Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jj PC vládne. A těch her co tam je zadarmo. Všechny!!!
  • Asharak
    *1* nojo, pro zlepšení herního zážitku sepiš petici milionů lidí a ukaž ji naším nejdražším lídrům aka EA-Games , Ubisoft apod. *6*
    O zlepšení herního zážitku se dnes spíš starají technologie jako je Kinect nebo simulátor *3* sic jsem nic nevyzkoušel *13*
  • Trol.diskuzni
    To plusko nedáváš mně, ale možnosti A v anketě... Ale chápu, že to bereš tak, že když to zaštiťuji, tak že se mě to také týká.
  • smejki
    no právě. všichni volali po zrušení gamebrya, což se stalo, ale datová struktura světa a klíčové mechanismy pro práci s nimi zůstaly stejné. že si to pak přebírá jiný renderovací enginem to už na hře moc nezmění.
    přání masy bylo vyslyšeno, ale nikdo není spokojen *1* ... logicky
  • Trol.diskuzni
    To není špatný nápad, ale zas na druhou stranu by to bylo rozpitvané do více příspěvků a kdo ví, jestli by pak někdo nechtěl třetí příspěvek s neutrální odpovědí atd... Navíc by většina haterů dávala mínuska, protože je to můj příspěvek. *3*
  • Asharak
    HA! Mám GTX 460 jen s 768Mb paměti, většinu nových textur a ostatních vymožeností a fps nepadne pod 40 s 2xAA *3* Skyrim je z větší části spíš o processoru a paměti (problem konzole? :D )
    Btw kolik máš jinak FPS ? Měřil si to? Na pct nebyl žádný test a s crossfire už vůbec ne *10* nejsem vubec v obraze jak to je, ale mělo by to být o processoru.
  • Mechwarrior_bw
    áno, vždy je to o individuálnom prístupe. So zákonom máš pravdu, je tam určité vákuum, preto píšem, že by to bol beh na dlhú trať ale pokial software obsahuje chybu ktorá znemožnuje jej používanie existuje veľká pravdeopobnosť, že by zákazník uspel bezohladu na aktuálne znenie zákona.
  • Škoda no, že máme jenom dodatečně efekty :)
  • MrSanta
    Já právě hlasovat nemůžu. Mám problém ti dát plusko, proto jsem navrhoval tu modifikaci *3*
  • Spíš to rozepiš pod sebe do dvou komentů, ať se ti to vzajmně nerozpusominusovává, když už teda anketa .)
  • Trol.diskuzni
    To je docela možný kandidát, ale tahle anketa jej bohužel nezahrnuje... tak zahlasuj prosím podle možností. :-)
  • Uff už jsem se lekl.. Každopádně doufám v co největší zlepšení herního zážitku, protože posledních pár let je to pořád dokola.
  • Trol.diskuzni
    Raději zahlasuj taktéž! *4*

    BTW - nice ikonka (avatar) :-)
  • i malé děcko ví, že nejlepší hrou lidstva je tetris!
  • Trol.diskuzni
    Docela slušný post v diskuzi k článku týkající se PS3 verze. *5*
  • MrSanta
    Dobrá. Omlouvám se a stahuji svůj návrh *1*
  • Na konzolich stejne hrajou jenom luzri. Zlate PC s crossfire grafikou, jede mi to krasne i s vsemoznyma HD texturama a dodatecnyma efektama.
    Pokud na to mate stroj, doporucuju:
    http://skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=11
  • Trol.diskuzni
    Proč bys mě naštval? To, že já mám svůj názor na hru neznamená, že by někdo jiný ten názor nemohl mít odlišný... Jinak tvůj hlas se započítá tak, jak anketa káže - ať už jsi to plácl jen tak či ne. :-)

    Jinak za Gothic I chválím! *3*
  • Sice je pro moji maličkost nejlepší hrou Gothic první..ale..stejně dám -1, v podstatě jen abych tě naštval a rebelsky ukázal, jak nesmyslná ta anketa je.
  • Cahir
    Ahá... No ale engine jako takovej je taky skoro totožnej, ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit