Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drakens
    Čtu si tenhle překlad znova a znova a mám pocit že je april...

    1) Star Wars: Battlefront, bude přiblblé 3Déčko ..to má být náplast místo kvalitního RPG?

    2)jméno Exile. je hlavní hrdiny ve dvojce ( vyhoštěný) a je to postava s jedničky..

    Kontroloval někdo než to převzal s Eurogameru ten obsah?
  • fizola
    no par veci ale pouzili v SWTOR. Napr. revan je v jednom flashpointe, ktory ma prave pribeh o tom ze objavili zakladnu nejakych starych sithov/jediov ale inych nez doposial poznali. ono su vlastne v celej hre naznaky ze roboti z gree enclave ked pred tisickami rokov zmizli, zrejme ich niekto preprogramoval a poslal spat, par daily quest poznamok naznacuje ze skor testuju pripravenost imperia/republiky

    konec spekulovania :)
  • Taky bych si přál třetí díl nebo aspoň SW 1313 - mimochodem, jsem jediný, kdo miluje KOTORy, ale Mass Effect mi vůbec nesedl? Nebrat jako urážku, jen se ptám, jak na tom jste :)

    Škoda, že bojový systém KOTOR nedali do SWTOR, či nepoužili systém Jedi Academy, klikaní na ikonky v baru není pro mě boj.
    • Tak tam jsou hlavně úplně jiné herní mechanismy i universum. Osobně se mi hodně líbily obě série; KotOR asi víc, nicméně to může dělat nostalgie :)

      Jinak, je to už dávno, co jsem KotOR naposledy hrál, ale nebylo náhodou i tam klikání na ikonky v baru, přičemž místo plného baru sis musel vybírat ve třech konkrétních ikonkách skill/force/item? :D
      • Ano, kliká, akorát se mi to zdá o něco pohodlnější. protože stačilo, jak říkáš, vybrat si z baru, a ne používat milion tlačítek :), třeba u Jedi Academy to bylo mnohem lepší, stačilo používat myšku+ šipky. Duely se pak mohly protáhnout na deset minut... krásná nostalgie :)
  • Přečtěte si Star Wars: The Old Republic: Revan ..kniha spojuje KOTOR, KOTOR 2 a část dějove lini Jedi Knighta v TOR.
  • Jako sorry, ale Obsidian zrovna není záruka kdovíjaký kvality a jsem rád, že to neuděli. Osobně považuji KOTOR 2 jako velké zklamání po epické jedničce a teď se o tom básní podle mě jen proto, že to těží z toho samotného názvu, ale ta hra rozhodně takový kvality neměla, resp. neměla takový kvality, jak by se asi mohlo čekat.
    • vojka nedosahovala technických kvalit jedničky - prostředím ani systémem = působila víc jako hra v divadelních kulisách, než skutečný svět. Ale co se příběhu týče, tak je to jedna z nejnápaditějších SW věcí vůbec, probírající hodně pěkná témata.
      Když jsem to hrál poprvé, docela mě to zklamalo, ale po druhém hraní o pár let později jsem byl nadšený.
      • Nechapu proc ma starter ty minuska. Nedavno jsem si zopakoval KotOR1 a je to vyborna hra, presne jak jsem si pamatoval...zadna nostalgie. Ale hrani KotOR2 me okamzite omrzelo-je to totiz priserna hovadina. Takova situace Deus Ex a Deus Ex 2...
  • Já bych byl rád, kdyby Avellone přestal vykládat o tom, co mohli a chtěli dělat, a soustředil se spíš na to, aby to, co opravdu dělali a dělají, dělali pořádně.
    KOTOR 2 byl příběhově mnohem nudnější než jednička, navíc nedodělek (a ano, všechny ty důvody a výmluvy jsem už od Avelloneho slyšel). NWN 2 bylo otrocké převedení DaD pravidel do elektronické podoby, příběhově silně podprůměrné. Dungeon siege 3, na ten by snad i Chris radši zapomněl. Jen ten Fallout NV se mi celkem líbil (Alpha Protocol a MotB jsem nehrál).
    Ta story s tajnejma sithama zní dost praštěně.

    Takže méně mluvit a více (kvalitně) konat, prosím.
    • NWN2 zrovna pařim i se všema datadiskama - základní hra má strašně dlouhej rozjezd a skončí někde na 15 levelu. Mask of the Betrayer má pár zajímavých novinek, ale hlavně zásadně omezenej resting - hráč celou dobu pomaličku chcípá, nemůže si dovolit moc odpočívat a je tomu trochu uzpůsobený i prostředí, je to svižnější. Storm of Zehir je zas na druhou stran místy neskutečně zdlouhavý, s pobíháním po dvou velkejch otevřenejch mapách a snad až moc zaměřený na obchod. Eště mě čeká Mysteries of Westgate, ale stejně je to solidní příspěvek do RPG. Obzvlášť pro lemry co je zajímá DnD ale nechce se jim s tim drbat klasicky :)).
    • Ludo
      akurat ze ta tvoja prastena story s tajnejma sithama je fakt pokracovanie pribehu KOTOR, cela MMO Old Republic je o tom, vysla o tom aj kniha a je to sucast expandovenho Star Wars univerza
    • Celej tenhle seriál o hrách, co Obsidian neudělal, je story o tajnejch shitech...
  • čeká se na nový filmy podle kterých by se dalo kopírovat...
  • Hm,chtěl no..a výsledek je kde? .. *3*
    • Výsledek je kniha Revan ;-) když ne herní, tak aspoň nějaké zakončení.

      http://www.amazon.com/Star-Wars-The-Republic-Revan/dp/0345511352
      • Když jsme u těch knih, jde u nás v obyčejném knihkupectví sehnat nějaká SW kniha z období Staré Republiky, popřípadě z dob ještě před ní?
        • Vrook
          V češtině je myslim trilogie o Darthu Baneovi, což je v podstatě o tom, jak v řádu sithů obnovil "pravidlo dvou". Jinak pokud zvládáš číst anglicky (starwars tituly nejsou nijak náročná četba), tak některá pražská knihkupectví mají Star Wars knížky v originále. To bych bejt tebou šáhnul po Old Republic sérii, jejíž součástí je i Revan od Karpyshyna. Pak je ještě nějaká knížka o Darthu Plagueisovi, což byl mistr Palpatina, ale to nevim jaký je. Vono spousta těch knížek jsou totální braky, takže doporučuju vomrknout nějaký recenze. Já můžu doporučit toho Revana a Darth Banea, který jsem četl v eng, ale minimálně Bane je určitě v cz..
          Ono celkově je mnohem víc knížek, který se odehrávaj ABY (After the Battle of Yavin - takovej starwarsovskej letopočet), než BBY (Before ..... ). To je třeba pro mě dost nezajímavý a třeba zapletení nějakejch šílenejch vraždících mimozemšťanů Yuuzhan Vong do toho univerza, je alespoň pro mě úplný znesvěcení Star Wars.
        • Black_Hand
          no ja dostal jednou darkem omnibus komiksu tales of the jedi z old republic. na muj vkus to byl ale strasny pulp. dute postavy, dute pribehy atd.
      • SWTOR je spoustu otázek odpovídá SPOILER s Revanem se tam lze setkat.
  • obsidian dělal snad na všem=D
  • Na co chcete KOTOR 3 SWTOR je KOTOR 3 >D Revan tam jasne vysvetluje proc byl pryc Sithove ho maj v zajeti v jednom Flashpointu(dungeonu) ho osvobodite za republiku a sithove ho zas zabijou v jejich flashpointu ,) Sice stoji SWTOR absolutne ted ....... s tema mikrotransakcema kde opravdu musite platit zavsechno ( pokud nejste predplatitel ale i tak nemate vyhrano )
    • Si dement, všem sory za spoiler.
    • Revan ale nezemřel.
    • Aha, tak to děkuju za spoiler..
    • a taky to můžeš hrát zadarmo a nemusíš platit za nic... to je logický. Jako by sis stěžoval na demo, že v něm neni celá hra... tohle nechápu. Mikrotransakce tam jsou a pokud si chceš hru opravdu užít, tak si hru předplatíš, nechces, nemusíš, můžeš si klidně dohrát příběh a nedat za to ani korunu.
      • ale je od nich drzost to nazývat f2p, kdyby popravdě řekli že je to demo tak by si na to nikdo neztěžoval
        • Jake demo prosim ta? Mozes prejst sest dlhych pribehov bez toho aby si zaplatil co len jediny cent.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit