Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 96 a stále strčí do kapsy spoustu novějších her.
  • Jj, tomu tak budem verit. O vanoce zase radsi vsechny prachy prochlastas a prohulis. Klasicky PC hrac...
  • frag.ment
    No jestli seš takovej possera u her, tak to asi ani v životě nevrzneš :-)
  • to je tak z roku 97 ne? dneska už docela oldschool
  • promitac
    pozeral som video ako to chlapik hral s oculus riftom... ziadne gate neostali ciste
  • spíše 4, pokud se přílíš nesekáš na jednom místě.
  • to jsi teda pekny poser@
  • To más marný
  • ne...
  • Miluju horrory, rád se bojím, ale tohle je moc... Opravdu se mi ještě nikdy nestalo, že bych měl každou vteřinu sevřený hrudník a pocit, že každou chvílí dostanu infarkt... Atmosféra v téhle hře je prostě skvělá, opravdu mám pocit jako bych tím sanatoriem procházel sám. Kamera a pohyb postavy je udělaný na jedničku. Ještě se mi např. nestalo, abych ve hře zůstal stát před dlouhatánskou chodbou a řekl si "ne, tam prostě dneska nejdu" a hru vypnul, protože nemám koule na to, projít kolem každých otevřených dvěří až na konec chodby, jelikož z každého neznámého a neprozkoumaného koutu mám prostě takový strach, že se až bojím o své nebohé "srdíčko" . A tohle se mi ještě v žádné hře nestalo a to je to můj nejoblíbenější žánr.
  • GlaDOS
    Tak 6-7 hodin.
  • Já bych spíš řek že v REC třeba ten screen jak je tam ta pizizubá potvora v tý kameře to je přímo okopírovanej záběr z filmu :D
  • Jak je to u tohoto titulu s herní dobou?
  • Řekl bych že velkou inspiraci našli vývojáři ve filmu Grave Encounters *4*
  • Přišel jsem jen říct jako strašpytel sedící v totální tmě a tichu ve 2 v noci, že titulní screen téhle recenze mi nedal zrovna hřejiví pocit bezpečí.
  • oživlé figuríny ... myslíš jedno z najstarších hororových cliché ?
  • Horst_Fuchs
    Asi první hororová hra kde tma je opravdu tma. *3*

    Je to smutný, ale u tohodle parkouru mezi zmutovanýma cvokama s nablblým příběhem jsem se celkově bavil víc než u nový Amnesie.
  • Mato1987
    Práve som si pozrel video
    http://www.youtube.com/watch?v=3nqsOtw0UwI
    a asi do toho pôjdem, za 15 euro sa to oplatí :)
  • Stillson
    Zas až tolik lekaček tam není...hru jsem dohrál a myslel jsem,že to taky bude přehnaný a na každém kousku někde něco vyleze,vyskočí atd. Ale vůbec a jsem za to rád. Je tam dobrý poměr lekaček a takové té nervozity (sklíčenosti).
  • Kein
    ale tak zas...respektuju názor, ale budmě trochu soudní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit