Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1. Obbtiznost 15 hodin ? To urcite ne. Ja dohral za 8 a to jsem se s tim vazne piplal. Nerikam to jako hater Diablo me bavi/lo..
  • To není nepochopením nebo povinností. To je faktem že je ve hře aukce, na které Blizz vydělá nemalé peníze, tudíž potřebuje motivovat hráče, aby hráli déle a více. Navíc to boostuje find což očividně navýší obchodování na aukcích. Nebejt aukcí Blizzu bude jedno JAK dlouho tu hru hráči hrají, hlavně že se prodává.
  • Blizzard se ale snažil o to aby jsme to hráli znova na vyšší obtížnost :)
  • tuto otazku si ja kladiem kazdy den ked som v robote *13*
  • kostejnesmrtelny
    Jsi tak dospělý... *14*
  • Tak samozřejmě, ve finálním cinematiku letí black soulstone někam z nebes na zem, takže ho zase někdo najde a v příštím díle bude Diablo krá\/a - nezacházíte s tou cenzurou trochu daleko pánové? Slovo krá\/a není vulgární, tak se uvědomte.
  • pravda je takova že klasice se už nikdy nic nevyrovná , já například taky nedám dopustit na Wolfenstaine3D a Dooma a CoD považuju za sr.cku . *3*
  • V historii je mnoho případů kdy se horší/jednodušší řešení stalo nejpoužívanějším. A obecně u uměleckých děl (za což jsou již hry považovány) je "nejlepší" je hodně individuální záležitost.
    Takže ano je nejhranější, protože je to jednoduché a dobře se to hraje. U složitějších strategií je už potřeba myslet a ne jen opakovat naučené postupy, tudíž nejsou přístupné tolika lidem.
  • Nejsou dnesni hraci nejak moc chamtivi ? Diablo stalo asi 1300 a prvni obtiznost se hrala v prumeru kolem 15ti hodin (aspon podle me), coz neni ani stovka za hodinu. Kdyz jdu do kina, tak se taky necertim, ze sem dal 150 za dvouhodinovej film. Diablo sem dohral na prvni obtiznost a pocit ze hry sem mel vic nez dobry. Treba dostanu za rok chut a zahraju si znova, tentokrat na tu vyssi obtiznost. Moc nechapu, jak si nekdo mohl koupit diablo s tim, ze ho bude hrat od rana do vecera celej rok. Kdyby tam byly mesicni poplatky jak v nejakych MMORPG tak nereknu, ale tohle mi pride skoro nepochopeni hry ze strany hracu. Rozhodne si nemyslim, ze ma blizzard povinnost na hre jeste pracovat, neumim si predstavit, ze by nekdo za jednorazovy poplatek mohl stravit na hre vic casu nez tady (mozna krom StarCraftu :-) )
  • No ja na to mam celkem stesti - za coz me zbytek skupiny nenavidi. Ale tak pocitam ze kolem tech 10 - 15 legend + 3 setovky sem nasel... Nicmene krom Tal Rasha's Amuletu, kterej sel hned zpocatku za 40 € to vsechno bylo absolutne na nic...
  • No to máš štěstí já jsem za tu dobu co je Diablo venku objevil pouze 2 legend předměty a od té doby ani ťuk. Ale jak říkáš taky byli k prdu
  • cry cry cry me a river.
  • No tak GW2 je teda hra úplně o něčem jiném než je Diablo a popravdě až vyjde ( už jen 3 dny jupí )tak pro mě se brány Battlenetu zavřou možná navěky
  • A to zjistíš jak? Že k těm, co neřeknou nejlepší přičteš ty, kteří na to jen tak pro své potěšení nadávají? *6*
  • Já jo.
  • ja mam s bufama MF kolem 360-370% a padaji mi same srance je jich moc ale srance proste a kdyz si dam obyc gear a du pony lvl nebo act 3-4 inferno a mam mf jenom diky buffum tak padaji lepsi vetsi nez s MF o proti 2 je to diablo 3 cele prevracene a co si budem rikat do Diablovky to ma hodne daleko
  • No ja mam s wizznou 136% MF + 75% se stacklym Valorem a vcera mi z nejakeho duvodu behem dvou hodinoveho runu padly tri legendarky... Opet na prd, ale aspon ilvl61 a ilvl's62, takze rozlozeno na Brimstone.

    Nicmene jsem samozrejme nadaval, ze tohle se mi po vydani 1.0.4 na 100% nestane *16*
  • yuri337
    Má pravdu předsedo!
  • Inquisitor
    Mě zase přijde, že dneska je negativní názor hned hate a troll apod. Připadá mi spíš že někteří fanoušci Blizzardu nedokážou pochopit, že se někomu Diablo 3 nelíbí. Hrál jsem Diablo jedničku i dvojku v době vydání, ale to co provedli z Diablem 3 už žádný patche nezachrání.
  • To mu neříkej, teď bude pěnit ještě víc *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší