Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele ten god of war na PC taky neběží nejlíp :D
  • Trol.diskuzni
    Přátelé, je to tady... Druhá anketa! *4*


    Otázka: Je Skyrim nejlepší hrou historie lidstva?

    Možnosti:

    A) Samozřejmě, že ne! = Dejte mi +1 ("líbí")
    B) Samozřejmě, že ano! = Dejte mi -1 ("nelíbí")
    • Spíš to rozepiš pod sebe do dvou komentů, ať se ti to vzajmně nerozpusominusovává, když už teda anketa .)
      • Trol.diskuzni
        To není špatný nápad, ale zas na druhou stranu by to bylo rozpitvané do více příspěvků a kdo ví, jestli by pak někdo nechtěl třetí příspěvek s neutrální odpovědí atd... Navíc by většina haterů dávala mínuska, protože je to můj příspěvek. *3*
        • Nejlepší hra historie lidstva, určitě ne. Výborná hra na spoustu hodin zábavy, určitě ano. A taky určitě blbá anketa, ale tak co by sme od tebe chtěli...
        • Amim
          Nějak mi nejde reagovat na první příspěvek, takže tady:

          Jak mám dát mínusko příspěvku jako takovému a poukázat tak na nesmyslnost celé ankety? Máš tam mínusko, nicméně to neznamená, že je Skyrim nejlepší.
        • MidnighT91
          Dal jsem ti plus, nejlepší hra v historii to jednoznačně není! Nicméně si pořád myslím že hra roku to rozhodně je, i když výběr je slušnej...
    • i malé děcko ví, že nejlepší hrou lidstva je tetris!
      • Trol.diskuzni
        To je docela možný kandidát, ale tahle anketa jej bohužel nezahrnuje... tak zahlasuj prosím podle možností. :-)
    • Sice je pro moji maličkost nejlepší hrou Gothic první..ale..stejně dám -1, v podstatě jen abych tě naštval a rebelsky ukázal, jak nesmyslná ta anketa je.
      • Trol.diskuzni
        Proč bys mě naštval? To, že já mám svůj názor na hru neznamená, že by někdo jiný ten názor nemohl mít odlišný... Jinak tvůj hlas se započítá tak, jak anketa káže - ať už jsi to plácl jen tak či ne. :-)

        Jinak za Gothic I chválím! *3*
        • Jde o to, že za nejlepší hru vesmíru by ji označil jen blázen a na beton by tomu sám nevěřil...na to má Skyrim až moc chyb, bohužel. I když..aj bez těch chyb by to pořád moc nešlo, furt tomu něco chybí..pro mě třeba vyvážení lučišníka, kdy nemůžu skillovat pořádně luk, páč všechno moc rychle umře z plížení. Takže mám malý level. :o/
          • SirArag
            Nemám tušení jak dlouho to hraju, ale lukostřelba je můj druhý nejvyšší skill hned po plížení.
            Těsně následuje okrádání a páčení zámků.

            Alespoň myslím, že to tak naposledy bylo. Už týden jsem to pořádně nehrál :)
            • Asharak
              Týden ? Závidím ti ^^
          • Asharak
            Mě přišel luk moc useless, páč jsem vlezl na menším levlu (13?) s Falkerem do hrobky a nezmohl jsem skoro nic *10* teď mám Orka s obouruč a jinak si to dávám *4*
            A že to s tím lukem moc nešlo ani jinde, vždy všichni přiběhnou ani nedáš 3 rány - teda pokud nemáš moc dobré plížení že ale s tím jsem to moc nezkoušel takže bude snad chyba v tomhle?
          • Trol.diskuzni
            Tak já si to také myslím, že zrovna nejlepší hra vesmíru to není, ale určitě se najdou tací, kteří to vidí jinak... A právě proto ta anketa. *4*
    • MrSanta
      Navrhuji malou modifikaci - pro odpověď A) nedělejte nic
      • Trol.diskuzni
        Udělej si vlastní anketu, kolego, a do mé neštimuj! *5*
        • MrSanta
          Dobrá. Omlouvám se a stahuji svůj návrh *1*
          • Trol.diskuzni
            Raději zahlasuj taktéž! *4*

            BTW - nice ikonka (avatar) :-)
            • MrSanta
              Hlavně že si rozumíme *1*
            • Trol.diskuzni
              To plusko nedáváš mně, ale možnosti A v anketě... Ale chápu, že to bereš tak, že když to zaštiťuji, tak že se mě to také týká.
            • MrSanta
              Já právě hlasovat nemůžu. Mám problém ti dát plusko, proto jsem navrhoval tu modifikaci *3*
    • Asharak
      First!
      • hele, trolle, všiml sis, že podle těch tvých pravidel 36 lidí odsoudilo Skyrim k možnosti "samozřejmě že není"?
        • Trol.diskuzni
          Nevšiml... Současný stav:

          88 lidí kliklo na "líbí" = samozřejmě, že není...
          46 lidí kliklo na "nelíbí" = samozřejmě, že je...
      • samozřejmě že není nejlepší hrou historie lidstva...
        • Trol.diskuzni
          36 lidí si myslí, že jo. *5*
      • Trol.diskuzni
        Díky za tvůj hlas! *4*
  • ti co si poctivě hru koupili hned když vyšla si teď opravdu musí připadat jako pitomci

    další věc je že vzhledem k unifikovanému hardware konzolí to musel být problém který se během jakéhokoliv i jen pokusu o betatesting rozhodně musel objevit (předpokládám že si během testování dal někdo tu práci že aspoň jednou zkusil hru dohrát) ... takže evidentně něco co vývojáři s klidem vědomě vypustili na hráče. fakt nádhera
    • Mechwarrior_bw
      súhlas a to je práve na tom najhoršie, o tomto probléme totiž určite vedeli dávno pred vydaním ... jednoducho hru vypustili na PS3 s týmto problémom vedome a samozrejme bez akéhokolvek varovania.
      • smejki
        to jsem ani nechtěl říkat, bo bych se akorát rozpálil do běla
    • smejki
      ta chyba se neobjeví do chvíle, dokud jsi během hraní nehýbal s větším, než únosným množstvím předmětů. takže betatesteři to klidně dohrát mohli.
      • kamos mi hovoril ze mu to padne ked vyhodi vacsi stack sipov (200-300ks) a potom ho zoberie...
  • smejki
    je to daň za tuny kýblů a lžic, skterými může hráč hýbat.

    takže buď vymažou mnogo objektuv, nebo udělají častější world reset. engine sotva přepíšou
    • v Oblivionu bylo těch pohybovatelných předmětů více... vlastně je skyrim v tomhle dost osekanej
      • Měpřijde, že ve Skyrimu jde hýbat s tím samým co v Oblivionu. Používáš SHIFT+E?
  • A pak že má Skyrim méně bugů než Oblivion...
    • Asharak
      Nepleť sem Oblivion, to není záležitost konzolí *15*

      Inu proč neupravovat PC engine pro konzole *1*
      • Počkat..Jak není záležitost konzolí..?
        • Asharak
          aha asi moje chyba, nevěděl jsem že je i pro konzole. sorry
  • Amylee.Anderson
    skirym je blbost hrajte codko ne
    • Už si konečně zaprcej, ať se ti uvolní mozek...
      • Amylee.Anderson
        Jo my se vlasně známe, že víš, jak jsem na tom s intimním životem. To samé doporučuji tobě, protože nejsi schopen poznat parodii, hlupáku ;)
        • Trol.diskuzni
          Možná to právě měla být jakási nabídka a tys měla oněmět úžasem... *4*
          • Amylee.Anderson
            Ani kdyby mi bylo 40 a byla bych panna bych nešla s někym, kdo říká "zaprcej".
            • Trol.diskuzni
              To Amylee: True enough! *5*

              To RagnaRock: http://3.bp.blogspot.com/_u2StUzAF0GM/S5uo3NkRqDI/AAAAAAAADcc/H3ELvOMS3Fg/s400/simon-cowell-thumbs-down1.jpg
            • Tak to rovnou vstup do kláštera.
    • Trol.diskuzni
      Tomu říkám rázný názor! *5*
      • Asharak
        hodný pohlavku *1*
        • MrSanta
          Ženu ani květinou!
          • Ale květináčem jo! Navíc dejmilí ani není ženská .. *16*
            • Trol.diskuzni
              To Amylee: Prý dejmilí... Z toho si nic nedělej, jsou akorát hotoví z faktu, že je tady přítomna samice jejich druhu, jestli chápeš. *3*
            • Amylee.Anderson
              A co jsem?:D
          • Asharak
            Pardon, nevšim jsem si: hodný rány po zadku *1*
  • Ať PCčkář, tak na nové konzole se vysloveně těším až trochu oživěj ten povučinou zarostlý komp..
    • Asharak
      Tak za 1. Konzole nic neoživí, jen trochu přilepší grafické stránce některých nových her
      za 2. Pavučina neroste, přečti si něco o "pavoucích"
      a za 3. Nechci radši vědět, v čem to žiješ/proč se jako PCčkář trochu nestaráš o komp *7*

      //4. Konzole jen odstraní problémy s nedostatkem paměti pro objemnější ukládáni ve Skyrimu
      • Chytrolíne *4*

        Všichni nepotřebujeme mluvit jako Sheldon Cooper. *2*
        • Asharak
          Já taky ne, sem tam je třeba napsat nějakou blbost, ne? *2*
          • Uff už jsem se lekl.. Každopádně doufám v co největší zlepšení herního zážitku, protože posledních pár let je to pořád dokola.
            • Asharak
              *1* nojo, pro zlepšení herního zážitku sepiš petici milionů lidí a ukaž ji naším nejdražším lídrům aka EA-Games , Ubisoft apod. *6*
              O zlepšení herního zážitku se dnes spíš starají technologie jako je Kinect nebo simulátor *3* sic jsem nic nevyzkoušel *13*
  • Alex81
    Očekávám dlouhý flame...
  • stoupeek
    Nikdy mě nenapadlo to řešit, ale jak je to v takovém případě s reklamací?
    Když si koupim hru a ta má takovou chybu, která nepůjde odstranit a zásadně ovlivňuje hratelnost hry? Jak dlouho je záruční doba? Máte s tím někdo zkušenosti?

    Podle mě je to dost zásadní chyba, takže by měli vrátit peníze.
    • Zkus to posalt zpátky výrobci.. (to máš stejný jako když všude říkají že si hru nekupuješ ale pronajímáš si právo ji hrát.. Co když jí už nechci vrátí mi zpátky prachy? asi sotva..) asi proto je warez tak rozšířenej, na obou stranách jsou nespravedlnosti..
    • Zabudni.
      • stoupeek
        Samozřejmě:), ale zajímá mě, jestli má člověk nějaký "zákonem" daný možnosti, jak tohle řešit. Nějakej reklamační řád nebo něco takovýho. Jen mě to zajímá, řešit to nemusim, nejsem majitel PS3 ani Skyrimu (časem určitě pořídim), ale je mi jasný, jak to vytočí takovahle věc. Když člověk paří deset hodin a pak to přestane pořádně šlapat.

        Nebo když koupim krabicovku a půjdu do toho obchodu, tak se na to vztahuje náš reklamační řád, tak si říkám,že by to mělo jít vrátit. Nevim no...teoreticky!
        • Mechwarrior_bw
          je to chyba HRY a preto nevidím dôvod prečo by ju nebolo možné reklamovať, skúsil by som sa dohodnúť s predajcom na prípadnej výmene za inú hru. V prípade, že predajca odmietne dohodu, bude to beh na dlhú trať ktorú sa asi neoplatí absolvovať.
          • Oficiálne sa dá reklamovať, len ak je poškodené médium alebo sa hra nedá nainštalovať/spustiť. Ak ti ju predajca vymení za inú, to už je jeho dobrá vôľa.

            Samotný software sa takto reklamovať nedá, to nie je žehlička, to by som mohol reklamovať prakticky hocičo kvôli hociakému bugu...
            • Mechwarrior_bw
              áno, vždy je to o individuálnom prístupe. So zákonom máš pravdu, je tam určité vákuum, preto píšem, že by to bol beh na dlhú trať ale pokial software obsahuje chybu ktorá znemožnuje jej používanie existuje veľká pravdeopobnosť, že by zákazník uspel bezohladu na aktuálne znenie zákona.
  • Cahir
    " A je to logické, použitá technologie byla v některých ohledech asi podobná. " Vždyť je to prachsprostý gamebryo. *1*
    • smejki
      gamebryo je render engine. tenhle problém souvisí s enginem hry jako takovým
      • Cahir
        Ahá... No ale engine jako takovej je taky skoro totožnej, ne?
        • smejki
          no právě. všichni volali po zrušení gamebrya, což se stalo, ale datová struktura světa a klíčové mechanismy pro práci s nimi zůstaly stejné. že si to pak přebírá jiný renderovací enginem to už na hře moc nezmění.
          přání masy bylo vyslyšeno, ale nikdo není spokojen *1* ... logicky
          • Cahir
            Takže jsme byli jednoduše ochcáni. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit