Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://i.imgur.com/hwGec6C.png
    • A už si viděl nové náčelnické uniformy?
      http://i.imgur.com/s6wUPe0.jpgg
  • Stillson
    Víte proč je tu Battlefield 4 takhle rychle? Protože Battlefield 3 na konzolích nevypadá tak hezky jako na PC (kvůli HW samozřejmě). Takže BF4 je graficky trochu lepší (samozřejmě obrovský skok to není ale detaily jsou vidět již ve videu). A navíc BF4 bude Launch titul na Konzole. Takže konečně konzolisti můžou hrát BF v kvalitě jakou máme na PC již nějaký ten pátek.
    A prosim neřešte pořád Singleplayer :D. Je to jen něco navíc co ani nemusíte hrát. Hold je tohle marketing a ukážou před vydáním hlavně ukázky ze SP. Stejně každej kdo koupí CoD nebo BF nekupuje hru kvůli SP ale jde hlavně o MP. A osobně budu hrát raději SP s hloupým příběhem v hezké grafice než hru s kravskym příběhem na 6let starém Enginu :-) , ale to je jen můj osobní verdikt.
    • Neznamena to,ze grafika v hre predava je to podstatna cas hry ale neplati to stale,zaklad je hratelnost v hre vezmi si taky Sniper: Ghost Warrior 2 grafika je velmi pekna pouzili tam CryEngine a hra dostala 5 z 10 a recenzia bola uboha,BF2 si raz za cas zahramjem a to hrajem malo starych hier a preco lebo BF2 a BF3 je dost velky rozdiel herny mechanizmus v BF2 je ovela lepsi je to simulator+akcna hra a BF3 je len akcna hra.Vela hracov z BF3 keby si teraz zaplo BF2 tak by si vela nezahrali koli priblizeniu realnosti
      • Máš rovnaké kecy ako môj spolubývajúci. Len za to, že BF3 sa hrá inak ako 2 tak to musí byť blbosť *7*
        Hraj si tú tvoju dvojku keď ju tak miluješ ale nekydaj na iné battlefieldy keď o nich nič nevieš.
      • Napísať že BF2 je simulátor je na facku akurát tak. Buď si to nehral, alebo nevieš čo je to Arkáda a čo je to Simulátor...

        Séria Battlefield bola vžddy Arkáda, nikdy to nebude Simulátor, od toho tu je Arma. BF zmenilo len grafiku, engine a interaktivitu prostredia, ale v základe to je stále to isté.
  • Proč to ku*va vypadá jako Expendables 3 ?! *1*
  • Sory chtěljsem napsat že to graficky vypadá stejně jako BF3 *4*
  • Víte co je smutný?že to graficky vypadá stejně jako BF4 s trochu propracovanějšíma obličeji ale neni to vůbec překvapivý.Čekal jsem víc ted už jen flákaj jeden titul za druhým a vypadá to furt skoro stejně.Čekal jsem že to bude lepší *16*
    Zklamalo mě to!
    • je fakt hodně smutný, když BF4 vypadá jak BF4 *1*
  • Inquisitor
    Málo výbuchů.
  • scenarista nech si naliska, nutit hraca stupat na strechu aby nastupil do vrtulniku, to sa da aj na zemi *5*
    • Ono je hlavně hrozně chytré nasedat do transportního vrtulníku, když kolem poletuje Apache.
    • To by nemalo zmysel, vrtulnik pristavajuci na zem je vzdy trafeny RPG (Rusi asi nemaju protiletecke raketomety)
    • to prostě nejde...

      stejně jako Mi-28 je vhodny pouze na demolici budov, ale jeho kulomet a rakety nemaji vuči vojakum nebo civilnim vozidlum žadny efekt
  • je dosť smutné že sa zameriavajú i hlavne na SP, keď BF bolo vždy o multiplayeri... Aký úspech má BF2 (ešte aj dnes nájdete 60tkové servery plné) a bola tam kompletná absencia multiplayeru.
    Namiesto toho, aby vyriešili rôzne neduhy mutliplayeru, vyvážili zbrane, priniesli nové metódy postupu na mapách, pridali vyklánanie sa, sa zamerajú na SP, ktorým chcú poraziť COD..Po čase to bude COD, ktoré chce poraziť COD :X
    Len som zvedavý proti komu sa bude bojovať v 5 dieli BF, keďže už sa bojovalo proti Rusom, Číne..
    To, aby sa vrátili späť a v hre oživili vojenské momenty, ktoré sa reálne udiali, to ich nenapadne bohužiaľ...Či by to už bola 1 svetová vojna, alebo 2 svetová vojna...

    Pri takomto trende sa z BF stane Battlefield 5 Modern warfare 4, čo je pre mňa ako skalného fanúšika BF dosť smutné :X
  • Stále to hovorím... 26.03.2013 posledné DLC k BF3, väčšina hráčov si neužije všetky mapy a BUM je tu BF4 za 60 € len s novou frakciou a zbraňami...Vivat COD style
    • Ano, je to tak. Presne o tomto som pisal nejakych X prispevkom smerom dozadu. Ty si to akurat vystihol v skratenej forme *4*
  • conflig
    Ikdyž mě styl COD a posledního BF3, MOH už dost omrzel.. Musím uznat, že tohle video a ten 60sekundový TV spot má skvělou atmosféru. A jednou... dvakrát za rok si takovou hru celkem rád zahraji a nevidím důvod proč bych měl tento druh her už jen z principu bojkotovat...

    A je celkem logické, že se vývojáři stále více přiklání k tomuto movie like stylu protože to zkrátka dnešní technologie umožňují, což před nějakými 10 lety bylo téměř nepředstavitelné.

    Aby bylo jasno já to neobhajuji a sám mám k tomuto stylu své výhrady, jenom si myslím, že zdejší odpor je zbytečně vyhrocený..

    PS: Jak si všichni stěžují na scénu z uříznutou nohou.. Tak v záběru těsně předtím něž se objeví ten civilista, tak jde viděl jak mu jeden z vojáků tu nohu nad kolenem obvazuje opaskem.. a kdyby mu tu nohu řezal na dva, tři tahy tak by to bylo podle mě docela morbidní..
    • ved preco by to nemohlo byt morbidne, mohli to spravit ako odtinanie nohy v The Walking Dead na 3-4 krat sekerou :D. To by si nikto podla mna nestazoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit