Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen doufám, že nebude "přehuštěný" multiplayer... myslím, tím především customize zbraní a různé hightech gadgety.. jako u cod XYZ ... myslím, že už teď je to akorát..
  • Magister_Peditum
    Ten vrtulník Mi-28 na ně snad střílel gumovejma projektilama, jinak si to nedovedu vysvětlit. Třicítka kanón by je jednou pokropil a mohli by se jít klouzat. *1* Po vizuální stránce opět špička (i když až moc to hází různejma odleskama, to je nešvar už od Bf 3), větší rozlehlost misí je taky fajn, ale jinak je to předskryptovaný až hamba. Prostě takovej Battlefield 3,5.
  • Asi ne. BF4 je oficiálně potvrzený zatím jenom na PS3 a X360, takže můžeš být v klidu.
  • Bude grafika gigabyte 570gtx soc brzdou ve hre?
  • Radsi mirrors edge 3:)...
    http://www.youtube.com/watch?v=gfef2xo0XG0&feature=youtube_gdata_player
  • Toho vojáka na obrázku udělali podle Matta LeBlanca, ne? *15*
  • Co to je tvl... *6*
  • Já jsem s ukázkou spokojenej. Odstranili největší problém SP z BF3 (žádný vozidla, jenom koridor), možná půjde použít i nějaká taktika (rozkazy vojákům atd...), vypadá to hezky a zní nádherně.
  • Grandhalf
    Ty pi*o rambo na konci jak bejk , vrtulník bez šance ... Go battlefield go !!!!! *15*
  • Whoossain
    Jak jsem psal už u Bleskovky - co si budeme povídat, po vizuální stránce patří už Battlefield 3 k absolutní špičce. Nic jinýho se tedy nedalo očekávat ani od jeho nástupce. A já jen doufám, že to, co se podařilo vylepšit na sérii po grafický stránce (a opět tím předehnat konkurenci přinejmenším o generaci), se podaří vylepšit i po stránce herní, zejména pak v multiplayeru. Každej, kdo BF3 hraje, ví, kolik chyb a problémů obsahuje v on line hře. Tak snad se v DICE poučili a větší část z nich odstraní. A zaměří se i víc na kompetitivní hru...

    Mimochodem - 70€ za premium edici předobjednanou prostřednictvím digitální distribuce Originu je už ale vážně trochu silný kafe...
  • http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/110979_700b.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit