Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Tu aukční sratchku ještě někdo hraje? Zlaté Diablo II...
    • Jo hraje predstav si. A dokonce nejakej american vydelal na aukci 10 000 dolaru. WOW
      • Veskoslav
        A co jako? Že tam to je jenom hlopoučký robotek, co sbírá, místo toho aby si hru užil? Na tom jenom rýžuje, nic víc. A o tomhle skutečně Diablo III není. Tohle je pěkně debilní příklad a ač nerad, tak jsem na straně trola.
      • Trol.diskuzni
        Úchvatné... Peníze přece dělají dobrou hru! *7*
      • To mu neříkej, teď bude pěnit ještě víc *7*
    • To jsem od tebe dooprady nečekal.
      • Trol.diskuzni
        To víš, mé názory mají koncepci!
  • ja mam s bufama MF kolem 360-370% a padaji mi same srance je jich moc ale srance proste a kdyz si dam obyc gear a du pony lvl nebo act 3-4 inferno a mam mf jenom diky buffum tak padaji lepsi vetsi nez s MF o proti 2 je to diablo 3 cele prevracene a co si budem rikat do Diablovky to ma hodne daleko
  • Diablo 3 je nejlepsi hra vsech dob! BEZKONKURENCNI BOMBA
    • lol
    • Ty jsi bud hodne mladej nebo hodne blbej
      • Ty si blbej blbče. Hraju D3 denne a BUDU HRAT D3 DENNE A NIKDO NA TOM NIC NEZMENI!!! D3 je nejlepsi hra vsech dob
        • A nezapomen si napsat domaci ukoly :)))
        • tak zas tak moc popularnich her neni kde by stacilo jedno tlacitko na mysi click click a jede to i totalni lama to zvladne*1*
          • Lama jako ty..
        • Evidentně jediná hra, kterou ti rodiče dovolí *15*
  • Super, tesim se na Paragony. Diablo 3 je urcite hra, u ktere vydrzim mnoho let stejne jako u Diabla dvojky. NA Trojku jsem cekal cele roky a jsem nadseny, prozatim odehrano kolem 350 hodin, do konce roku urcite dam 500-600 :-)) hlavne ted kdyz se bude levelovat do zblbnuti s tim novym paragonem, to bude zase bezesnych noci na roky dopredu :-)

    tesim se
    • Hura pridali ti tam prouzek ketrej bude neustale pribyvat hura do hrani a stale hraj DOKOLA tu samou NUDU ale ted pribyva prouzek tak to bude zabava *1* *1* *1*
      • Ono to tak právě funguje :-D Stačí dát lidem pocit že to co dělaj není zbytečné a oni to dělat budou :-D Protože se mění někde nejaká čísílka!
        • A o čem je třeba Wow, nehrajnější hra světa ? Si ubohej
          • C-c-c-c combobreaker!
  • Acc od kamaráda, na normal dohráno za 10h, celkem příjemné to bylo jen jsem si přišel jak kdybych hrál graficky skvělou "flashovku" a ne plnokrevné rpg, protože "skilly" jsou teda slušně zeštvané na lvl odemykací styl + runy. Když pak slyšim kamaráda, který žádné jiné diablo nikdy nehrál, jak si hrozně switchuje ty buildy na magičce a dává si to protože je skilled - tak se mi chce smát i brečet zároveň. K DIII už se nevrátim, ani větší obtížnosti mě nelákají, do nightmaru sem vběhl, udělal první pár q, vypnul to a od té doby to nezapnul. Torchlight 2 to jistí.
    • Sam d3 vlastnim, a mrzi me pristup vyvojaru, aktualne jsem v 3actu infernu a je to vetsi zabava. Kouzelnici konecne uzivaji spelly, ne meel attack (s dmg 0), a meel potvory aury apod. Proste konecne zacina byt zabava... ale na zacatku to je chude jako prase.
      Jo a obtiznost, kor diky aukci, vubec neresit (protoze zadna neni?! alespon do hellu). Bossfight s WD je prochazka ruzovym sadem (a to pety vubec neuzivam).
      Dalsi vtipna vec je to, ze nema smysl moc resit dex/str/int, ale DPS. Hnal jsem za ruzne chary ruzne vlastnosti, mychal a tak. Ale proste DPS mi zatim vede ;-) Nechci rict ze je to hlavni, ale trosku ztraci smysl resit jine veci, jak vit a dps (pri dobrem buildu, kdy ma clovek slusny CC a res heal).
    • Shania
      me se chce spis brecet, kdyz prvnich dvact levelu musim potvory mlatit klackem po hlave, protoze si nemuzu do niceho dat bod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit