Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hura pridali ti tam prouzek ketrej bude neustale pribyvat hura do hrani a stale hraj DOKOLA tu samou NUDU ale ted pribyva prouzek tak to bude zabava *1* *1* *1*
  • budou ještě za dva roky běžet oficiální servery? :D
  • dostal som sa do inferna 2 aktu s kamaratmi a tiez sa cudujem co na tom ludia este stale vidia *1*
  • U vás na Slovensku se zaokrouhluje 75 na 85? To je mi ale novina.
  • Evidentně jediná hra, kterou ti rodiče dovolí *15*
  • Super, tesim se na Paragony. Diablo 3 je urcite hra, u ktere vydrzim mnoho let stejne jako u Diabla dvojky. NA Trojku jsem cekal cele roky a jsem nadseny, prozatim odehrano kolem 350 hodin, do konce roku urcite dam 500-600 :-)) hlavne ted kdyz se bude levelovat do zblbnuti s tim novym paragonem, to bude zase bezesnych noci na roky dopredu :-)

    tesim se
  • Ty si blbej blbče. Hraju D3 denne a BUDU HRAT D3 DENNE A NIKDO NA TOM NIC NEZMENI!!! D3 je nejlepsi hra vsech dob
  • Ty jsi bud hodne mladej nebo hodne blbej
  • Diablo 3 je nejlepsi hra vsech dob! BEZKONKURENCNI BOMBA
  • KRAL JE MRTEV (protoze stary zabil sam sebe) AT ZIJE NOVY BUDOUCI KRAL V PODOBE - GRIM DAWN a kdyz ne on tak dalsi alternativy v podobe Torchlight II ci Patch of Exile jedno je jiste vsechny 3 zminovane hry budou 100% lepsi, nez tento zmetek z Blizzardu.

    DIABLO3 si opravdu nezaslouzi nosit nazev DIABLO, protoze s puvodni serii nema nic spolecneho.
  • No rekl bych to asi takhle, hoodne opravdu hoodne moc pseudohracu v DIII chce na nem vydelat veliky balik penez, vzdyt staci malo, jen farmit od rana do vecera a tisice se pohrnou ...
    A ted zpet k realite, neznam nikoho, kdo by na teto hre zbohatl, ale znam jednoto typka, ktery take farmi od rana do rana, je to takovy ten typ hospodskeho povalece, ktery o praci nezavadi, ale jen by sedel u her popr. v hospode, fajn, ale myslis si, ze se zneho stal samozivitel v podobe farmitele DIII ? Ejhle nestal, prodal jeden item za 3 eura a to hraje nonstop ...

    A takova to je realita, plane nadeje pubertalnich deticek, povalecu a najivnich blbu, kteri si mysli, ze na hre zbohatnou, protoze se sem tam objevi clanek, kde se pise, ze se podarilo některému blbovi, prodal item za tolik a tolik eur a nasel se jeste vetsi blb, ktery tento kus niceho koupil.

    A takovy je to obraz teto skvele pecky zvane DIII, kde blizzard misto kvalitni akcni rpg hry, vytvoril tento megahybrid a ho*ne a vetsina hracu co podlehla hypu jiz davno pochopila, ze blizzardu naletela na spek a hru jiz davno nehraji …

    Apropo krom toho jednoho povalece jiz neznam nikoho v mem okoli, kdo by tento nesmysl hral a vubec se tomu nedivim. I panove v blizardu se lekli, ze jim jaksi ubyvaji hraci a tak nasadi trumfove eso v podobe Paragonu – na to se da napsat jen jedine LOL
  • Já nevím jak vy ale hraju to prakticky deně nějaký konec pro mě je ničím konec na normala sem dal za dva dny mě než o příběh de o nestálé oběvování lepších a lepších věcí a souboje z bossy,Barbar ->normal,nightmare,hell dokončen
    Demon Hunter ->normal,nightmare,hell dokončen
    Monk ->normal,nightmare,hell 3 akt
    takže sem jel 8x celou hru a baví mě výce méně pořád stejně a když loguju tak se těším ne že bych to hral z principu což mě žádné jiné rpg od diablo 2 LoD nedalo ostatní rpg sem ani jednuo nedohrál a skoušel jich mnoho jak je to teda možný ?
  • Dodatek k clanku, Nephalem Valor 5 stacku bude take pridavat experience bonus, cili 75% pro levelovani paragonu.
  • Dovolim si maximalne nesuhlasit....Vies kolko ludi si bude chciet zarobit cez real aukciu pripadne zamienanie golda za eura... tu je dalsi priklad presne toho co som napisal predtym....tipujem ze hru nehras pravidelne a nesedis pri nej hodiny...inak by si take nieco nenapisal ver mi....nieje problem cez diablo hru zarobit aj 600 milionov golda za den ...to jest 1200 euro za den....a to sa vyjadrujem ako minimalne za den... nie to este ked mas troska stastia...to je fakt minimalna ciastka 1200 euro ak nie 1500 euro za den ... Ak ste 4 ludia na to... ked hras sam tak 400 euro zhruba.Chces povedat ze len 1 miliona hracov bude hrat v europe :D....Si na velkom omyle...cim dalej hra bude pokracovat tym viac a viac ludi bude hrat...to je samozrejme...lebo ludia stale hraju viac a stale vidia v ociach ze mozu zarobit viac a viac = dokonala hratelnost nakolko clovek zaraba cash...a chce sa predierat na vrchol pyramidy k bohatcim ludom...avsak to ma velmy tazske pretoze plati tato veta.

    Ak si v diable 3 uz teraz bohaty tak nim aj ostanes a ak si chudobny ze si zacal hrat teraz tak ostanes chudobnym... Je to ako s bankou... mas kapital velky tak si zavodou a ani rukou nemusis pohnut ...chudobny si musi pozicat aby mohol zit a potom musi chudak splacat dlh takze pravdepodobne aj ostava vo vacsine pripadov chudobnym...toto plati aj v diable :)
  • Spíš bere moc prášků. Ale je to velice diskutabilní.
  • Diablo III vs Diablo II vs Diablo
    Prakticky se jedná o tři velice odlišné hry! Můseme brát ohledy na to, že prostě hrajeme různé hry, i když jsou to jejich nástupci. Diablo III si najde určitě svojí stálou klientelu hráčů, ale nebude činít více než 2 milióny hráčů a to mám ještě poměrně optimistický odhad, spíše jich bude něco kolem 0,8 - 0,9 miliónu hráčů ze 20 - 22 milióny co jí koupí, drtivá většina odehraje normál a odchází, je to zcela přirozené a normální. Prostě většina si hráčů si zahraje jenom jednou a půjde jinam :-)
    Pohlížejte na Diablo III jako na úplně novou hru, prakticky je remake klasického Diabla II, kde nebyla runová slova, přehazování slotů a podobně. To co většina zvás na Diablu II vychvalujete přišlo, až s Diablem II Lod, která se stala povinnou součástí Diabla II a znečně hru vylepšilo. Díky tomu se stala hra velice populární.
    S pozdravem!
  • Pokud máš 8 životů a nebo 100 otroků. :-D
  • Trol.diskuzni
    Tož to seš asi velkej drsňák...?
  • Naprosto souhlasím. Ono už i stařičké Diablo 2 mělo možnost jedním tlačítkem přepnout main hand a off hand třeba na magic find jednoručku a štít. Na to už ale v D3 nějak pozapoměli a před každým killem musíte na sebe přeházet celou výbavu. Prostě jako za stara a krále Klacka. Opravdu mi příjde, že Diablo 3 místy jako by dělali lidé, co do té doby nehráli žádné jiné H´n slash RPG. Na jednu stranu máte boje s bosy, kteří konečně už něco dělají a ne jako v D2, kdy jen občas hodili nějakou tu abilitu a jinak čekali na smrt a na druhé straně mě zaráží ta nedomyšlenost a nedodělanost v ostatních aspektech hry. Celkově na mě D3 působilo jako šité horkou jehlou. Zahrál jsem, odinstaloval jsem, zapomněl jsem. Po D3 mi zbyla jen myš, podložka a spousta D3 samolepek na počítačové skříni. Škoda:-(
  • Veskoslav
    Za celkově 62 hodin 12 Legendárek+12 skutečně luxusních "obyčejných" předmětů (např. rukávku 100 Vitality+89 inteligence, armor 90 na level 31)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit