Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spíše mi to pada zatim do peněženky:)
  • nejhranější != nejlepší
  • Jo hraje predstav si. A dokonce nejakej american vydelal na aukci 10 000 dolaru. WOW
  • Rozhodně né tak očividný, jak je tady v diskusích ze sebe dělá polovina lidí *15* (bez těch krav teda)
  • *1*
  • Nech ho, je to jen hloupa blizzardovska ovce a nikdy nemuze pochopit, ze to co blizzard vyrobil je poradny nudny zmetek na penize, bez spetky zabavnosti a uz vubec ne znovuhratelnosti. Jenomze prave diky takovym oveckam co jim sezerou naprosto vse a jeste radi zaplati, jsou bohuzel hry tam, kde jsou totiz v pr ...
  • Nemůžu víc, než souhlasit. Diablo 2 taky nebyla z počátku dokonalá hra, ale postupně ji zlepšovali a dnes je to legenda. To stejné se stane s Diablem 3. Ti hateři ještě budou rádi když jim rodiče na to Diablo 3 dají. Nenávist z principu jen ukazuje, jaké jsou všichni lidi ovce. Neví proč [hejtujou], ale [hejtujou].
  • Ethy
    Abych se ještě doplnil: Hra vás nebaví? Zkuste Hardcore :)
    http://www.diablofans.cz/464-hardcore-1-vic-nez-hra.html
  • jsi TEN cody, co hral Diablo 3 uz tyden pred vydanim na serveru, na ktery mu ziskal pristup jeho kamarad hacker?
  • Trol.diskuzni
    Zajdi si na aukci, tam ti toho z peněženky bude padat nepočítaně... *14*
  • Ty brdo, tys to ted vsem nandal ... vsichni hateri jsou socky a vsichni co hraji nejlepsi megahry od blizzardu jsou inteligentni milionari *1* *1* *1*

    Apropo jsi tak dusevne jednoduchy od narozeni, anebo se ti stal nejakovy uraz do hlavicky?
  • Zkus si to raději zjistit... než abys tu bez znalostí mluvil hovad1ny
  • Trol.diskuzni
    To víš, mé názory mají koncepci!
  • Hmm otazka ale zustavá jestli nahodou nebude upraven i system lootu. Sám mám magick find 180% a že by něco extra padalo se říct nedá. Ale jo je to alespon snaha ale už by tam měli byt i ty PvP areny.

    A tak do roka datatisk protože tedka roste diablu celkem velka konkurence GW2, torchlight 2....
  • To jsem od tebe dooprady nečekal.
  • Ocividne o mass effectu nic nevis, uz vydali 3 bezplatne multi DLC, navic multiplayer je tam fakt paradni, poradaji vikendove akce a kazdy tyden balancuji vyvazenost.

    O tom jaky je D3 odpad uz me psat nebavi, tohle je sice prvni zmena ktera muze lidi motivovat dal to hrat, ale jenom pokud je bavi behat dokola porad to same a modlit se aby jim padla nejaka blbost.
  • Ethy
    Moje chyba, promin
  • Trol.diskuzni
    Tu aukční sratchku ještě někdo hraje? Zlaté Diablo II...
  • tenhle patch je fajn, tesim se, a tech 70% hateru tady, jsou jenom pritepleny studentici, co nemaj na to aby si to ani koupili a tak porad brecej.. FU, a bezte hrat tetris. *15*
  • :-D Hráči se nudí přídáme více barviček v podobě aury a bude to ok.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší