Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby se za to nemuselo platit tak je tam kok*tů že by jsi po nich přešel suchou nohou oceán viz Lolko.... Btw 300 měsičně je asi tak tolik co utratíš za jeden průměrný páteční večer a u mě asi za týden když sečtu kávičky,..
  • Shaker
    par mesicu se budete kralovsky bavit, doufam, ze do ty doby s tim bioware neco udela, ale fakt nevim.
  • Ale já souhlasím s tím že 95% lidí fakt prodloužilo subskribci. Nejčastěji o měsíc, dva, max. 3.
    Protože, kdo to nehrál jako vyložený nerd a powergamer, nemohl projít příběhovou linku za Republiku i Impérium v tom měsíci "zdarma". Já osobně jsem prodloužil 2x a pak jsem to odložil (z naší 40 členné guildy nás zbývalo posledních 7).
    jak jsem psal celou dobu. Jediná silná stránka SW Tor kromě universa SW je ten single player coop příběh. A ten jak lidi dohrají má velmi malou replayabilitu. A bylo naprosto evidentní že nový obsah (další rozvíjení příběhu) BW zároveň s opravami a laděním nejhrubších chyb NEDOKÁŽOU dodávat dost rychle. Technicky to nelze. To co děláte půl roku hráč pak proběhne za víkend a zase se půl roku nudí, pokud je ta hra postavena jen na příběhu. Ten zbytek u SW Tor je byl a bude jen kopie wowka, navíc plná porodních bolestí n MMO branži nezkušeného týmu za použití totálně nevhodného Hero Engine.
  • Ringwraith
    Fandi myšlence. Té fandím taky.

    Provedení se doporučuju spíše zhrozit... viz problémy s Bioware verzí Hero Enginu.
  • suhlas, viac menej v pvp na fps zalezi a 20 fps neni vyhra a skusal som vsetky triky :( Tiez to nema taku grafiku, aby som koli tomu kupoval novy komp, ked mi BF3, Crysis 2, Witcher 2 funguju obstojne a plne hratelne, co pri 800x600 - very low ToR ktore potom vyzera, ako Doom 3 alfa z 2002 mne pride, ako facepalm. Tera beta na full uplne napohodu hratelne, ale ToR max tak PvE. :(
  • I když Bioware a MMORPG nemusím, tak tomuhle projektu fandím... Aspoň je to něco jiného než donekonečna nudící mobování... Snad jim to vydrží - vývoj zaplacený asi už mají...
  • Přesně, taky jsem to hrál teď na trialu. A hned jak bude nějaká brigádička tak okamžitě kupuju.
  • já jsem pouze reagoval na tvoje deb*lní reakce, že ty jsi do té doby nebyl nic kloudného vyplodit, za to nemůzu
  • Keyz
    To vypadá na:Uvedení na trh,růst a ústup.Tento průběh se týká modních hitů, tedy je to pouze hit který záhy bude upadat než přijde další hit?Anebo se to podaří nakopnout?
  • Tak se podivame na tve argumenty.
    1. stun stun stun death (LOL)
    2. Jsem skoro prvni na realmu co ma battlemstera (LOL)
    3. chodim s partou warzony ,ale protoze jsme lamy s battlmasterem nadavame na vsechny ostatni jak nam kazi hru (MEGALOL)
    4. Ilum je mrtvy - ano je mrtvy a bude se predelavat

    Takze tohle jsou opravdu argumenty hodneho leda tak vola, ktery neumi do 5 napocitat.

    Pochopol bych kdyby sis stezoval na neodladeny a nedodelany engine hry, ktery stoji za vetsinou problemu jako klesajici fps pro 16 ops nebo fleetu ci Ilumu, bugy, lagy, pady, popr. bych jeste pochopil na stezovani si megaboostu nesrtelneho maraudera v pvp ted po 1.2 popr unbalance jako takovej, ale to co jsi zde vypotil, opravdu stoji tak akorat na zasmani a temto prispevku se opravdu jen smeji, jelikoz zadny argument tady ani nema cenu psat.
    Takze pajo chce to predem trochu myslet nez napsat nesmysly.
  • No nevím já sem se k tomu dostal až teď o free víkendu a dopadlo to tak že s kamarádem ihned po maturitě kupujeme. Myslím že žádnej fail to opravdu neni...
  • sugyn
    Kdyby se za to nemuseli platit mesicni poplatky tak hracu tam maji daleko vic.Prece jenom kdyz uz koupis hru ktera ze zacatku je nedodelana ale nemas pausalni poplatek tak ji hrat budes zatim co s poplatkem ne.
  • Ringwraith
    Co jsem se ptal po různých fórech, tak ty slušně vypadající odpovědi (ne od fanboyů či haterů na první pohled) se shodovaly v tom, že GW2 zkouší spoustu věcí jinak a tak stojí za pozornost.

    Tedy spíše evoluce než revoluce.
  • Shaker
    Jo, kdo vi, tyhle informace ma jen EA a ta je ven nepusti, protoze by to pravdepodobne byla negativni reklama pro me, kdyby pocet hracu rostl, tak se vsadim, ze by se tema cislama chlubili.
  • Shaker
    Paja: Tak to uz je tvoje vec, jestli to budes chtit jeste nekdy v budoucnu zkusit. Samozrejme netvrdim, ze si mas zaplatit dalsi mesic jen pro jedno vyzkouseni, myslel sem to spis tak, ze prijdou s novym obsahem a mozna budes mit chut si to zahrat. Sem na tom po pravde dost podobne jako ty, jen s tim rozdilem, ze TORu jeste do budnoucna verim.
  • Zajimave, ze minuly tyden jsem cetl clanek, ze SWTOR klesl pocet hracu k 1M a zde se pry nejspis udrzi. Takze pokud pocty neklesaji, kam se ten 1M podel? Nebo ze by vsichni platili dva ucty? Ja to prestal hrat koncem unora, protoze muj server se totalne vylidnil. A prosim, nechte si ty rady tak jdi jinam. Mam nekde dve postavy, tak proc bych treti delal jinde? Kazdopadne souhlasim s tim, ze SWTOR sanci propasl. Dodelavat pul roku po vydani veci, co tam meli byt uz v den vydani je opravdu tristni. Navic mne to prislo jako ciste SP hra s moznosti MP coopu. Coz samo o sobe neni spatne, jen nejak nevidim duvod za to mesicne platit.
  • Ringwraith
    Guild Wars 2 cíluje na jinou skupinu hráčů než SWtOR. A vzhledem k tomu, že nemá měsíční poplatky, tak si ho koupí i velké množství lidí, co by o MMO jinak ani nezavadili.
  • Ringwraith
    Ne to ne. Šéf EA sám přiznal, že ho hraje "naprostá většina" z 1,75M. To bude tak možná 1,5M. A to bylo asi za únor, když to říkal v březnové shareholder konferenci.
  • Ringwraith
    V diskuzi padl milion, ale to by moc nesedělo s vyjádřením šéfa EA na březnové konferenci se shareholdery.

    Říká tam totiž něco ve stylu, že kolem sice obíhaly čísla jako 800 000 či 600 000, ale realita je taková, že "naprostá většina" z 1,75M si prodloužili aspoň o jeden měsíc subscribtion, co dostali ke hře.

    Za tu dobu se toho mohlo dost změnit, ale stejně to naznačuje, že mají víc.

    Ale kdo ví, že ano... situace na fórech zase mluví jinak... a měsíc zadara pro hráče taky není jinak pozitivní znak.
  • Opět typická reakce. Přednes nějaké argumenty, vlastně počkat, ty žádné nemáš, protože nevíš o čem mluvíš... takže vlastně nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit