Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dal bych Howardovi tolik tolik do tlamy,az by mel +1 k sykavkám ksindl jeden
    • smejki
      lol'd!
  • Rinkimen
    Tak trochu je mi to jedno. Ušetřím pár zlatek za kladívka, jelikož skill Armorer jsem si dával na každou postavu, protože opravy u kováře byly neskutečně drahé. Co mi ale jedno není, je výroba vlastních věcí. I když si ve hrách vlastní zbraně/zbroje nevytvářím (vetšinou jen pasti apod.) tady to uvítám.

    Ještě jsem rád, že to nezměnili ve F3, kde to bylo šíleně náročné pro mou peněženku. Ve F:NV jsem to vzdal a zbraně opravoval ze součástek, což bylo otravné vzhledem k nepřehlednému invu.
  • Doufám že to nebude jako Dragon's Age 2 - to jsem stahnul, zkusil a po dvou hodinkách zhnuseně vyhodil. Ještěže jsem to nekoupil!!! Pure RPG už zkrátka nefrčí, kde jsou časy BG a Icewind Dale :( :( Mass Effect považuji za něco trochu jiného, spíš takovou střílečku doplněnou o RPG prvky a rozhovory, příběh je bohužel také dosti čitelný :( No nic, já jdu na toho Baldurse :D
    • Cahir
      Chabej pokus *11*
  • Pethulla
    To je teda fakt. Vždyť vybrat kladivo a pak několikrát kliknout na ikonu opravit, to zabralo tak neuvěřitelné množství času, že si jeden u toho mohl udělat kafe. Bethesdo, Bethesdo. Sice se na Skyrim zatím pořád těším, ale z těch rozhodnutí mi pomalu začínají vstávat vlasy hrůzou.

    A to jsem ještě na konkurenčním webu četl, že upíři mají být až součásti DLC, že v základní verzi hry se neobjeví. Teď jen doufam, že to redaktoři jen blbě pochopili a přeložili, protože to by bylo teda hodně blbé tozhodnutí.
    • Ty jo souhlas,taky se začínám trochu bát co z toho vyleze:-((((
    • smejki
      dobrý novinář snad odkazuje na zdroj, ne?
  • Anal.S
    "Todd Howard v něm zlehka rozebírá změny a úpravy, které vývojáři na X360 verzi provedli, aby se oproti Fallout 3 posunuli zase o krok dále."

    Takže vlastně veřejné přiznání, že nedělají pokračování, ale v podstatě jen reskiny jejich starších her. Ta hláška Bethesda haterů možná už byla trochu vyčpělá, ale takhle oficiálně chytá druhou mízu. *5*
    • JohnyTheZik
      Naopak rekli, ze nedelaji jen preskinovani, ale chtej to posunout dal :)
      • těžko se dá posunout něco, co je děláno pro zastaralý Xbox a PS3. *1*
        • Ja jsem za to rad, utesuji se, ze bych to mohl aspon trochu slusneji rozhybat, coz se treba o novem Z2 na moji sestave az tak uplne rict neda..
      • Anal.S
        Já myslel že když dělají pokračování zcela jiné série, měli by začít buď zcela odznovu (což už by bylo s tím že dělali na stařičkém Gamebryo enginu na místě), nebo budou pokračovat dle Oblivionu. Ne že vezmou Fallout 3 a přidají pár features. Ale oukej, asi jsem jen sním.
        • JohnyTheZik
          Tak ja si nemyslim, ze by vzali F3 a jen tam neco pridali. Rekl bych, ze by bylo jednodussi vzit Oblivion a tam neco pridavat, ale i tak mi to prijde dost jiny.
          Jak jde videt, tak ten engine toho porad dost zvlada, to mas jako s Armou.. Malokdy jde o to, ze uz to nezvlada engine, ale tak o tom se bavit nechci..

          Mne se ta hra teda hodne libi, predevsim diky tomu, ze uz se ty postavy hejbou nejak rozumne a oblicej je prirozenejsi :).
  • MrSanta
    Opotřebování zbraní je drobná otrava, která mi nepřekážela a chybět mi nebude. Ke kováři jsem nikdy neběhal, místo toho jsem s sebou pořád tahal několik kladívek. Na výrobu a vylepšování zbraní a zbrojí se těším. Ještě víc se mi ale líbí změna u Enchantingu. Už by nemělo být nutné znát kouzla na enchanting. "Enchantovací" možnosti se budou učit rozebráním enchantovaných předmětů - to je pro mě plus.
    • Cahir
      Také to považuji za naprostou prkotinu, které bych opravdu nevěnoval větší pozornost. Zjevně to ale pro jiné byl über rpg prvek, protože jsou tu opět desítky komentářů.
  • No opotrebeni v F3 bylo opradu uchylne. Jste petkrat vystrelili ze sniperky a mohli jste ji zahodit. Navic takovy poradne ukovany mec se opravdu jen tak neopotrebuje. maximalne se ztupi. Takze ja jsem rad, ze tenhle koncept opousti.
    • pokud se nemýlim, někde bylo řečeno, že se zbraň pujde právě nabrousit, místo toho opravování..

      jinak já jsem taky nosil jen kladívka, nikdy jsem si zbraně neopravoval u kováře, bylo to drahé jak prase.. ve Falloutu 3 to opravdu bylo divné, za jeden den střílení jsem musel buď sehnat, tu stejnou zbraň a opravit s repair skillem, který jsem moc neskiloval nebo jít opravit za nehorázný prachy.. takže radši, ať udělají ten craftsystem (který zní velmi dobře)
  • nechápu co ma společné vyroba zbrani a jejich opotrebovani. Jak to tim mohli nahradit kdyz to spolu vubec nesouvisi. Proč nechodit ke kovari? proste je to takovy prvek ktery vytvari rpg svet. ja se obavam aby to nebyla jeste vetsi arkada nez oblivion, i kdyz to snad ani neni mozne.
    • Sohlasím s fk. Podle mě vytváření zbraní a opotřebování jsou dvě naprosto odlišné věci a mě osobně opotřebení bude chybět. Ke správnému RPG prostě opotřebení patří.
    • IWKYN
      Podle mě se to nevylučuje, ale naopak jde ruku v ruce!
    • Taky si nemyslím, že by jedno nahrazovalo druhé. Na druhou stranu mi nevadí, když se zbraně a zbroj neopotřebovávají. Třeba v Baldur's Gate to nebylo (když pominu železnou krizi, ale to byla součást příběhu) a hra tím určitě netrpěla.
  • 2Paulcz: rusive to rozhodne nebylo, diky tomuto faktoru sem monhem casteji tocil a pouzival ruzne typy zbrani, a ty nejlepsi kousky vetsinou vydrzeli hodne (Viz. Lincolnovo flinta)
    • Paulcz
      Záleží co komu vyhovuje, mě nebaví neustále běhat do zázemí pro vybavení, když je po pár soubojích zbraň na vyhození. Raději mám hry, kde je vybavení dražší nebo méně dostupné, ale něco vydrží než se přehrabovat v tunách nepoužitelných věcí. I když to v postapo světě určité opodstatnění má pochybuju, že po pár výstřelech z pistole se její životnost sníží o 5% a F3 je podle mě bez modů nehratelnej. I s nima to je silný kafe. Vybavení se ničit má, může se i náhodně zcela rozpadnout, ale s rozumem.
  • Hairy_Ass
    Je pravda, že stačilo do někoho párkrát praštit mečem a byl skoro opotřebovaný, ale zase bych se toho systému tolik nezbavoval. Osobně mi přijde, že se herní systém TES her od Morrowindu neustále zjednodušuje. Nejprve přibyli berličky pro lenochy v podobě okamžitého přemisťování a teď odpadá i potřeba si hlídat stav výzbroje. Nechci malovat čerta na zeď, ale abychom se za chvíli nedočkali toho, že čarodějové budou mít nekonečno many a válečníci nekonečno výdrže, aby hráče netrápili s lektvary. Myšleno v legraci, na Skyrim se samozřejmě těším. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit