Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po 250+ nahraných hodinách mi padla jediná legendárka a to butcherova sekera. Krom tohoto jediného "úletu" mi nepadlo takřka nic o použitelných prstýncích nebo nedej bože setové věci ani nemluvě. D3 jsem dávno odinstaloval. Komické předměty s komickým drop ratem můžete opravdu najít jen v D3. Zlaté zábavné nájezdy na bose v D2, kdy jste meli pocit, že děláte něco, co má smysl a z deseti nájezdů jste si oddnesli nějakou tu setovku nebo legendárku.
  • Na paragon 100 to údajně bude trvat jako v Diablu 2 na 99. Takže dlouho.
  • Hmmm... zajímavá teorie...
  • Veskoslav
    Tak když ti to padne jako levelu 10, tak je luxusní:)A v aukci za 10000 pak prodat:)
  • Masakr sekera :D
  • get better gear bro
  • Veskoslav
    Asi málo hulíš, co? Trole, nemel s prominutí, sraččky o něčem, co jsi ani nehrál. Nemusíš do toho narvat ani korunu navíc, nikdo Tě nenutí a přesto můžeš mít jedny z nejlepších předmětů, co jdou a to včetně Legendárek.
  • Trol.diskuzni
    Ha, přehlédl jsem! Přesto přeji příště více štěstí... *3*

    (Jestli tohle je maximum, co v D3 padá bez nutnosti sáhnout hluboko do kapsy, tak potěš pánboha s D2 ,-) )
  • Veskoslav
    Co třeba se podívat na level, na který to je;)
  • Ano ten valor som zaokruhloval nechcelo sa mi longut do hry na presne mf toho valoru za to som napisal zhruba...ano ved som napisal ze jednorucky legendarne 25 mfs a stit 20 neratam mno....switchovanie aj tak bude opravene casom pred zabitim packu...inak tam nemam chybu ziadnu
  • Ackoli na me ten post pusobi, jako ze jsi chtel dat odbornou radu hracum, mas tam dost chyb.

    NV je 15 mf, takze tech tvych "zhruba 85" je "presne 75" a maximalni mf, ktery jsi mohl ziskat bez NV a followera jde pres 300 (na nekterych profilech jsem videl 324).
  • Trol.diskuzni
    Málo cashe jsi do toho dal, ono to samo o sobě padat asi nebude... To nejni D2 ,-)
  • Trol.diskuzni
    Axe class jenom 9-17 damage? To bude nějaký sh*t, kolego... *1*

    (Jestli tohle je maximum, co v D3 padá bez nutnosti sáhnout hluboko do kapsy, tak potěš pánboha s D2 ,-) )
  • Mě po 150+ hod. nepadlo nic. Takže každou chvíli čekám epický loot *1*
  • Na Cod 1,2 bych špínu neházel. ...
  • o by měl celý slavný paragon systém přinést je separace magic findu z předmětů, což už nyní způsobuje velmi kontroverzní swapování vybavení těsně před killem.
    Paragon úrovně už hráč dosáhne sám o sobě magic find capu, takže magic find na gearu nebude potřebovat a odpadne tim swappování, pokud tomu všemu správně rozumím.
    RE-
    Je sice pravda ze ked budete mat 100 paragona tak mate 300% teda cap + 85 zhruba s valorou...netreba vsak zabudat ze valori idu cez 300% takze cap je sice 300 ale + valor k tomu takze zhruba 385.
    Ono to niekomu bude trvat mesiace roky kym da 100lvl paragon.
    Takze stale je velmy ale velmy podstatny magic find gear...ak spocitate vsetok gear a nepocitam valory a legendarnu jednorucku(25mfs) a stit(20mfs) tak maximum sa da ziskat 286... takze ono ked aj vyjde paragon tak stale nemozete dosiahnut cap...az na 5 levely paragonu dosiahnete cap 300.(+valory dalej k tomu)...

    Takze by som to nenazval ani capom ... cap to bude mat vyznam len pre tych killerov na samom vrchu pyramidy.
    Trosku by som to teda pozmenil a nezavadzal ludi... vidno ze redaktor netravi hodiny casu nad hrou a potom je mu tazske na take nieco prijst :) ale chapem na druhej strane.
    Ak by niekto potreboval vediet ako som prisiel k tym cislam rad vysvetlim.
  • Hrál jsi Diablo III?
  • Lepší než nic nepřidat. Nebo jiná studia by toto byla schopna přidat jako placené DLC..
  • Veskoslav
    Musím se pochlubit:)Dneska padla:

    http://www.2i.cz/d50bb69c4f
  • Veskoslav
    No někde psali obrovské mapy 3-4 varianty, menší 7 variant. Pokusím se nalézt ten článek:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit