Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A krom toho část příběhu z KOTOR III je popsána v knize SWTOR: Revan.
  • Jo, pokračování KotOR a Jedi Knight to je můj velkej sen. Teď, když Disney licencoval SW hry EA, tak je i dost pravděpodobné, že se jich dočkáme, protože potencionál vydělat peníze zrovna na těhle značkách tam určitě je. A jak je známo o to jde EA především.

    Což mě přivádí k tomu, jestli s politikou EA nebude lepší ty herní klasiky radši nechat ležet.
  • Tak vzhledem k SWTOR je už dávno jasné, že tím protivníkem byl pro Revana Sith Emperor / Darth Vitiate, proti kterému Revan selhal a stal se jeho vězněm po tři staletí.
  • Vrook
    Jednička byla stoprocentně lepší, ale tvůj přístup mi příjde extrémní. Já se dobře bavil i u dvojky a považovat sequel, kterej nedosahuje kvalit předchozího dílu, za odpadek a ještě to umocnit důvodem, že to dělalo jiný studio, je stupidita.
  • Vrook
    V češtině je myslim trilogie o Darthu Baneovi, což je v podstatě o tom, jak v řádu sithů obnovil "pravidlo dvou". Jinak pokud zvládáš číst anglicky (starwars tituly nejsou nijak náročná četba), tak některá pražská knihkupectví mají Star Wars knížky v originále. To bych bejt tebou šáhnul po Old Republic sérii, jejíž součástí je i Revan od Karpyshyna. Pak je ještě nějaká knížka o Darthu Plagueisovi, což byl mistr Palpatina, ale to nevim jaký je. Vono spousta těch knížek jsou totální braky, takže doporučuju vomrknout nějaký recenze. Já můžu doporučit toho Revana a Darth Banea, který jsem četl v eng, ale minimálně Bane je určitě v cz..
    Ono celkově je mnohem víc knížek, který se odehrávaj ABY (After the Battle of Yavin - takovej starwarsovskej letopočet), než BBY (Before ..... ). To je třeba pro mě dost nezajímavý a třeba zapletení nějakejch šílenejch vraždících mimozemšťanů Yuuzhan Vong do toho univerza, je alespoň pro mě úplný znesvěcení Star Wars.
  • AMEN *3*
  • Vidíš, a pro mě třeba dvojka nechává jedničku v prachu daleko za sebou.
  • Mimochodem v novem score je plna verze KOTOR II! A plus jeste Splinter Cell Double Agent a Silent Storm complete! A level ma jen trapná autíčka *1*
  • Black_Hand
    presne tak :). a jeji jmeno neni Exile, ale Meetra Surik.
  • Už pomalu klasika tady, pohrdání čtenáři... Nebo donátoři to mají napsáno lépe?
  • Black_Hand
    no ja dostal jednou darkem omnibus komiksu tales of the jedi z old republic. na muj vkus to byl ale strasny pulp. dute postavy, dute pribehy atd.
  • Odpadek bych neřek. Nebylo to hotové a bylo to znásilněno, je otázka kdo na tom nesl více viny, zda Obsidian nebo Lucasové...
  • Žádná škoda. Já vím, spousta hráčů tehdy byla mnohem mladší, tak na to vzpomíná v dobrém *3*, ale KotoR 2 byl opravdu odpadek, zejména tedy v porovnání s BioWaří jedničkou. Jako ostatně většina "pokračování", které nedělali původní autoři, ale Obsidian "DejteToSemBeremeCokoliv" Entertainment.
  • Taky bych si přál třetí díl nebo aspoň SW 1313 - mimochodem, jsem jediný, kdo miluje KOTORy, ale Mass Effect mi vůbec nesedl? Nebrat jako urážku, jen se ptám, jak na tom jste :)

    Škoda, že bojový systém KOTOR nedali do SWTOR, či nepoužili systém Jedi Academy, klikaní na ikonky v baru není pro mě boj.
  • Drakens
    Čtu si tenhle překlad znova a znova a mám pocit že je april...

    1) Star Wars: Battlefront, bude přiblblé 3Déčko ..to má být náplast místo kvalitního RPG?

    2)jméno Exile. je hlavní hrdiny ve dvojce ( vyhoštěný) a je to postava s jedničky..

    Kontroloval někdo než to převzal s Eurogameru ten obsah?
  • Podle těch mínusú tipuju, že by většina z vás nejradši viděla nový TFU, kde už po desáté naklonovaný Starkiller pro změnu už rovnou hazí planetama, scénář k novým filmům by měl napsat Timothy Zahn a paskvil jménem Clone Wars neměl být zrušený. Canonical my ass. Kam se poděli praví fanoušci Hvězdných válek...
  • Svatá prostoto, to je zase překlad...
  • Když jsme u těch knih, jde u nás v obyčejném knihkupectví sehnat nějaká SW kniha z období Staré Republiky, popřípadě z dob ještě před ní?
  • MickTheMage
    "Ve třetím díle pak měl hráč převzít otěže postavy jménem Exile..."

    To znie akoby to mala byt nova postava - akoby autor novinky nevedel, ze je to hlavna postava druheho dielu :)
  • ten 3ti bod je nerealny, pri znacke StarWars

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit