
    akurat ze ta tvoja prastena story s tajnejma sithama je fakt pokracovanie pribehu KOTOR, cela MMO Old Republic je o tom, vysla o tom aj kniha a je to sucast expandovenho Star Wars univerza
  • Přečtěte si Star Wars: The Old Republic: Revan ..kniha spojuje KOTOR, KOTOR 2 a část dějove lini Jedi Knighta v TOR.
  • Podle mě to s onlinovkamií není tak jednoznačné. Každému se většinou nejvíc líbíla ta, u které poprvé zažil pravé MMO hraní - gildy, raidy, hraní 16 hodin v tahu, intriky, romance, nenávisti - prostě všechno, co k pořádné MMO patří. Ten první zážitek pak lidé hledají v dalších MMO, ale většinou už ho nenacházejí - a pak nadávají. Takže jestli někdo hrál SWTOR jako první onlinovku, tak to pro něj klidně může být nejlepší hra všech dob. Totéž Guild Wars nebo WoW.

    Je to vidět i tady na Games. Vyjde nová onlinovka, Karel Drda je zpočátku nadšen, ale za měsíc ho přestane bavit - a já ho chápu. Má taky ty staré dobré zážitky a vzpomínky a už ho to nikdy nechytne tolik, jako tenkrát. Podle mě kdo hrál někdy MMO tak to zná a není to chyba Bioware.
  • Být fanouškem není mít nastudované vše - chápu, že SW má tolik fanoušků díky tomu, že si tam každý najde co chce. Ale dělat tady ovace na nekvalitní hru ze sentimentu (už nejsem jediný kdo tohle zmínil) a ještě tlačit na vývoj dalšího dílu s evidentně nekvalitní zápletkou ( zrušit tuto hru určitě nebylo jen z plezíru) ... Jen bych se rád dočkal kvalitní hry s feelingem staré trilogie. Nejsem zdaleka jediný kdo cití, že po Jedi Outcastu, potažmo komunitou hodně vytaženém Jedi Academy, se už neobjevila žádná AAA hra co by nebyla nečím zprasená...
  • Ano, ale já už mluvil o původních Sithech. Ti byli zotročeni odloučenou skupinou jediu při druhém schismu, pokud se nepletu. Před nimi byli akorát Rakata a Gree. Nikde není absolutní prostor pro další Sithy(ano znovu wtf?! Sithové (Sith pure blood) byli před příchodem Jediů primitivní rasa). Kotor 1 navíc o těch "uniklých" sithech, tedy sithském impériu, vůbec není, o tom je až SWTOR. Takže mě prosím o historii, kterou sis přečetl před hodinou na wikipedii, nepoučuj... *3*
  • Si dement, všem sory za spoiler.
  • Nemám co přiznat, to muselo být jasné každému, kdo alespoň chvíli hrál WoW a SWToR zkusil.
  • Nevím, kdo ti zakazuje říkat, že se ti ty dvě hry nelíbily. Říkat to můžeš. My s tebou můžeme nesouhlasit. Case closed.
  • Doplním, že jsem psal o SWTOR. To JE druhé nejhranější MMORPG. Stačí vygooglit statistiky. Já nemám nic proti názorové různorodosti, každý ať si hraje co chce, ale tyhle rádoby manipulace typu "XXX je sra*ka, priznejme si to" mi lehce vadí.
  • presne, to isté vo WoW-ku. Ale to je jedno kto hrá GW2 ten nech hrá ďalej, je to dobrá hra. Komu sa to nepáči tak to aj tak nekúpi.
  • ano četl, ale jaksi nejde s "jen konec" na jeho začátku, to je jako bys napsal "vypustily jsme 40 - 50% herního obsahu z nedostatku času ale projevilo se to jen na finální animačce" takže je to polopravda, takže ano četl a dokážu porozumět psanému textu, nezapomeň mi dát mínus
  • To je lež.

    Jinak je pravidlem, že se blázniví fandové GW2 ohání prodejními čísly. Nic jiného jim totiž nezbývá.
  • Revan ale nezemřel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit