Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Smutný příběh, kdykoliv čtu o tom, jak mohl být KOTOR III krásným zakončením trilogie. Místo toho jsme dostali neslanou a nemastnou MMORPG. Nechápu EA, co je vedlo k takovému nesmyslu a k takové blamáži, dát zelenou tomuto projektu. Vidina peněz WoWka, to je jasné, ale co dělali prognostici, kteří to mohli tušit?
  • "Jako malou náplast snad můžete vzít za vděk skutečností, že EA svým akcionářům oznámila datum plánovaného vydání rebootu Star Wars: Battlefront, toho z dílny DICE. Hra prý míří na rok 2015 a bude se odehrávat i v nové filmové trilogii."

    nechapem ako to redaktor myslel, naplast na nadpriemerne dobre rpg ma byt strielacka?
  • Jo, pokračování KotOR a Jedi Knight to je můj velkej sen. Teď, když Disney licencoval SW hry EA, tak je i dost pravděpodobné, že se jich dočkáme, protože potencionál vydělat peníze zrovna na těhle značkách tam určitě je. A jak je známo o to jde EA především.

    Což mě přivádí k tomu, jestli s politikou EA nebude lepší ty herní klasiky radši nechat ležet.
    • Souhlasím jinak tady nudeme mít minimálně 1 SW hru ročně
  • MickTheMage
    "Ve třetím díle pak měl hráč převzít otěže postavy jménem Exile..."

    To znie akoby to mala byt nova postava - akoby autor novinky nevedel, ze je to hlavna postava druheho dielu :)
    • Black_Hand
      presne tak :). a jeji jmeno neni Exile, ale Meetra Surik.
      • A je to žena...:) Teda kanonicky...:)
        • Black_Hand
          jj. a Revan je chlap.
  • A bude se odehrávat v Nové filmové trilogii, nebo Nové nové filmové trilogii?
  • *SAD FACE* times 1000000
  • Teď jsem v depresi.
  • Drakens
    :-( za tohle někoho nakopat do prd*** ...já Kotory měl hodně rád a pořád jsem doufal v trojku...teď když to čtu tak je mě s toho špatně. Jasně řeknete si je to jen blbá hra, ale nejde mě o tu hru jako o to že nějací páňáci dostali moc a řekli si tak ji budeme ukazovat a budeme dělat jak jsme důležití ...a přitom jen škodily a ještě se v tom vyžívali.
  • Hmm, už bych nechtěl hrát za Exile - spíš bych radši hrál za novou postavu, která by šla s Exile - a jelikož Exile byla žena aspoň podle the old republic, tak bych si ji ani nemohl moc upravit. Každopádně, škoda - Kotor série bude vždycky moje srdcovka.
  • Svatá prostoto, to je zase překlad...
    • Už pomalu klasika tady, pohrdání čtenáři... Nebo donátoři to mají napsáno lépe?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit