Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted jsem to dohrál, suprová hra já ji dávám 10\10. To že autoři ukázali hned na začátku toho přerostlého típka me na zážitku vubec neubralo, určitě jsem před nim utíkal víc než před nejakým "neznámem". Celkově je to hra povedená po všech směrech. O vánočních slevách na Steamu určitě koupím.
  • neřekl bych, když si vzpomeneš na předposlední level... :)) a celkově ta hra už od první chvíle měla hlavně co se týče zvuků vyníkající atmosféru, co děsila. Osobně nemám rád horory, kde se bojí člověk jen nepřátel, ale událostí, nepřátelé tam jsou ke všemu podle mě zpracovány dokonale, jsou originální a pohyby nepředvídatelné. Nebo nákupní dům byl taky parádní, oživlé figuríny, to hned někdo nevymyslí :)
  • XXDarthVaderXX
    Condemned je naprosto v klidu...zase tak moc bububu to nebylo...
  • dethro
    Bacha at te tady neuminuskujou za to, ze koukas na Pewdse.
  • sorry ale Servant Grunt je podle mě jen směšný týpek s ksichtem rozjetým tankem. Celkově Amnesia je lekačka pro malé, už jsem něco zažil a hororů prošel hafo (je to můj genre) a podle mě nic nemá na Condemned: CO, tam se pos*** fakt každý.
  • MidnighT91
    Perfektí Horor!!! Procházet se mezi těma magorama je nervydrásající a noční vidění tomu dává tu správnou atmosféru, baterka je nuda...
  • Skus Realms of the Haunting ^_`
  • Keyz
    Kupodivu jsem se u lekačky leknul ale pak mně více vadili blázni co tam jsou a jak se chovají... Pak jsem ani nebál, bylo to tak debilní, že jsem s tím nes*al a hotovo.
  • Tak uvidíme, jestli to překoná mnou hodně milovaný Silent Hill 4: The Room, který měl pro mě tu nejlepší hororovou atmosféru ze všech her podobného ražení, co jsem vůbec kdy hrál. Hned v závěsu za ním je Penumbra a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.
  • a to je dobře nebo špatně ?
  • Mortuus
    Takže další horor zmrvenej velkým počtem lekaček? Ježiš, kdy už tenhle trend zmizí. :-(
  • zahrat to s oculus rift tak asi dostanem infarkt v 25ke *8*
  • GlaDOS
    Tak to je subjektivní. Já se u Amnesie bál víc, protože nepřátele neukazuje tak často a tak brzy ze začátku.
  • GlaDOS
    Souhlasím s recenzí. Ještě bych dodal, že kromě stupidního příběhu jsou i nepřátelé nezajímaví. Tedy, ti blázni ještě ujdou, ale většinu času hráče pronásleduje zmutovaný Chris Walker, co vypadá jako přerostlý ork z fantasy a ne strašidelně vypadající příšera jako třeba Servant Grunt nebo Brute z Amnesie. A navíc ho autoři ukáží skoro hned ze začátku hry. I nejnovější Amnesia ví, že největší strach je z neznámého.

    Prostředí je zpracováno pěkně, ale doslova na každém kroku jsou kaluže krve, vnitřnosti a dekapitované mrtvoly. Vypadá to docela realisticky, ale jelikož se to válí na každém rohu, tak to nakonec na hráče tak nepůsobí. Ale jinak je to povedený horor. Jestli autoři udělají další, určitě tyhle chybky vyřeší a to pak budeme potřebovat ne troje, ale desatery hnědý bezpečnostní trenky.
  • Když tě baví poslouchat to jeho vřískání... a to nevřeští jen u hororů.
  • každý večer pred spaním si dám 15 minút....viac nezvládnem...srdce už potom bije ako o život.
  • Amylee.Anderson
    Na tohle bych neměla nervy ani omylem. Koukám, jak to hraje Gogo a i tak se lekám :D Ale působí to hodně dobře, líbí se mi to.
  • Za to já bych řekl, že v tom je jedna z inspirací hry :)
  • ucho
    za co asi trol diskuzní dostává ty bany... za to, co vždycky :D
  • PewDiePie !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit