Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Paragon systém mně rozhodně naláká ale mluvím asi za všechny, že než nějaké vylepšení bych ocenil nový obsah jakožto nové postavy a dungeony! *14*
  • Mna by zaujimali 2 otazky (necital som original clanok a ani tu som sa o otm nedocital):

    1. bude zachovany nephalem valor system? pretoze pobehovat s nejakym 3% magic find za paragon lvl 1 bohvieako dlho neznie moc lakavo.

    2. co s terajsimi vecami, ktore maju na sebe magic find - proste z nich zmizne? Blizzard totizto povedali, ze nebudu upgradovat sucasne legendary veci koli otmu, ze by to bolo pracne, takze predpokladam, ze ani sucasny mf na veciach nebudu upravovat.
    • Diky moc za odpovede.
    • 1. Ano nephalem valor bude zachovaný. Na MF bude cap 300 % + těch 75 % co dává nephalem valor buff.

      2. Nezmizne prostě postupně jak budeš získávat Pragaon levely ztratí svoji užitečnost
      • Neřekl bych, že ztratí svoji užitečnost, když budeš mít 300% nebo 500% MF, to je přece velký rozdíl a mělo by to být znát i na lootu, záleží samozřejmě na tom, kolik je u daných mobů základní procentuální šance na drop určitých itemů. Každopádně už teď se lidé bouří, že Paragon sice nebude špatná věc, ale spílají Blizzardu, proč vlastně je potřeba vůbec cap na MF.
        • Ztratí svoji užitečnost protože MF cap je 300 % což je přesně tolik kolik získáš když budeš mít level 100 paragon
    • Nemaji duvodu upravovat ty veci, bude jsi je pouzival na dorazeni a nebo jsi se spolehal na Valor. Oboji mohou zachovat protoze existuje magic find cap. A ten se proste nezvysi nad danou uroven.
    • Ethy
      1 - Ano bude, maximalni level MF s Valorem, bez MF itemu = 375%
      2 - Nezmizne, ale Blizz se jich postupne zacne zbavovat, protoze lidi budou stoupat v Paragon levelech a imo nema smysl tahat MF itemy kdyz mas MF level pres 375% s plny NV stackem
  • Veskoslav
    Musím se pochlubit:)Dneska padla:

    http://www.2i.cz/d50bb69c4f
    • Po 250+ nahraných hodinách mi padla jediná legendárka a to butcherova sekera. Krom tohoto jediného "úletu" mi nepadlo takřka nic o použitelných prstýncích nebo nedej bože setové věci ani nemluvě. D3 jsem dávno odinstaloval. Komické předměty s komickým drop ratem můžete opravdu najít jen v D3. Zlaté zábavné nájezdy na bose v D2, kdy jste meli pocit, že děláte něco, co má smysl a z deseti nájezdů jste si oddnesli nějakou tu setovku nebo legendárku.
      • Veskoslav
        Za celkově 62 hodin 12 Legendárek+12 skutečně luxusních "obyčejných" předmětů (např. rukávku 100 Vitality+89 inteligence, armor 90 na level 31)
        • Trol.diskuzni
          Tož to seš asi velkej drsňák...?
          • Trolle, proc to komentujes kdyz si to nehral ?.. BTW Honza: "Zlaté zábavné nájezdy na bose v D2, kdy jste meli pocit, že děláte něco, co má smysl a z deseti nájezdů jste si oddnesli nějakou tu setovku nebo legendárku."
            Funny..
    • Masakr sekera :D
      • Veskoslav
        Tak když ti to padne jako levelu 10, tak je luxusní:)A v aukci za 10000 pak prodat:)
    • Trol.diskuzni
      Axe class jenom 9-17 damage? To bude nějaký sh*t, kolego... *1*

      (Jestli tohle je maximum, co v D3 padá bez nutnosti sáhnout hluboko do kapsy, tak potěš pánboha s D2 ,-) )
      • Veskoslav
        Co třeba se podívat na level, na který to je;)
        • Trol.diskuzni
          Ha, přehlédl jsem! Přesto přeji příště více štěstí... *3*

          (Jestli tohle je maximum, co v D3 padá bez nutnosti sáhnout hluboko do kapsy, tak potěš pánboha s D2 ,-) )
    • Mě po 150+ hod. nepadlo nic. Takže každou chvíli čekám epický loot *1*
      • Trol.diskuzni
        Málo cashe jsi do toho dal, ono to samo o sobě padat asi nebude... To nejni D2 ,-)
        • Veskoslav
          Asi málo hulíš, co? Trole, nemel s prominutí, sraččky o něčem, co jsi ani nehrál. Nemusíš do toho narvat ani korunu navíc, nikdo Tě nenutí a přesto můžeš mít jedny z nejlepších předmětů, co jdou a to včetně Legendárek.
          • Spíš bere moc prášků. Ale je to velice diskutabilní.
          • Pokud máš 8 životů a nebo 100 otroků. :-D
  • Dodatek k clanku, Nephalem Valor 5 stacku bude take pridavat experience bonus, cili 75% pro levelovani paragonu.
  • o by měl celý slavný paragon systém přinést je separace magic findu z předmětů, což už nyní způsobuje velmi kontroverzní swapování vybavení těsně před killem.
    Paragon úrovně už hráč dosáhne sám o sobě magic find capu, takže magic find na gearu nebude potřebovat a odpadne tim swappování, pokud tomu všemu správně rozumím.
    RE-
    Je sice pravda ze ked budete mat 100 paragona tak mate 300% teda cap + 85 zhruba s valorou...netreba vsak zabudat ze valori idu cez 300% takze cap je sice 300 ale + valor k tomu takze zhruba 385.
    Ono to niekomu bude trvat mesiace roky kym da 100lvl paragon.
    Takze stale je velmy ale velmy podstatny magic find gear...ak spocitate vsetok gear a nepocitam valory a legendarnu jednorucku(25mfs) a stit(20mfs) tak maximum sa da ziskat 286... takze ono ked aj vyjde paragon tak stale nemozete dosiahnut cap...az na 5 levely paragonu dosiahnete cap 300.(+valory dalej k tomu)...

    Takze by som to nenazval ani capom ... cap to bude mat vyznam len pre tych killerov na samom vrchu pyramidy.
    Trosku by som to teda pozmenil a nezavadzal ludi... vidno ze redaktor netravi hodiny casu nad hrou a potom je mu tazske na take nieco prijst :) ale chapem na druhej strane.
    Ak by niekto potreboval vediet ako som prisiel k tym cislam rad vysvetlim.
    • Mno naspané to máš moc pěkně jen jsi malinko opomenul fakt, že magic find gear už nebude (prostě tvá legendárka teď bude bez 25 mfs, nula nic zero atd.) takže budeš získávat mf s příbývajícím paragonem. Smůla, myšlenka to byla pěkná.
    • Ackoli na me ten post pusobi, jako ze jsi chtel dat odbornou radu hracum, mas tam dost chyb.

      NV je 15 mf, takze tech tvych "zhruba 85" je "presne 75" a maximalni mf, ktery jsi mohl ziskat bez NV a followera jde pres 300 (na nekterych profilech jsem videl 324).
      • Ano ten valor som zaokruhloval nechcelo sa mi longut do hry na presne mf toho valoru za to som napisal zhruba...ano ved som napisal ze jednorucky legendarne 25 mfs a stit 20 neratam mno....switchovanie aj tak bude opravene casom pred zabitim packu...inak tam nemam chybu ziadnu
        • U vás na Slovensku se zaokrouhluje 75 na 85? To je mi ale novina.
          • Shania
            Ale prosím tě, snad jsi to pochopil, i když to nenapsal úplně přesně.
  • Já nevím jak vy ale hraju to prakticky deně nějaký konec pro mě je ničím konec na normala sem dal za dva dny mě než o příběh de o nestálé oběvování lepších a lepších věcí a souboje z bossy,Barbar ->normal,nightmare,hell dokončen
    Demon Hunter ->normal,nightmare,hell dokončen
    Monk ->normal,nightmare,hell 3 akt
    takže sem jel 8x celou hru a baví mě výce méně pořád stejně a když loguju tak se těším ne že bych to hral z principu což mě žádné jiné rpg od diablo 2 LoD nedalo ostatní rpg sem ani jednuo nedohrál a skoušel jich mnoho jak je to teda možný ?
  • Diablo 1-2: Jsou pro mě ty pravá Hack and Slash.
    Diablo 3: Přineslo tolik nových věcí, že to už snad není Diablo.

    S nadšením vyhlížím Torchlight 2. See you there.

    L.S.
    • Spis diablo 3 se zbavilo zasadnich veci a pridalo dost zbytecnych veci, ze uz to ani neni diablo.. :D
  • lol tohle je očividný jak delaji z hraču blbce a dojny kravy, a jen hlupák by se snížil k tomu aby jim na to skočil
    • Rozhodně né tak očividný, jak je tady v diskusích ze sebe dělá polovina lidí *15* (bez těch krav teda)
    • jsi TEN cody, co hral Diablo 3 uz tyden pred vydanim na serveru, na ktery mu ziskal pristup jeho kamarad hacker?
    • A přesto se pár hlupáku najde. A věřím, že z případné nudy se tam zajdu podívat taky, ne že to budu nějak významně hrát, ale pro oddech po hooodně dlouhé době. Ale ne proto kvůli samotné hře, ale proto že mám rád něco nového a rád si to prozkoumám.

      I MMO mě baví aspoň ty začátky, než člověk zjistí mechaniky a co všechno se mu tam nabízí.
  • KRAL JE MRTEV (protoze stary zabil sam sebe) AT ZIJE NOVY BUDOUCI KRAL V PODOBE - GRIM DAWN a kdyz ne on tak dalsi alternativy v podobe Torchlight II ci Patch of Exile jedno je jiste vsechny 3 zminovane hry budou 100% lepsi, nez tento zmetek z Blizzardu.

    DIABLO3 si opravdu nezaslouzi nosit nazev DIABLO, protoze s puvodni serii nema nic spolecneho.
  • tenhle patch je fajn, tesim se, a tech 70% hateru tady, jsou jenom pritepleny studentici, co nemaj na to aby si to ani koupili a tak porad brecej.. FU, a bezte hrat tetris. *15*
    • Ty brdo, tys to ted vsem nandal ... vsichni hateri jsou socky a vsichni co hraji nejlepsi megahry od blizzardu jsou inteligentni milionari *1* *1* *1*

      Apropo jsi tak dusevne jednoduchy od narozeni, anebo se ti stal nejakovy uraz do hlavicky?
      • cry cry cry me a river.
        • Nez hloupe reagovat, tak redaji vubec, pro tebe to plati 2x
      • Nech ho, je to jen hloupa blizzardovska ovce a nikdy nemuze pochopit, ze to co blizzard vyrobil je poradny nudny zmetek na penize, bez spetky zabavnosti a uz vubec ne znovuhratelnosti. Jenomze prave diky takovym oveckam co jim sezerou naprosto vse a jeste radi zaplati, jsou bohuzel hry tam, kde jsou totiz v pr ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit