Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Typickej bullshit z Kicktasteru.
    Naslibovat kraviny, shrábnout prachy a vydat nějakej sotva použitelnej šmejd.

    Kolik vývoj stál? Určitě ne 8 milionů dolarů *1* Pokud desetinu, tak je to moc.

    Proto bych na podobnej projekt nedal ani korunu. Ale dobře jim tak, těm kterým na to dali prachy. Za blbost se prostě platí.
    • Ona vůbec ta bublina kolem Kickstarteru začíná pomaloučku plasknout.

      Ještě tomu dávám tak dva roky a už se přizpěvatelé nebudou tolik hnát do projektu, který bude pokračování nějaké staré klasiky a někdo ukáže pár artworků.

      Nebudu tu nic nalhávat, taky sem se nechal zblbnout a spousta věcí mi přišla jako super nápad hodný investice (i když Ouya mezi nima fakt nebyla :D). Takže teď už každý nový projekt vyhlížím s opatrností a nadšení krotím.
      • kludne nech si KS praskne, ale este predtym nech stihne vyjst wasteland 2 a eternity, potom na uz KS netrapi
      • GlaDOS
        Žádná bublina neexistuje. Rizika jsou a byla vždy stejná. Dávám peníze do projektu, který mě osloví, ale na druhou stranu to obnáší riziko a musím počítat s tím, že nemám žádné záruky a ty prachy možná ani neuvidím. Taky jsem přispěl na některé projekty a rozhodně jsem se zblbnout nenechal, protože jsem přispěl dobrovolně a protože autorům věřím. Stejně je pořád lepší riskovat a zafinancovat přes Kictstarter pokračování nějaké starší klasiky, než mít prázdné ruce nebo "restart", který prošel osekáváním, zjednodušováním či jiným potvořením, které je teď v módě.
        • Je vidět, že ty jseš stále v tý bublině. Po rozjezdu kickstarteru byli všichni nadšení a dávali prachy do projektů u kterých znali jen myšlenku tvůrců, nic víc. Žádnou ukázku z již rozpracované hry, nic. Prostě všechno od začátku a jen věřit autorům. Tak tomu se říká zblbnutí, nezlob se na mě.
        • Jasně že rizika byly vždy stejný, ale o tom jsem vůbec nepsal...
  • calwin
    ouya? zatiaľ absolutne bez praktického využitia... malo to vôbec zmysel?

    mimochodom pekne písaný článok :) zhltol som do konca :D
  • Tohle by fakt jeden nečekal, po dost úspěšné Kickstarterové kampani (kolik že to vybrali, nějakých 8 mega ?) to takhle doslova pr0srat to už chce odvahu :/
  • Komu kedy padlo XP castejsie ako raz za pol roka...
    Btw doteraz netusim pre koho ta konzola je vlastne urcena. Uz ked niekto nieco hraje na androide, tak preto ze je to prenosne a v cakarni u lekara nic lepsie nenajde. Ale ak sedim doma, cakam snad nieco lepsie ako nahradne riesenie nahradneho riesenia. Na hernom pc tiez nehram pravidelne free flash hry. Naco by sa niekto takto obmedzoval, to uz aj s PS2 by mal viac zabavy.
    • walltar
      Taky nějak nevím ... pokud chci hrát mobilní, nebo tabletové hry tak si koupím mobil, nebo tablet. Pokud chci hrát na konzoli, tak si koupímna konzoli ... ale k čemu je tohle zařízení?

      Osobně sem původně myslel, že půjde o nadupaný HW, pro který se vytvoří hry podobné těm co sou na konzolích a výhoda tohohle bude otevřený systém. Akorát to co předvedli je vážně zvláštní zařízení k ničemu.
  • Ten USB port bude nejspíš pouze servisní. *7*
  • Proč s tim křápem každej měsíc otravujete?
  • wau.Kupuju
  • Další "poklad" z kickstarteru a další skvělý článek od Michala Rybky!
  • Když to člověk čte,tak se zdráhá uvěřit tomu,že je tohle ve 21.století ještě možné!!! *1* *1* *1*
  • Nemožnost pouštět přes USB filmy a hudbu je opravdu smutné, stejně jako to, že nelze jím ani zvětšit kapacitu paměti. Tímto si OUYA, myslím si, podepsala sama ortel smrti... bohužel. Zařízení POUZE pro jednoduché Androidí hry a placené aplikace, které si pro ni musíte ovšem znovu koupit, skutečně nemá význam si pořizovat... Zvláště při dnešní konkurenci chytrých zařízení. S panem Rybkou naprosto souhlasím.
    • Jj gta3 jednoduchá hra :-)
      Root > recovery > nahrát Google play
      Většina lidi co si ouyu koupili to už dávno ma rootly a navazanej Google účet.

      Paměť se da zvetsit hackem, to samy mountovani USB.
      Já do toho sel s tim ze bez úprav to nepůjde a zatím mi slouží skvěle, navíc se člověk něco novyho naučí :-)

      Hodne mi to připomíná Htc G1, bez úprav strasnej kráp ale par úprav a funguje na tom 4.0.4 skvele
      • Pokud jsi do toho šel s tím, že se do "hacknutí" stejně nakonec pustíš, tak proč ne. Ovšem já to myslel globálně - drtivá většina zákazníků si přeje již hotový multimediální produkt, který nebude muset "o/upravovat". Jinak samozřejmě přeji, ať Ti konzole slouží a si s ní spokojen.
      • Tilwaen
        No jo, jenže spousta lidí si přeci nekoupí konzoli proto, aby na ní musela dělat ještě X "nelegálních" úprav. Raději by ji měla hotovou a plně funkční již při koupi *5* Nemyslím tím teď třeba úpravu stávajících konzolí pro to, aby si na nich mohl hrát upirátěné hry, ale to, co popisuješ - aby to zkrátka fungovalo "normálně" tak, jak by mělo.
      • Jojo Google play by tam měl jít.Já si ho nedávno dával na yarvika a bez problémů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit