Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    skirym je blbost hrajte codko ne
  • Mechwarrior_bw
    je to chyba HRY a preto nevidím dôvod prečo by ju nebolo možné reklamovať, skúsil by som sa dohodnúť s predajcom na prípadnej výmene za inú hru. V prípade, že predajca odmietne dohodu, bude to beh na dlhú trať ktorú sa asi neoplatí absolvovať.
  • Ať PCčkář, tak na nové konzole se vysloveně těším až trochu oživěj ten povučinou zarostlý komp..
  • Zkus to posalt zpátky výrobci.. (to máš stejný jako když všude říkají že si hru nekupuješ ale pronajímáš si právo ji hrát.. Co když jí už nechci vrátí mi zpátky prachy? asi sotva..) asi proto je warez tak rozšířenej, na obou stranách jsou nespravedlnosti..
  • stoupeek
    Samozřejmě:), ale zajímá mě, jestli má člověk nějaký "zákonem" daný možnosti, jak tohle řešit. Nějakej reklamační řád nebo něco takovýho. Jen mě to zajímá, řešit to nemusim, nejsem majitel PS3 ani Skyrimu (časem určitě pořídim), ale je mi jasný, jak to vytočí takovahle věc. Když člověk paří deset hodin a pak to přestane pořádně šlapat.

    Nebo když koupim krabicovku a půjdu do toho obchodu, tak se na to vztahuje náš reklamační řád, tak si říkám,že by to mělo jít vrátit. Nevim no...teoreticky!
  • Zabudni.
  • Alex81
    Očekávám dlouhý flame...
  • stoupeek
    Nikdy mě nenapadlo to řešit, ale jak je to v takovém případě s reklamací?
    Když si koupim hru a ta má takovou chybu, která nepůjde odstranit a zásadně ovlivňuje hratelnost hry? Jak dlouho je záruční doba? Máte s tím někdo zkušenosti?

    Podle mě je to dost zásadní chyba, takže by měli vrátit peníze.
  • Cahir
    " A je to logické, použitá technologie byla v některých ohledech asi podobná. " Vždyť je to prachsprostý gamebryo. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit