Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ethy
    Promiň, ale příjde mi, že jdou s proudem (hate proti Blizzardu). Člověk který tak nějak sleduje scénu přece nemůže hlásat, že SC2 je špatná RTS (imo nejlepší RTS současnosti), atd.
  • Pokud chces ovlivnovat vlastnosti postavy, tak hrajes spatnou hru. Na prumerneho hrace D3 je neco takoveho moc slozite.
  • Za to ja ano 1. smerem kterym se ubira WoW ala kids party 2. no a ted uz i DIII hnusem
  • Ztratí svoji užitečnost protože MF cap je 300 % což je přesně tolik kolik získáš když budeš mít level 100 paragon
  • prudislav
    jako pro Blizzard to platilo ale pro Activision Blizzard už dávno ne. D3 mě osobně přišlo hodně slabý - prostě tomu chybí feel Diabla - mě to přišlo jako úplně jiná hra zatížená hromadou nesmyslných funkcí s vadnym drope. - takže jsem , jelikož mě to vůbec nebavilo , prodal účet na aukru.
  • Kristepane oni se v Blizzardu jiz docista zblaznili, tohle opravdu neni Diablo, ale tohle je uz hnus a poradne fialovej ... end game nudu vyresi stylem x trilionte expeni v paragon expech LOL klidne si me tady fanboyove a uminuskujte, Ale DIII je naprosty fail desetileti.
  • Nikdo se tu nesnaží být hustej, lidé tu jen vyjadřují svůj názor. To, že se ti to nelíbí, je tvůj problém.
  • Diablo 2 byla v podstate taky online hra. jen vetsina lidi ji proste stahla crackla a tak jim nezustalo nic jine nez hrat single. vetsina hracu, ktera vlastnila original hrala online, protoze to bylo proste zabavnejsi at uz jste hrali samotni nebo ve vice lidech. oproti D3 tedy skoro zadna zmena. jen ze hry vzali nepouzivany single a lan pridali veci generovane servrem, aby se zvysila bezpecnost, ktere byla u d2 zalostna.....
    u D2 se zadny endgame ani resit nemusel, protoze hra ho mela uz od vydani. dohrat na maximalni level nebyla zadna sranda co zabrala chvilku. zkouseni novych buildu vyzadovalo zalozit novou postavu u ktere pak bylo zaruceno, ze hrac se pri expeni za dany build i naucil hrat a bylo i PvP. ovsem to neznamena, ze se o hru nikdo nestaral a nic neresil. naopak do hry se pridal treba ladder a taky se patchovalo a resil se kazdy bug exploit.....
  • Neřekl bych, že ztratí svoji užitečnost, když budeš mít 300% nebo 500% MF, to je přece velký rozdíl a mělo by to být znát i na lootu, záleží samozřejmě na tom, kolik je u daných mobů základní procentuální šance na drop určitých itemů. Každopádně už teď se lidé bouří, že Paragon sice nebude špatná věc, ale spílají Blizzardu, proč vlastně je potřeba vůbec cap na MF.
  • Jestli sis nevšim, tak to byla citace...
  • Ethy
    Dej si facku
  • A přesto se pár hlupáku najde. A věřím, že z případné nudy se tam zajdu podívat taky, ne že to budu nějak významně hrát, ale pro oddech po hooodně dlouhé době. Ale ne proto kvůli samotné hře, ale proto že mám rád něco nového a rád si to prozkoumám.

    I MMO mě baví aspoň ty začátky, než člověk zjistí mechaniky a co všechno se mu tam nabízí.
  • Ethy
    Je mi jasný, že se to tu hemží lidma co ani nehráli Diablo 2 v datu vydání, ale ta hra na tom byla ze začátku prakticky stejně. Prováděli jí stejný porodní bolesti a hra byla špatná, to až s LoDkem a x patchi byla hra tak super jak je teďka. Je Diablo 2 snad o něčem jiným než o klikfestu a neustálým grindění? Není, tak co si stěžujete na špatnej end-game content? Paragon systém je podle mě super a komu se to nelíbí, tak ať se vrátí k tomu svýmu a newhinuje tu. Já si cením snahy Blizzardu dát věci dokupy, podle mě ještě pár patchů a bude to ideální. Je blbý, že to takhle nebylo už od začátku, ale stává se a já to dokážu odpustit. Tenhle váš rádoby cool postoj a hate na stranu Blizzardu co se týče buď WoWka nebo Diabla si laskavě strčte tam, kam slunce nesvítí. Chápu, že se tady každej snaží bejt hustej, ale trefujte se aspoň do značek, kde je ten hate opodstatnělej.
  • *1* *1* *1* *1*
    Tenhle výplod fantazie se jinak komentovat nedá *1*
  • lol tohle je očividný jak delaji z hraču blbce a dojny kravy, a jen hlupák by se snížil k tomu aby jim na to skočil
  • Spis diablo 3 se zbavilo zasadnich veci a pridalo dost zbytecnych veci, ze uz to ani neni diablo.. :D
  • zdeeneek
    Barevny aury u paragonu - to bude neco jako barevny pasky v karate ;)
  • Nedelali na tom 10 let, ale podle meho nazoru to rozhodne nedomysleli ani zdaleka. Zamerili se jen na rubacku a poradne nove myslenky jak zpracovat souboje atd. Dyt oni jen zvysli dmg u monster u zbrani a jejich HP.

    1] Udelali neskutecnou kravinu ze zbran musi obsahovat zvyseni DMG jinak je vlastne nepouzitelna. Takze i mag si naprd poradnou sekerou vylepsi kouzleni..
    2] Zrusili body do statu, ktere nyni budou resit paragonem. Body statu prevedli do vybavy.

    Takze v soucasnem D3 hrac neovlivni svoji postavu nijak jinak nez vybavou, na kterou musi mit sakra stesti nebo si ji koupi v aukci. A pak uz leda skillama, kde vetsina nema smysl v nejake jejich kombinaci nebo jako skill samotny.

    Barbar se stitem vydrzi pomalu min jak mag s tema jeho pasivkama a magickyma stitama...
    Rozdeleni resistu je tu jedno protoze jelikoz nikdy nevite koho za nepritele mate proti sobe a item s jednim resistem je kolikrat horsi jako ten, ktery ma resist na vsechny elementy.
    Zbran s elementem je uplne ukradena, jelikoz se jedna pouze o efekt a tedy na moba, ktery je ohnivy nema smysl pouzivat led, kvuli vetsimu zraneni. Klidne ohnivyho golema umlatte ohnivou sekerou. :)
  • Diablo 1-2: Jsou pro mě ty pravá Hack and Slash.
    Diablo 3: Přineslo tolik nových věcí, že to už snad není Diablo.

    S nadšením vyhlížím Torchlight 2. See you there.

    L.S.
  • Pochybuju, že na tom pracovali alespoň 10 dní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit