Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Jak to bývá u takových her, tak jsem se bál a lekal hlavně ze začátku. Potom už to zas tak strašidelný není, člověk si na to tak nějak zvykne :). Jinak ale fakt kvalitní horor, ta kamera tomu dává trošku jinej zážitek. A hlavně to chce hrát pěkně v noci se sluchátkama, pak jsem u první lekačky málem dostal infarkt :)
    Ale určitě lepší jak Amnésie, tam jsem se nebál vůbec.
  • mě by se líbilo kdyby se skripty generovaly a vybíralo se třeba z 5 možností, příklad jdete chodbou, vybafne na vás zombík zpoza rohu a zabije vás, dáte load, opatrně nakouknete za roh, nikdo tam není, oddechnete si že tam není a on vám najednou místo toho skočí z větrací šachty za krk *4*
  • Trisska
    Neviiim, asi jo ale já byla trošinku opilá tak si toho moc nepametám ale že prej sem byla moc zlobivá holka hihihi.. ale to sem vlastně nepatří a nechci zase dostat banánek za offtopík kvůli někomu takže už se radějc neptej. *7* *9*

    Rihez - Těžko říct, co sem tu dostala sem už 26 banů a ani jednou nevím za co. A taky tady vopčas záhadně mizej mý příspěvky. TAk nevim ale podle mě jsou Games.cz hacknutý a dělá to Veskoslav. *7*
  • Tyhle hry nejsou pro mě, takže zkouknu pewdiepie a jsem šťastný- leknu se tky, ale nebojím se tolik, a moc se zasměju.
  • Za co měla ban?
  • na skriptoch v princípe nie je nič zlé ak sa nimi šetrí a do hry sa zakomponujú tak, že vyslovene neudrú do očí ani pozornému hráčovi. Žial väčšinou sú nimi hry prešpikované a ich prvoplánovanosť sa autori ani nesnažia kamuflovať.
  • residentevilfans
    *1* To je napad! Napis tvurcum to by byla jinaci reznicina *5*
  • Miserius
    Jaká byla tancovačka? Zas se o tebe porvali?
  • na první pohled to lehce připomína film REC
  • Trisska
    Vypršel mi ban a tak jsem tady... Je na tom snad něco divnýho??? *8*
  • Trissko ty jsi taky utekla ?
  • co ty trissko už tě pustili z blazince že jsi ukázal !
  • Teď jsem zkouknul pár trailerů zde na TG... do tohohle nejdu. *1* Demo Amnesie mi přišlo takové nemastné, neslané, ale u tohoto bych natuty umřel. *1*
  • Trisska
    A jejda, tebe snad se*e úplně všechno. Jiný emoce nemáš? *4*
  • Tak je pravda, že jsem začátek Amnésie 2 hrál déle jak začatek Outlast.Každopádně si myslím, že vývojáři obou her by měli dostat čestnou cenu za podělané spod'áry :D
  • Opravdu výborná jednohubka, ale fakt jen jednohubka. Ne proto, že bych se u toho bál natolik, že bych to kvůli posranosti podruhý hrát nechtěl, ale nepřišlo mi to jako něco extra, co by mě přinutilo někdy v budoucnu se k tomu vrátit.

    I tak má ale Outlast u mě velký plus za fičuru, kdy se můžete při sprintování (a že se sprintuje dost) ohlížet za sebe. Nebo mě taky mile překvapil takový malý detail, kdy se hlavní protagonista na jakýmkoliv rohu opře, aby za něj mohl nakouknout.

    Štvalo mě absurdně rychlý vybíjení baterek. Sral mě ten velkej sráč, jak neustále prudil. Sralo mě častý padání FPS.

    7/10 --- pozn.: za celých cca 5 hodin jsem se opravdu lekl jen dvakrát, tzn. že jsem vyletěl ze židle.
  • BoB.2
    Ani jsem to nezkoušel jsem prostě pos*ra ,ale baví mě koukat na videa jiných poserů jak to hrají.
  • zkusit to můžeš, co to s tebou udělá je jiná věc.
  • tiež myslím že skripty patria do minulého storočia
  • kickasl
    tak mam to zkusit, nebo se z toho po*?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit