Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On si dělá imrvere prdel, všechno je s nadsázkou a ironií..ale sedí tady 24/7, moc smutný, moc smutný :))
  • ono na PC běží normálně i originál. Nějak nejsi v obraze. Spíš kdyby běžela warez verze na PS3 v pohodě, to by byl jiný průšvih *1*
  • Ještě horší je to, že předělávali engine co byl (je) primárně na PC
  • Suhlas, kravaťaci dačo vymyslia, len aby si napchali už dosť napchate vrecka, lebo kravaťaci nikdy nemaju dosť napchate vrecka, a programari musia robiť zazraky. *16*
  • Souhlas a nejhorsi na tom vsem je, ze hru vyvijeli primarne pro konzole :-)
    Me se to nastesti netyka. Jsem PCckar a do konzole bych nikdy nesel. Je to zbytecnost.
  • Teď napiš k čemu si myslíš, že je PSku těch 25GB/s dobrých *15*
  • Nevim, zda vam to unika, ale tady je na vine rozhodne Bethseda ... ze vydava na PS3 hru, ktera kvuli svemu limitujicimu hw nemohla nikdy fungovat... Presto hru vydala... Tohle mi prijde hodne neferovy a hrabivy pristup a hru bych okamzite sel vratit... Pokud by to udelal dostatecne velky pocet hracu, tak by priste Bethseda hru bud prekopala tak, aby fungovala na PS3 nebo vubec nevydavala a clovek by neriskoval koupe nevyladeneho suntu. Chtelo by to pravniky.
  • Smutný je, že warez verze na PC šlape jak hodinky. Draci tam necouvaj, nic se neseká, nezadrhává, textury nedoskakujou atd. Pak si dneska něco kupte...
  • MrSanta
    Pěkné, ale kde máš Dooma? A Black Ops patří do arkád *1* *3*
  • keigi
    Jenže v konzolích nejsou klasické RAMky. V PS3 jsou paměti s přenosovou rychlostí kolem 25GB/s. Tomu se blíží jen ty nejrychlejší DDR3 dneška. A to je PS3 stará pět let.
  • Tak po zkušenostech s Witcherem 1 jsem si dvojku taky nejdřív stáhnul, protože koupit hru za 900 a pak se dojeb*t na tom, že vydají Platinovku za zhruba 500 se všema patchema a přídavným obsahem (vím, že to můžu dodatečně dostahovat) se mi fakt nechce.
  • Taky se mi zatočila hlava, když jsem viděl 2GB RAM *1* je pěkné jak každý mluví že v dnešní době stačí pořád 2GB RAM... na hry... ale dnes není zítra že *4* snad to samé udělali i při vývoji 360... že v té době stačilo 512MB . Achjo proč se nepoučí *10* neví někdo kolik žere systém xboxu ?
  • Měpřijde, že ve Skyrimu jde hýbat s tím samým co v Oblivionu. Používáš SHIFT+E?
  • Argumentace na takové bláboly je nesmyslná a navíc zbytečná ztrátu času. Navíc já přece musím jít do hospody nadávat na svět! (Zajímavé, dal jsem ti pouze menší radu ale očividně to vypadá, že si v tom rozluštil světové spiknutí a nadávání? srsly?) Ještě, že nás všechny tak znáš a máš tu svoji pravdu. Zmínka gramatické chyby byla jenom taková menší vsuvka hodící se k podstatě té věty .. očividně nepochopena .. Zkus se trochu uvolnit a na chvilku ten krám vypnout Pinďo. (PC nebo z čeho vlastně spammuješ) *16*
  • Prumer trinact let?? To mozna na zingu, nebo kde
    A nemyslim, ze nas rezidentni trol to svy plivani na Skyrim, AC, ME, a vlastne cokoli, koreni byt jen spetkou ironie.
    Takovy pokusy prichazej az v konfliktu s nekym, kdy uz neni zbyti : D
  • Zapni si nějakou hru a podívej se kolik žere RAMky...

    Ale máš pravdu, dnes jsou RAMky tak levné, že by tam mohli třísknout i těch 8 GB
  • opravdu nechapu.. 4gb pameti stoji 350kč,to tam nemužou narvat aspon 8gb?
    http://interlink.tsbohemia.cz/dimm-ddr3-4096mb-1333-transcend-cl9-jetram-256mx8-_d110644.html
  • me zase bavi,ze se nad tim pozastavujes :))) ten typek si tady dela imrvere prdel,veskery jeho statusy sou schvalne psany s nadsazkou a ironii,ale ty budes asi suchej morous,kterej(ač nechápu) na "dětskym" hernim foru vyžaduje psát k věci a holá fakta. Nedělej si iluze-jakej je věkovej průměr diskutujících? tak 13 let,zbytek sou zestárlý gambleři a hrstka lidí,který z toho už vyrostla a přijde se sem pobavit a "pošťouchat" mladistvé brouky pytlíky,co všude byli a všechno znaji )))
  • X 720 : Podle serveru by měl mít nový Xbox šestijádrový procesor a 2 GB paměti (o tom se mluvilo už dříve) a zatím nespecifikované dvě grafické karty od AMD. Různé analýzy už nějaké čas mluví o tom, že v nových konzolích budou s nejvyšší pravděpodobností dvě propojené grafické karty než jedna výkonná, protože tímto způsobem lze vyrobit konzoli mnohem levněji.
  • filias
    Nové konzole bude asi podobný problém. Co jsem viděl (fake?) specifikace, tak i tam budou šetřit na paměti.
    Ono když chcete udělat něco jiného než koridor, tak paměť potřebujete - a vzhledem k její ceně je škoda jí tam dávat málo (2GB v X 720?).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit