Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si pišeš je sice pravda:) Ale D3 tak jako D1 a D2 šlo svou cestou a neohliželo se na své klony !!!! Tedy nevim co by si ze svych klonu mělo brat které vlastně nic nepřinesli!!

    D3 šlo novym směrem a ja myslim že šlo správně...měnit si postavu v pruběhu hraní aniž bych musel znova postavu rozjiždět je rozhodně spravný tah. To co mi nejvice na D3 vadí je ten velký důraz na příběh. Furt něaké eventy a podobné blbosti...Proto taky hru hraji od zadu:) dojedu ACT a pak dam resume game a jedu si pěkně nerušene...ano nemam tam bossy ale z nich stejně nic nepada:)

    Bohužel ale D3 nepřekonalo jedničku a to už asi ani nepujde...moc dobře si pamatuji na članky od vyvojařu jak popisovali jak seděli rok v ruznych pekelnych knižkach kde brali inspiraci...hudba u jedničky naprosto famozni...pokažde uplně jine prostředí s jinyma nepřetelama....a to nejduležitejší bylo generovaní levelu a i ukolu....D3 generovani sice ma ale velice omezené až mi přijde že na každy level jsou tak 4 šablony a mění se na nich jen rozestavění nepřatel :)
  • fail ve smyslu, ze v momente kdy jsem tohle zjistil muj zajem lusknutim prstu vymizel a hru poslal k sipku.
  • Shania
    A co ti brani se domluvit s kamarady a jit si ji zahrat treba za dva roky, neo hrat sam, je to snad nejake mmo, aby jsi potreboval milion lidi na serveru?

    Diablo 3 je jako delane na obcasne hrani...
  • problem aukce neni v tom, ze existuje, problem je v tom ze cely herni drop system a design je zalozen na tom, aby s ni muselo zacit velke procento hracu v urcitem bode fungovat, zejmena tech pracujicich s rodinami, pokud chteji ve hre pokracovat. a to je dle mne nejvetsi fail tehle hry.
  • Fallon
    Chápem z čoho vychádzaš ale to je len príklad ,ktorý ma práve napadol(na nič iné si v daný moment nespomeniem), Blizz sa mohol len ľahko inšpirovať a na základe toho formovať vlastné "komplexnejšie" mechaniky, nemusel to hneď celé Ctrl-C Ctrl-V...
  • Veskoslav
    Jo Sacred, pamatuji se. Ale ten taky měl své mouchy a po pravdě jsem ho dojel jenom jednou. To samé Titan Quest, ten jsem taky dojel jenom jednou a vícekrát už ne:) Ale osobně mě třeba vadí mít na přepínání zbraní jenom tlačítko (ano v Aionu to sice dělám často, že když vidím někoho něbo něco, co se ke mě blíží, tak přehodím na štít, hodím stun, přehodím na dvojku a už se jede) je to už příliš "jednoduché" pro mě:)
  • Fallon
    Vymenovať, ty nemôžem žiadne keďže u "diabloviek" sa obecne uplatňuje logika ,že ak hra spadá do daného žánru je automaticky klonom hry čo žáner založila(alebo spopularizovala), preto takmer žiadna z týchto hier neutkvela v pamäti. Fanúšikovia žánru ich proste(nie vždy bezdôvodne) vytesnili ako klony a tým to haslo.

    Ku všetkému keď hovorím o "inováciách", nemám na mysli zásadné zmeny herných mechaník ale drobné úpravy, ktoré však v väčšom množstve hru značne obohacujú.
    Z drobných inovacií ma napadá napr. Sacred, ktorý predstavil koncept prehadzovania zbraní. Z toho sa dá ľahko odvodiť systém v ktorom sa účinok tvojich schopností mení v závislosti od toho akú zbraň držíš. Napr. sekera by spôsobovala krvácanie, halapartňa by zase odhadzovala...

    Ono je z čoho čerpať len treba hľadať.
  • Veskoslav
    Co by za tuhle "mrtvost" dali jiné studia a hry:)
  • S křížkem po funuse. Když už je hra skoro mrtvá a nikdo z mých známých není online, tak vydají něco ... jenže tohle mělo být v základu hry + slibované PvP stále chybí ... podle mě tohle už hru nevzkřísí
  • Veskoslav
    Jinak pro hráče:

    22.8 od 5 do 15 bude hra mimo provoz, tak ať se zase neukáži hateři, co budou zase nadávat, že je nějaký error:) Jedná se o údržbu ohledně patche.
  • Veskoslav
    Tak zase tak originální není:)Ale hraje se to dobře:)
  • Spades
    Ne torchlight jé úplně originální hra, která vymyslela vlastní žánr her, a vůbec nevyužila 90% věcí z diabla 2...
  • Veskoslav
    A můžeš mi prosím vyjmenovat za těch 10 let Diabla III nějaký ten klon, co přetval v paměti déle či přinesl zajímavou koncepci do tohoto žánru, aby z toho D III mohla čerpat? A už vidím, jak by lidé zase nadávali, že tohle viděli jinde a D III to okopírovalo;)

    Mě se za ty léta vybavuje např T I (nikdy nedosáhla kvality D II), nebo DS (kdy III. díl této série dopadl naprosto katastrofálně).
  • Veskoslav
    No tak houbičky jsem musel jet cekově 15krát než jsem je našel v Cathedrale a ano byly myšleny dvě ingredience:) Špatně jsem to napsal, je to moje chyba;)Ingredience jinak byly myšleny celkově ve všech 4 aktech.
  • remm
    tak D3 nesaha Path of Exile ani po clenky. D3 je sice poctiva hack and slash hra, ale chyba jej variabilita. vsetko v D3 je prisposobene tak, aby hru mohli hrat aj retardi (od inventara zacnuc, cez hernu menu, az po talenty konciac). v PoE si mozes vybrat styl hrania, postavis zaujimave buidly (ja mam 73 rangera so shieldom) a navyse v endgame mozes byt useless ak zle postavis build. v invetari pravidelny tetris aby som co najviac odniesol na predaj. herna mena je perfektne vymyslena, nemusis grindovat prachy na opravy, spelly v podobe gemov sa mi tiez paci a hlavne tie support gemy kde spelly dostanu iny rozmer. Jedinym minusom je, ze su zatial iba 2 akty volne, ale ak to prejdes 4x spristupni sa endgame cast a ta ma zatial bavi (45 map, ktorych obtiaznost si urcujes ty)
  • Např. Path of Exile
  • Njn
  • a nějakej ten klon zmínit?např.tTorchlight rozhodně klon není
  • Shania
    Asi ne, vsichni autoboti ted hraji transformers...
  • ??? to jako cim te znechucuje ukazkovy priklad vyvracejici nesmysl, ze kdyz za hru nejsou mesicni poplatky nemeli by hraci ocekavat, ze vyrobce bude hru dale rozsirovat a vylepsovat (notabene kdyz vydelava na aukci te hry a je v jeho zajmu aby ji hralo vic a vic lidi)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit