Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč stupidita? Pokud někdo něco vymyslí, pokračování dělá někdo jiný a je horší, dává smysl z toho vinit právě to, že ho nedělal původní autor. Hry (knihy, filmy...) nejsou ponožky, kde se může výroba přesunout z Třebíče do Humpolce a je to nakonec úplně jedno. Hra je autorské dílo, a pokud autora prohodíš, nemůžeš se divit...
  • Jenom utnutý konec? Tak to jsme asi hráli jiné hry, tam bylo odkazů, teré se nenaplnily mnohem více, třeba ta část, kde postava mluví o tom jaký měla lightsaber - ano šlo si vyrobit poté přesně takový ale tohle byla jasná natážka na questový item, jinak by to tam nedali a taky jsem to dohrál několikrát za dark side i light side a nebyl tam JEDINÝ rozdíl v příběhu, akorát v tom kolik force stála ta která schopnost, jka byla ořezaná jaksviň a kdo to nevidí je slepý nebo to nehrál
  • Nějak si zapomněl zmínit cenu. *5*
  • Na co chcete KOTOR 3 SWTOR je KOTOR 3 >D Revan tam jasne vysvetluje proc byl pryc Sithove ho maj v zajeti v jednom Flashpointu(dungeonu) ho osvobodite za republiku a sithove ho zas zabijou v jejich flashpointu ,) Sice stoji SWTOR absolutne ted ....... s tema mikrotransakcema kde opravdu musite platit zavsechno ( pokud nejste predplatitel ale i tak nemate vyhrano )
  • vojka nedosahovala technických kvalit jedničky - prostředím ani systémem = působila víc jako hra v divadelních kulisách, než skutečný svět. Ale co se příběhu týče, tak je to jedna z nejnápaditějších SW věcí vůbec, probírající hodně pěkná témata.
    Když jsem to hrál poprvé, docela mě to zklamalo, ale po druhém hraní o pár let později jsem byl nadšený.
  • čeká se na nový filmy podle kterých by se dalo kopírovat...
  • Já bych byl rád, kdyby Avellone přestal vykládat o tom, co mohli a chtěli dělat, a soustředil se spíš na to, aby to, co opravdu dělali a dělají, dělali pořádně.
    KOTOR 2 byl příběhově mnohem nudnější než jednička, navíc nedodělek (a ano, všechny ty důvody a výmluvy jsem už od Avelloneho slyšel). NWN 2 bylo otrocké převedení DaD pravidel do elektronické podoby, příběhově silně podprůměrné. Dungeon siege 3, na ten by snad i Chris radši zapomněl. Jen ten Fallout NV se mi celkem líbil (Alpha Protocol a MotB jsem nehrál).
    Ta story s tajnejma sithama zní dost praštěně.

    Takže méně mluvit a více (kvalitně) konat, prosím.
  • miker17
    Spíš ať děkuje svojí učitelce. Protože konečně napsal jednu větu bez chyb. *5*
  • fizola
    no par veci ale pouzili v SWTOR. Napr. revan je v jednom flashpointe, ktory ma prave pribeh o tom ze objavili zakladnu nejakych starych sithov/jediov ale inych nez doposial poznali. ono su vlastne v celej hre naznaky ze roboti z gree enclave ked pred tisickami rokov zmizli, zrejme ich niekto preprogramoval a poslal spat, par daily quest poznamok naznacuje ze skor testuju pripravenost imperia/republiky

    konec spekulovania :)
  • MikeiXX
    Smutný příběh, kdykoliv čtu o tom, jak mohl být KOTOR III krásným zakončením trilogie. Místo toho jsme dostali neslanou a nemastnou MMORPG. Nechápu EA, co je vedlo k takovému nesmyslu a k takové blamáži, dát zelenou tomuto projektu. Vidina peněz WoWka, to je jasné, ale co dělali prognostici, kteří to mohli tušit?
  • Jako sorry, ale Obsidian zrovna není záruka kdovíjaký kvality a jsem rád, že to neuděli. Osobně považuji KOTOR 2 jako velké zklamání po epické jedničce a teď se o tom básní podle mě jen proto, že to těží z toho samotného názvu, ale ta hra rozhodně takový kvality neměla, resp. neměla takový kvality, jak by se asi mohlo čekat.
  • Ano, kliká, akorát se mi to zdá o něco pohodlnější. protože stačilo, jak říkáš, vybrat si z baru, a ne používat milion tlačítek :), třeba u Jedi Academy to bylo mnohem lepší, stačilo používat myšku+ šipky. Duely se pak mohly protáhnout na deset minut... krásná nostalgie :)
  • Ronox
    No vidíš Karle. Zázrak, že umíš číst. Děkuj rodičům.
  • Black_Hand
    jj. a Revan je chlap.
  • Magister_Peditum
    Mělo to jen utnutý konec, jinak po příběhové stránce to bylo mnohem zajímavější než klasický děj SW v jedničce. Oba dva díly ale jinak jsou naprostá špička, co se týče SW her. Jednička je vymazlenější, působí kompaktnějším dojmem. Na dvojce se bohužel podepsal nedostatek času.
  • Magister_Peditum
    Zjevně nevíš, o čem mluvíš. Sithové jsou původně rasa emzáků z Korribanu a teprve později tento název začali používat jako název svého řádu i další. Vtip je v tom, že po Velké hyperprostorové válce, kdy bylo původní Impérium Sithů zničeno, se jejich část zachránila a založila tajně svoji novou říši někde mimo dosah Republiky, a o jejich čachrech a nebezpečí je KotOR1, 2 a SWTOR, a měl být i KotOR3. To je součástí kánonu SW. *15*
  • Vymřeli po meči i po přeslici.
    Teď vážně; KotOR 1 bylo vynikající, 2 pouze skvělé RPG (nedotažené, nedokončené, násilně utnuté v půlce tak nějak v každém ohledu; přesto pořád skvělé), ze kterého by si spousta dnešních her měla brát příklad. Do universa mi skvěle zapadají oba; nicméně je pravda, že nemám důkladně prostudované veškeré knihy, komiksy, pod lupou figurky a tak, takže asi nejsem pravý fanoušek.
  • Odpadek bych neříkal, pořád jsem se u ní skvěle bavil a už se nemůžu dočkat, až si to zahraju s Restoration modem :)
  • Tak tam jsou hlavně úplně jiné herní mechanismy i universum. Osobně se mi hodně líbily obě série; KotOR asi víc, nicméně to může dělat nostalgie :)

    Jinak, je to už dávno, co jsem KotOR naposledy hrál, ale nebylo náhodou i tam klikání na ikonky v baru, přičemž místo plného baru sis musel vybírat ve třech konkrétních ikonkách skill/force/item? :D
  • A je to žena...:) Teda kanonicky...:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit