Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přípomíná mi to ty polívky z lídlu za 3 koruny...
    • nejhorsi je Lidl vodka.. uz jen pri vzpomince na tu chut a vuni muj zaludek protestuje *1*
      • Kozy
        Zapiješ to Alpou a je po problému.
      • Kingo1983
        Hmm, pán je gurmán *4*
      • tak to seš idiot, protože každej soudnej člověk by si nikdy takovýhle laciný mr*ky nekoupil...
  • Battlefield 4 je len BF3 v novom kabáte a šikmookímy, najviac ma dostalo jak sa čávo vyklonil z toho a auta a zoťal ten vrtulník
  • Jak to míří? To je konzole nebo co? Stejně nevidím moc rozdíl mezi BF3 a BF4 možná mě za to budete nenávidět, ale připadá mi že nám Battlefield začíná Codkovatět a jako fanouška série mě to dost štve.
  • Vzhledem k tomu ze ti na nohu padne 100 tunovej kus zeleza , co myslis ze ti z te kosti zbyde ? :D To vazne staci preriznout slachy nozem
    • No. tak to je blbost ;)
  • jindra.veliky
    nuz bude urcite od Horsta Fuchse

    *3*

    kvalitni nemecka nerezova ocel
  • Mno, neviem. Je mi jasne, ze praveze tymto este len zase raz zacina masivna kampan EA, takze nas budu postupne stale viac presviedcat, ze vydanie BF4 v roku 2013 (ak to teda stihnu) je super napad. A to i napriek tomu, ze vlastne len 26.3. vysiel posledny DLC do BF3, takze momentalne maju hraci Battlefieldu k dispozicii skutocne kopec MP map + vsemoznych modov hry. Ja osobne som jednoznacne BF3 (a kedysi aj BF2) pozitivny, ale ze by sa mi az tak pozdavala predstava, ze napr. uz tento rok by som mal kupovat novy BF, hoci samotny BF3 sa pritom hra vyborne a graficky je na tom tiez nadpriemerne. Fakt netusim, cim ma chcu presvedcit, ehm...
  • Ked citam niektore tie detske prispevky musim sa pousmiat. Pred par rokmi ste o takychto hrach ani nesnivali, dnes je najvacsi problem ze jeden vojak druhemu amputoval nohu na "nespravnom" mieste. Keby to nebola noha urcite by bolo na <>, ze v Range Roveri na pristrojovej palubovke je v reale o 2 svetielka naviac. Vzdy sa najde nejaky hnidopich ktory sa bude odbavovat na vsetkom. Hra je krasna, grafika uz pomaly nerozoznatelna od filmu a multiplayer kvoli ktoremu si to kupim bude urcite skvely. BF rulez !
  • http://www.youtube.com/watch?v=7JeQixYadrw
  • NuuuuuuuuuuuuuuUDA
  • Na jeden švih mu uřízne nohu?! bože kam jsme se to dostali... *7*
    • smejki
      Unplugged!
    • Už měl tu nohu rozdrcenou,bože *7*
      • porcoval jsi někdy prase? asi ne. Na to potřebuješ sekáček a pořádnej rozmach, ne takovou kudličku a pohyb jak když přeřezáváš provázek...
      • A ty si vazne myslis, ze preriznout svalovinu a slachy jde tak snadno jo? *1*
        • Nemluve o tom, ze ta rozdrcena kost bude nejspis prevazne pod tou suti a ne tam, kde rezal. Ale to uz je drobnost. *1*
          • No a do tretice mu ani nestahli nohu nad kolenem, tak to tam z neho teklo jak z prasete, ale v poho.
            Jasny je to hra, ale kdyz uz se snazi tvarit realisticky, tak by si na takovyhle detailech mohli nechat aspon trochu zalezet.
            • Nedá se než souhlasit, když už museli být tyhle WOW momenty tak aspoň trochu realisticky, bohužel tyhle kraviny byly i v novém Tomb Raider :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit