Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm, a myslsi ze plazma kde sedis 3 metry daleko je neco lepsi jak lcd? kde na lcd se divas cca max z 50cm, a navic zkus si zahrat na 30"LCD s rozlisenim 2560x1600, to se ta tva plazma muze jit zahrabat.
    • A já mám větší to a to a to a to... vytáhni si kolík z řiti a přestaň se hádat o p*čovinách... radši si zahraj nějakou hru.
  • Chudák ten týpek, co se tady zastával PS3... asi nevěděl, kde je.

    Větší chudáci čeští PC hráči... prodeje na PC jsou mizivé, vývojáři je dávno odsunuli na třetí kolej a většina PC exkluzivit jsou ne-mainstream věci např. od Paradox Interactive.

    Ani se chudákům českým PC hráčům nedivím, že jsou z nich nestabilní jedinci a psychicky neunesou kladné slovo o konzolích...
    • Hehe, uklidni se ty psychyko. *16*
      • Prosím můžu se tě zeptat, co tě vedlo k tomuto příspěvku?

        Asi jsi si přečetl můj prvná příspěvek, řekl jsi si: "Aaaaaa ten šmejd, napsal pravdu, která se mi nelíbí, ale nijak mu ji neumím vyvrátit, rychle ho musím seřvat za jednu gramatickou chybu, abych proti němu aspoň nějak vystoupil."

        Moje rada... sežeň si argumenty, ne pindy.
        • Argumentace na takové bláboly je nesmyslná a navíc zbytečná ztrátu času. Navíc já přece musím jít do hospody nadávat na svět! (Zajímavé, dal jsem ti pouze menší radu ale očividně to vypadá, že si v tom rozluštil světové spiknutí a nadávání? srsly?) Ještě, že nás všechny tak znáš a máš tu svoji pravdu. Zmínka gramatické chyby byla jenom taková menší vsuvka hodící se k podstatě té věty .. očividně nepochopena .. Zkus se trochu uvolnit a na chvilku ten krám vypnout Pinďo. (PC nebo z čeho vlastně spammuješ) *16*
        • Asharak
          Protože to nepochopil *15*
          • a porimte i kdyby to bylo tak jak řikáš tak co jako? Tebe to nějak uspokujuje nebo co ted myslim davaji na nova cinema přibehy obyčejného šílenství tak si tam určite najdes svou postavu *3*
            • poslitomne:Těmto rádoby odborným analýzám nemá cenu věnovat větší pozornost.
              I přes nějaké proklamace, jak je kravina rozdělovat hráče na pc a konzolové, je s toho pořád cítit, že si někdo chce prostě plivnout. :-)
            • to víš no
              ja hraju na pc téměř strategie a většina strategi se dělá primarne na pc
              střílečky se dělaj na vsechno
              takze pak mas na konzole hlavne zavody a moderní adventury (heavy rain a tak)
              ja hlavne nechapu smysl proč píšeš tyhle hlouposti
              jsem sám komu to nepřijde normální????
            • Gratuluju, jedna série se na PC prodává. A dokonce strategie.
              To mluví o úspěchu celé platformy.

              Z Titaniku pár lidí taky vyskočilo na člunech, takže žádná tragédie.

              poslitomne -> končím s tebou, nestojíš mi za nic dalšího.
            • správně
              s blaznem je tezká řeč
              co se třeba jít podívat na prodeje total waru, ay ses přesvědčil o pordejnosti pc her, i když bys měl celý svůj malý svět naruby *1*
            • Asharak
              Tak by to bylo tak jak říkám, moc to řešíš *3*
            • No já to pouze konstatuju jako fakt, který pozoruju. To lidi dělávají.

              A s tím Nova Cinema... další útok přímo na mou osobu.

              Lidi jako ty a SuperHovna nepovažuju za hodné jakékoliv diskuze a reakcí. Běžte si do hospody nadávat jak je ten svět hroznej, tam se hodíte.
          • Co je na tom k nepochopení?

            Prosím konkrétně.
            • Asharak
              Nemůžu, urazil bych je.
              (Teda pokud jsem to zase pochopil já - jakože to NENí běžný angry výkřik na hatery :)
        • Ty jsi ale vypaseny konzolovy troll....hybaj pod most!!
    • heheh když tady nedávno byl negativní článek o konzolích tak se tam slétli tobě podobní a nadávaji co si "zase ti druzí" vymíšlejí---- tak z nás tady neděj psychopaty
      • Ano, máš pravdu.

        Je to na obou stranách. Jen té PC to jde víc a častěji vidět.

        Rozdělovat se na PC hráče a konzolové hráče je kravina. Já jsem hráč a je mi jedno na čem, dobrá hra je dobrá kdekoliv.

        "Český PC hráč" je naopak spíš pejorativní termín pro takové ty CryMorrisony, co tu někdy vidíme.
        • Kdyz tak ctu tvoje prispevky pod ruznymi tematy,tak se nemuzu zbavit dojmu,ze mezi ty CryMorrisony patris taky,jen z te druhe strany barikady.
          • Hmm, asi ano.

            Ale já brečím pouze pokud někdo zbytečně brečí nad něčím jiným.

            Sám posuď, co je horší...
    • psychycky? Čuně :D
      • Vysokoškolák *7*
        • Nikdo není dokonalý. A češtinu nestuduju... naštěstí. Kámoš studoval a po roce z tama upaloval co to šlo.

          BTW slyšel jsi o konceptu jménem "ad hominem"?
          • Vygooglil *3*
            • Zaprudil *3* Zbytečně...
      • Sorry no, opravuju.
  • ja bych to vyresil treba tak, že si udelejte hlavni linku a nejake questy ktere chcete a když se vam to začne sekat tak začnete novou postavu a dodelejte zbytek, ne? nemusite mit jednu univerzalni postavu na levelu 60. Mužete mit treba specialni postavu do thieves guildy a assassins guildy. specialni pro magy a hlavni linku atd. Stejne je ta hra moc lehka i na nejvyšší obtiznost.
    • Asharak
      Jo pro tohle mi chybí rozumný mod. Na nexusu je jen něco ale není to nic extra.
      • jaky mod, není možné mít vice postav? jeste jsem to nezkoušel
        • Asharak
          myslel jsem pro ztížení hraní *3*
  • a jinak X box rules
    • Asharak
      *rulez *3*
      • Asharak
        Si to třeba vygooglete když mi nevěříte *10*
  • recenzente, nestydíš se, když si dal 10/10??? *1*
    • treba nehodnotil ps verzi. me osobne sekani na ps hru na PC nijak nekazi
      • to je přeci úplně jedno, ne? když dám absolutní hodnocení, tak si musím být sakra jistý, že ta hra si to fakt zaslouží... takže bych si počkal a hru více vyzkoušel, nebo nedával absolutní hodnocení. mimochodem, když se hodnotí hra, měla by se hodnotit hra na všech platformách - je blbost hru hodnotit odděleně na PS3, PC atd. Prostě je to jedna hra a měla by se taky tak brát.
  • PC verzia + update 1.2 = no problem. Draci lietaju normalne, odolnosti funguju, padlo to od 11.11 asi dvakrat. Pre mna stale 9/10 a hra roka.
    • Deus Ex pyco
    • on uz je patch ? pred tydnem sem se tady v dizkuzich psal a jeste nebyl ..
  • My PC hráči sme vypustili Bethesdu na konzole, áno je to náš Trójsky kôň, odtiaľ aj vyjadrenie hovorcu Bethesdy, že ich priorita je tvorba na konzole. My PCčkári to konzolistom ešte len natrieme! *3*
    • To ani nepotřebuje komentář, který by tě nějakým způsobem ztrapnil, protože to jsi skvěle zvládnul sám...
    • *4* 1+
    • Asharak
      Ale testuje - za 2 hoďky to prošli takže to šlape. Problem ?
  • trolo
    neviem neviem. ja som si to kupil na PC a nemam ziadne tieto problemy. grafiku mi vylepsili texturove mody a podobne vecicky a ked vyjdu komplet mod tools tak sa tesim na komplet novu hru :-D. neseka mi to. loading mam 5 sek, ovlada sa mi to lepsie, rychlejsie a zabavnejsie ako na ovladaci cize ja som spokojny.
    • trolo
      to mala byt reakcia na CroXa
  • Na konzolich stejne hrajou jenom luzri. Zlate PC s crossfire grafikou, jede mi to krasne i s vsemoznyma HD texturama a dodatecnyma efektama.
    Pokud na to mate stroj, doporucuju:
    http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=11
    • Já si zase zahraju Uncharted 3 na svojí plasmové TV a o tom ty si můžeš nechat jenom zdát..:p
      • Já si zahraju Uncharted 3 na svojí LCD TV a potom si zahraju Skyrim v 1080p s HD texturama s 50fps...a o tom si ty můžeš nechat jenom zdát... *2*
        • Napsal jsem snad někde že nemám PCčko..? Sice to není žádnej High-end (GTX 570, i5 750 3,8 Ghz a 4 GB RAM) ale na Skyrim ba dokonce i Crysis mi to bohatě stačí...
          • Asharak
            Z větší části je. Hlavně díky grafice *3*
            • Pozor grafiku jsem vyhrál v souteži na jednom nejmenovaném českém HW serveru sám bych si tak drahou kartu nekoupil původně tam byla Radeonka HD 5770.
          • Tak to je potom mooc krásný, si zasloužíš řád myšího kožíšku *14*
      • Mechwarrior_bw
        myslíš, že PC nie je možné prepojiť s plazmou ?
        • Nejde o to že to nejde ale o to že 90% PCčkářů to na tu plazmu nenapojí protože všechny prachy vrazily do grafických karet..
          • Mechwarrior_bw
            naozaj si myslíš, že viac ako 10% konzolistov hrá na plazme ?
            • Asharak
              Nojo, to je slušný argument :) Já třeba patřím k těm co hrávají s PC na LEDce *2*
            • Dobrej tah! Ale pořád si myslím že počet konzolistů co hraje plasmě značně převyšuje počet PCčkářů co hrají na plasmě a to dost výrazně...
      • Trol.diskuzni
        Myslíš ten Cčkový až Dčkový interaktivní akční film na střídavé mačkání dvou tlačítek, oproti kterému jsou rané snímky s Chuckem Norrisem oscarovými počiny? *3*
      • Myslíš zdat jako noční můry?
      • Myslíš ten tunel s efekty?
      • Asharak
        A co dál? *6*
        • A co dál? Je toho tuna třeba Killzone 3 Ressistance 3 Metal Gear 4, Heavy Rain, God of War 3 a tak dále a tak dále a většina z uvedených je na tom graficky lépe než ten váš Skyrim s HD texturama..
          • Asharak
            Skvělé ! *4*
            No ono to není jen o texturách, ale o celkovém konceptu a designu. V tom Skyrim i u mě selhal takže mě nemusíš přesvědčovat *3* Navíc nejsou textury jako textury. Něco spěje k přiblížení reality a něco k fantasy. Od detailů po barevy.
          • Uz jsi slysel o PS3 emulatoru na PC? My si ty tvoje uzasne hry muzeme zahrat taky panacku:-P
            • :D:D:D
            • SirArag
              Hele, popravdě mám problém rozjet na emulátoru pro PS2 obyčejné Katamari Damacy když je na obrazovce víc objektů (jo, takové ptákoviny mě občas na pár okamžiků chytnou).
              A myslím, že s PS3 to bude ještě o něco horší.

              Takže myslím, že zahrát si můžeme, ale bude to připomínat spíš galerii screenshotů.
            • A teď tu o Karkulce prosím..!
    • Jj PC vládne. A těch her co tam je zadarmo. Všechny!!!
      • Né asi *15*
    • Asharak
      HA! Mám GTX 460 jen s 768Mb paměti, většinu nových textur a ostatních vymožeností a fps nepadne pod 40 s 2xAA *3* Skyrim je z větší části spíš o processoru a paměti (problem konzole? :D )
      Btw kolik máš jinak FPS ? Měřil si to? Na pct nebyl žádný test a s crossfire už vůbec ne *10* nejsem vubec v obraze jak to je, ale mělo by to být o processoru.
      • Osobne mam sestavu: Phenom II X6 1100T Black Edition, (6x) 3.3GHz, DATA XPG Gaming Series 16GB (kit 4x 4GB) 1600 MHz, 2x Gigabyte Radeon HD 6970 2GB DDR5, 2x DVI, HDMI, DisplayPort, 256bit, CrossFireX
        Jedu na ultra detaily v rozliseni 1920x1080 + spoustu grafiku zlepsujicich modu viz prvni post a fps se mi pohybuje kolem 50 (tesne po nahrani vetsi oblasti napr mesta klesne fps po dobu 2-3s na cca 10-15 ale pak jde zase k padesati). Loadingy i po 3/4 mapy prozkoumane zhruba a +- 100 hodinach odehranych 1-3s. zadne sekani ani nic podobneho jsem nezaznamenal.

        Jinak crossfire byl do dneska vypnute ale pred chvili vysle nove ovladace tak to jdu prave zkusit nakolik ten vykon jeste naroste:-)
        • Trol.diskuzni
          Technický dotaz - nemáš lepší 1920x1200? Já teda radši víc místa na výšku *4*
          • troll opruzní
          • To mas o zvyku me se zase 1920x1200 zda tak divne zdrcle:-)
          • Asharak
            *Facepalm*
        • Asharak
          Fíha, pán je gurmán. Určitě to sem napiš ! *4*

          Sakra on už je tolikátej update? Dík, du to zkusit, snad to o moc nespadne *4*
    • Škoda no, že máme jenom dodatečně efekty :)
    • Trol.diskuzni
      Docela slušný post v diskuzi k článku týkající se PS3 verze. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit