Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam narhranych asi 150h,prosel jsem pulku inferna(I. + II. act)se dvema postavami..za celou hru mi spadly 2 legendary veci(jedna low lvl) a dalsi asi 3 veci ktere sly na aukci slusne prodat.Opravy na inf stoji silene prachy,vpodstate jsem na mizine:) prestalo me to bavit,honit se za lootem,davat par lokaci porad dokola..nezapnul jsem to 3 tydny.Ale zdruhe strany maloktera hra zabavi pres 100h vpodstate za beznou cenu
  • Fallon
    Viem ,že toto je trochu off-topic ale nedá mi to:
    Všetci čo obhajujete D3 s tým ,že pri D1/D2 bola situácia podobná, zamyslite sa!! *16*
    Tie hry v svojej dobe boli 100% experimenty kde Blizzard vyslovene musel navariť slepačiu z vyparenej vody.
    To bolo ale v rokoch 1996/2000, teraz je situácia drasticky iná. Existuje X Diablo klonov ,ktoré do základné konceptu pridali X vecí z ktorých mohol Blizz čerpať. Taktiež Blizzard na tú hru mal 10+ rokov, za tú dobu aj keby si len písali poznámky k príbehu ,tak už len z toho mohli mať druhú Iliadu a Odysey. Mali nekonečno spolu bežcov z ktorých si mohli brať príklad a aj tak z toho vypadla len takáto polo domyslená MMO/auction/singleplayer... vec.
    Tak prosím, dajte pokoj s tým ,že Diablo 2 tiež takto začínalo. Druhé diablo bolo v úplne inej situácií než Diablo 3, tak ich prosím nestavajte na jednu rovinu.
  • ?
  • Diablo III jsem už viděl pod drnem, ale tenhle patch ho vážně nakopne tím správným směrem. (Teď ještě přesvedčit manželku, aby mu dala druhou šanci O.o)
  • Ja vim :), bohuzel to melo D2 a na to ze to byla jen rubacka tak, prave tyhle vlastnosti tomu davali onu stavu.
  • presne to som chcel napisat, objavil dve zo siestich, holt vacsina:)
  • Jak jsi mohl objevit většinu ingrediencí pro secret level, když jsou v 1. aktu jen dvě?? To mi pověz. Že ty budeš jen takový kecálista *15* Nebo jsi objevil většinu z těch dvou? A to je potom kolik? *1*
  • Po tom jak jsi vysvětlil hatera bych se nedivil, kdyby sis myslel že tohle je nějaká nadávka protože to psal nějaký chlápek na blogu.
  • Menorri
    Paragon systém mně rozhodně naláká ale mluvím asi za všechny, že než nějaké vylepšení bych ocenil nový obsah jakožto nové postavy a dungeony! *14*
  • ale Lolko je úplne iná kategória
  • Tak mne osobne trvalo pokoreni diabla na 1. obtiznost bratru 23 hodin s tim ze jsem prolejzal vsechno, neco i dvakrat kvuli levelovani, ted hraju na vyssi obtiznost a to uz takova prochazka neni obcas i zarvu takze to bude na dyl pak mam rozehranou jeste jednu postavu, s tou uz jsem diabla take pokoril na normal. Celkove mam nejakych 100 hodin. Kdyz to srovnam s jinyma hrama tak si nemuzu stezovat i kdyz trosku me teda stvalo, ze s pribyvajicima aktama se zkracuje jejich herni doba + nulove generovani herniho sveta. Videl bych to na datadisk v podobnem duchu jako byl k prvnimu a druhemu dilu (coz znamena jeden akt velikosti 1. aktu + 1 az 2 nove postavy + nejakej ten gear) + kdyby vidali generator sveta pro kazdou novou hru byla by to dokonala hra.
  • "Good for you."
  • já vubec neporovnaval ty dvě hry :) Ale sám tvuj přispěvek dokazal to co jsem psal a to že diky GW2 přijde D3 o hráče:)
  • FeebeEWN
    Diablo jsem nezapnul už přes měsíc a nechybí mi
  • Veskoslav
    A co jako? Že tam to je jenom hlopoučký robotek, co sbírá, místo toho aby si hru užil? Na tom jenom rýžuje, nic víc. A o tomhle skutečně Diablo III není. Tohle je pěkně debilní příklad a ač nerad, tak jsem na straně trola.
  • Jo ahááá, ty jsi mluvil o sobě. S tímhle kontextem to chápu.
  • Veskoslav
    A po pravdě. Srovnání masivní MMO GW 2 a Diabla III doteď nechápu. Obě hry jsou naprosto o něčem jiném. Když už srovnávat s D III, tak případně Patch of Exile (Zabaví, ale něco mi tak prostě chybí a strom skillů je tak rozlehlý, že dopravní síť v USA je oproti tomu hadra) nebo T II, u kterého se bojím, že to prostě bude o něco vylepšená T I, kterou jsem dohrál, zabavila, ale neviděl jsem důvod znovu zkoušet za druhou postavu.
  • Veskoslav
    Vždyť už je odpoledně:-P:)
  • Diskuze na games.cz, aneb začněte den s úsměvem!
  • Ne, napsal to jeden člověk v diskusi pod nějakým článkem, a sice hater = člověk, co o tom moc neví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší