Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ten problém, já ho za pár měsíců neomrknu, protože nebudu znova platit celý měsíc jenom abych se podíval jak ta hra vypadá a todle je prostě fakt, defakto každý s kým jsem hrál (lidé z legie a atd.) vám řeknou to samé.
    To je přesně to o čem psal "Sankuri" v prvním postu, ve kterém jsou tyto reakce.
  • To vis ze jo dedo se skoro prvnim battelmasterem na realmu :-)))
  • Shaker
    Je pravda, ze druha pulka lidi ve WZ to dokaze po*rat, s Ilumem souhlasim, ten potrebuje kompletne prekopat, ale co si napsal prve ohledne pvp je blbost, kdyz mas kolem sebe sehranou partu se spravnyma classama (buildama)... Ohledne toho, ze tam neni co delat, obsah je zatim chudej, ale postupne ho pridavaji, myslim, ze kdyz to za par mesicu znova omrknes mozna budes prekvapenej.
  • praseek
    Snad vám pak aspoň zpřístupní migraci účtů, klidně se pak ozvi *4*
  • jasně, typická reakce teenagera co o tom vi ho*no... přečti si jak jsem to hrál v reakci na "Shaker"
  • Shaker
    fandim vam, at vam pocet lidi na serveru vydrzi, snad se to u me casem taky zlepsi, pripadne hold ten prechod jinam...
  • Tak já ti vysvětlím jak jsem to hrál, warzony jsem chodil jen s mojí konstatní partou.
    S random idi*tama je to na mrtvici a i kdyz jsme meli partu, tak to ta druhá random půlka stejnak dokáže totálně po*rat... ale to jen tak bokem
    Hrál jsem od spuštění a myslím, že můžu říct, že jsem měl rank 60 cca asi jako 5-10 člověk na servru jen čistě z warzon PvP, Ilum nehratelný, nesmyslný, na ho*no.
    Takže vím o čem mluvím...
  • Shaker
    Vzhledem k tomu, ze kamosi to prestali hrat v den vydani ME3 a v guilde je z puvodnich asi 15i lidi online tak 2-3 a me, jelikoz sem hlavne PvP hrac silene vadi low fps, tak si ted davam pauzu, i kdyz sem dostal mesic zdarma a cekam, jak se vyvrbi ten pro me nejdulezitejsi boj (BioWare vs Hero engine)... Na hru sem kazdopadne uplne nezanevrel, porad verim, ze se jim to nejak povede zoptimalizovat a ja se vratim, jen to bude mozna az za par mesicu.
  • Jo jo papouskovat zde vety co nekdo nekde napsal jiz 1000x na podobnych diskuzich by ti slo dobre a ted jeste napis, ze jsi hru hral jen na free vikendech a bude mi zcela jasno :-))))
  • praseek
    Za republiku, je tam dost českých hráčů. Máme zde guildu - MYTH (fórum a info na http://http://myth.jecool.net/), naši imperiální kolegové zvolili server The Arkanian Legacy *4*.
  • lol co na to říct, ty jsi to asi moc nehrál...
  • Chapu take by se mi nechtelo znova expit 2x 50 lvl 1x 24 + 35 lvl legacy to by me take dost stvalo, jenomze pokud si chces hru opravdu zahrat se vsim vsudy, tak holt budes muset jit jinde popr. skoncit a cekat na migrace, ale to muze take trvat hodne dlouho, coz do te doby muzes hrat jiz neco jineho ze, kazdopadne je to na tobe a vubec ti tuto situaci nezavidim.
  • Shaker
    Evidentne si hral sam, bez teamu a je to docela castej jev, ze si lidi mysli, ze warzony, battlegroundy a nevim, jak se tomu v jinych hrach nadava jsou vlastne duel lokace a cejti se pak dokonce ublizene, kdyz na ne vlitne 5 jinych hracu najednou. TEAMPLAY OMG!!!
  • Cahir
    SWTOR nemá nálepku fail, hraje ho dva miliony hráčů...
  • Kdybys tuhle hru opravdu hral, tak zde nenapises tento nesmysl.
  • Shaker
    jasny, ale vis jak, tomu trooperovi a juggernautovi sem fakt venoval docela dost casu a kdyz to tak vemu i penez, takze kdyz bude sjednocovani serveru bez poplatku, pripadne prevod postav za nejakej fakt smesnej poplatek, tak nemam problem, ale jet znova od zacatku, toho sem si uzil uz dost na free serverech Ragnarok online a uz nikdy vic...
  • Nemyslim si, hra ma tak veliky potencial a svet SW jako trumfove eso k tomu, ze pokud BW neusne na vavrinech, tak se urcite v zaplave MMO neztrati. Nicmene souhlasim, ze vydani hry bylo predcastne a nestastne reseni.
  • tak s tím souhlasím, hrál jsem to dokonce asi 3 měsíce...
    není tam co dělat, PvP v té hře je pro výsměch, stun, stun, stun dead
  • Shaker
    Neni pravda, pak se sice fanousci ziskavaji hur, ale jde to...
  • Shaker
    Hlavne doladit ten engine, fakt se neradim mezi lidi s low end pocitacem a chci si zahrat plynule, klidne i jen s obsahem, co je tam ted.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit