Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Já osobně s příchodem F2P přestal hrát.

    Moje oblíbené servery to víceméně zabilo. A taky jsem u TF2 už začal trávit moc času.
  • Honza: Ty hrajes mmocka 24 hodin denne a 30 dnu za mesic? To pak 31. den spis?
  • Ringwraith
    Potom to MMO musí mít endgame content, co hráče u hry udrží...
  • Easy killy pro všechny? Proč ne :D. Ach stále si pamatuju jak tam ti lidi běhali a nevěděli čí sou :D.
  • Nauč se prosimtě napřed počítat, než tu začnes plácat hovadiny. 30 dní za 300 Kč => 30*24= 720 hodin => 300 / 720 => 0.41666 Kč za hodinu. A celkově to vypadá málo, ale dohromady sou 300 pro někoho docela velkej peníz.
  • GlaDOS
    Všichni víme, jak po přechodu na f2p dopadl Team Fortress 2.
  • Ellendway
    Je docela smutné, že se článek zcela neslučuje s tím, co jste psali v bleskovce. Nevím, čemu věřit - jestli článku nebo bleskovce, ale při politice EA bych asi věřil bleskovce.

    Odkaz z bleskovky - http://arstechnica.com/gaming/news/2012/04/analyst-suggests-the-old-republic-is-already-losing-subscribers.ars
  • ne, je to naprosto to same v jinym kabatě
  • Ellendway
    Chce to novou urážku, tato je docela stará a ohraná.
  • "Old Republic se nevylidňuje"... škoda, že jiné weby píší opak.
  • 4kc za hodinu ti prijde moc >? Lidi by fakt chteli vsechno zadara.
  • To slučování serverů to potřebuje jak prase drbání. Na EU straně oceánu už jsou jen asi dva nebo tři servery kde neni problém najít partu. U těch ostatních neni nic divnýho když na flotile (herní hub) najdete max 30 lidí ve špičcce a to je dost bída.

    Ať už je to způsobený čimkoliv, ten problém tu je. Hra samotná je skvělá, ale EaWare ukazuje svojí (pochopitelnou) nezkušenost s provozováním MMO.
  • Cypri
    Souhlasím se vším cos napsal.

    Jako promiň ale kdyby to udělali jako LotRO, že si dycky za penizky odemknes lokalitu a dungy a tak tak je to pecka...

    Měsíčně platit se mi taky nechce ale zaplatit si to co využiju to beru. Navíc pro člověka co to chce hrát denně tak 3 hodiny je to měsíční placení dost na nic.

    A netahejte sem něco ve smyslu, že MMORPG není pro lidi co hrajou 3 hodiny denně jo...
  • tahle hra neni delana pro PVP..na to tu jsou jine mmo
  • Ferove nevim o zadne hre(mozna wow)ktera by byla technicky schopna dodavat novy obsah takovou rychlosti aby to hracum stacilo.Zname ty HC hrace-vyjde novy obsah,servery jsou full manik si da 2denni maraton,projede vsechny nove questy a instance pak rika ze nema co hrat..je to taky o pristupu k hrani.Verim ze ikdyby se pridaval novy obsah tydne(coz neni tech.mozne) takovym lidem by to nestacilo
  • podle me uz je moznost prevod charu na jiny server
  • MYTH jako z LOTRO? *1*
  • hit? spis hype
  • Mám stejné zkušenosti - dost lidí, co hrálo SWTOR, se zase vrátilo ke svému původnímu MMO a čekají na GW2.
  • co tu píšeš o nárůstu nevyspělých hráčů poté, co přejde hra na "free" model podle mě není potvrzeno a je to jen dohad některých hráčů. Podle mých zkušeností naopak může spuštění "free" hraní hru ještě více nakopnout.

    A 300 Kč měsíčně pro někoho nemusí být tak málo, když má ještě spoustu dalších nákladů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit