Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych se rád zeptal na to samé :D
  • Jen běž, tady nikomu chybět nebudeš *3*
  • To by asi byl *1* Tak to nic, myslel sem že draci couvající v protivětru sou na PC *4*
  • Jen Bethesda si může vydat hru, která nefunguje na PS3. Doufám, že je Sony pořádně oholí za to.
  • Ahoj chtěl bych se zeptat jestli z vás má někdo na ps3 na Skyrim češtinu a zda se to dá stáhnout díky =)
  • Jasně, to je pravda, ale proč tam sakra nemůžou dát třeba ty dva giga týhle ultra ramky plus osm giga nějaký levný za osm stovek? Do tý levný by si programátoři odkládat hafo věcí, který jsou sice potřeba, ale nejsou potřeba tak ultra rychle - pokud se nepletu, tak to je přesně problém PS a skyrimu.
  • Prave proto byl mezi nima i ten Khajit.
    Na kocky jakekoliv velikosti se totiz Zenevske konvence nevztahuji *1*
  • Trol.diskuzni
    Mě to nijak nerozčiluje - už jsem tady psal, že se chystám brzy odejít na dobu neurčitou. *4*
  • Asharak
    Určitě :) být ta hra od no name značky tak z ní jde lepší pocit (samozřejmě bez těch keců jak se to podobá TES :D)
  • Asharak
    No myslel jsem tím spíš to, co ta věta oznamuje. Víc jsem psát radši nechtěl *4*
  • Myslím si naprosto totéž.
  • Na Witcheru 1 byl hodně vidět omezený rozpočet. Takže jsem celkem rád, že poté co hra začala vydělávat si k ní tvůrci znovu sedli a dodělali věci na které předtím neměli peníze nebo čas. Navíc ta hra byla dobrá i ve své první verzi... Ale je fakt že přístup: "hru nejprve draho prodáme a během dalšího roku teprve postupně doděláme", se začíná uplatňovat i u studií které se na nedostatek peněz vymlouvat nemohou.
  • Malleth
    Ale má pravtu
  • Piggsy
    Čeština má tolik parádních nadávek a ty se zmůžej jen na fuck off *1*
  • Jazz
    Omyl, fuck off!
  • smejki
    devizou milovníků RPG býval i velice dobrý jazykový projev... časy se mění
  • Tak ta poslední věda je fakt nádherná ! *14*
  • Zaprudil *3* Zbytečně...
  • Piggsy
    Vůbec nic proti srandě, ale když už tak aspon česky. Ne že bych si to neuměl přeložit, ale jsme v ČR a ne někde v Hollywoodu. Díky.
  • Hlavne,ze se to delalo na konzole a s konzoli na pc
    Pokud jsem to dobre pochopil jak vsichni mluvi,ze to je predelany(pokud je to jinak opravte me) ,,Kdyby to bylo delany na pc jsem presvedcen,ze by se to zapsalo do historie .. Jako Oblivion
    Jojo ted bych napsal Teddovy jak na tom dobre zapracoval .. Patch ktery vysel mel opravit..Ano opravil,ale i par dalsich veci pohorsil
    pry tenhle patek ma vyjit dalsi :D
    Skyrim hru zboznuju,ale ne ty lidi delaj to uz xxx let a jsou neponaucitelny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit