Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    A bublina splaskla. *7*
  • A teď jestli by to byl větší nebo menší průjem pokud by vybrali pouze to co chtěli. Jinak jak to tak čtu, skončili dřív než začali.
  • Radioaktivni_surikata
    Takže jejich "otevřená konzole" je vlastně uzavřená až na půdu, ale nebude jim vadit, když to někdo hackne. Taky dobrý. Normální člověk by řekl, že tohle je na vrácení peněz za klamání spotřebitele. Ale to bude mít kickstarter předpokládám posichrovaný. Kolik že na to vybrali?
  • Ouya os je dost zklamání a nutnost zadat kreditku je tak na přeshubu. Celé to vypadá jako snaha vydyndat z lidí co nejvíc peněz nehledě na prostředky a spokojenost zákazníků.
    Doufejme, že hw není podobně podělanej a někdo na něj brzo portuje čistý android nebo linux.
    Asi to hold byla moc pěkná myšlenka než, aby to mohla být pravda a nikdo se ji nepokusil zneužít pro své obohacení. Asi mělo být varováním, že zakladatelka se zabývala původně marketingem a bohužel ne tím, který se snaží co lidé chtějí a jak jim to nejlépe zprostředkovat, aby to bylo výhodné pro obě strany, ale tím jak lidem prodat cokoli co se nám hodí.
  • Tohle bych nekoupil už jen diky tomu názvu, se dřiv pobliju než to vyslovim
  • GlaDOS
    Tak to je průser (hele, stačí to hodit do značek a hned to cenzůra nesebere). Pořád si ale stojím za tím, že samotný koncept by mohl dobře fungovat, i když i ten mnozí uráží. Taková levnější krabička by byla skvělá pro menší caparty, jejichž rodiče dbají na výchovu a nechtějí je v desíti letech pustit k ustřeleným hlavám na velkých konzolích. Pak by s nimi mohli trávit více času i u her, protože spousta menších nezávislých titulů by mohla dobře zabavit i je. V nejhorším případě by mohla být krabička multimediálním centrem s možností si něco lepšího zahrát (jelikož se jedná o konzoli s daným hardwarem, vývojáři by se nemusel krotit tak, jako tvůrci malých hříček, kvůli fragmentaci jednotlivých Android zařízeních).

    Hned první koncept "lepší hračky pro děti" zabíjí nutnost vyplnit údaje ke kreditce (což je imho přešlap jako kráva, zvlášť když přibývají zprávy o vyluxovaných účtech kvůli tomu, že potomek ve f2p hrách utratil menší jmění) a multimediální centrum s hrami zabíjí nemožnost ke konzoli připojit externí periferie. Velká škoda. Potenciál tu byl.
    • davidBray
      obrovskej poteciál, myslím si, že snad každej čekal, že to tablet s ovladačem a snad i něčím na víc. Takhle je to jen předražený těžítko. Škoda. Mohlo to android posunout někam dál jak píše Michal v článku.
  • Malleth
    By mě zajímalo čím hráči nas*ali designéra toho ovladače. Tohle sme si nezasloužili
    • Podle mě každý kdo dává něco na shItstarteru je pako, ale kazdyho vec, za co dava svy tezce vydelany nebo lehce ziskany (od maminky) prachy.. podle me se daji vyuzit mnohem uzitecneji :)
  • Amylee.Anderson
    Mě by zajímalo, co to je za lidi, co to maj na svědomí a na co myslej. Na E3 se chtěli vkrást, jako by měli něco k ukázání a pak vydaj tohle...
  • Říkal jsem to vždycky, že že OUYA je blbůstka prodávaná na naivitě a ignoraci.

    BTW není tady Rybka nenáviděnej za to, že dal nedávno 4/10 nějaký indie hře? Co s ním najednou všichni tak souhlasí?
  • Abiczko
    takže jestli to dobře chápu,tak na to nebudou téměř žádné hry a jestli nějaké přece tak nestojí ani za řeč,nepřipojíte k tomu nic,nepřehraje to nic,místo totálního propojení s telefonem to je totálně oddělené,bere to ssd karty ale nemá to slot(!?),každou hru a aplikaci co jsem si už koupil si musím koupit znovu a za špatnej vtip považuju ovladač na tužkové baterky,to je rok 2000 nebo co?prostě absolutní prů*** nebo absolutní tunel,je to jedno po tomhle nikdo nezatouží... *11* ps:navíc vydání těsně před ps4 a x1,no prostě konečná
    • Xone má tie ovladač na tuškové baterky:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit