Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S křížkem po funuse. Když už je hra skoro mrtvá a nikdo z mých známých není online, tak vydají něco ... jenže tohle mělo být v základu hry + slibované PvP stále chybí ... podle mě tohle už hru nevzkřísí
    • Shania
      A co ti brani se domluvit s kamarady a jit si ji zahrat treba za dva roky, neo hrat sam, je to snad nejake mmo, aby jsi potreboval milion lidi na serveru?

      Diablo 3 je jako delane na obcasne hrani...
      • budou ještě za dva roky běžet oficiální servery? :D
        • Shania
          Pokud Blizz nekrachne, tak budou, stačí se podívat na jejich předchozí hry, nějak nevidím, že by rušili podporu.
    • Veskoslav
      Co by za tuhle "mrtvost" dali jiné studia a hry:)
  • Ethy
    Je mi jasný, že se to tu hemží lidma co ani nehráli Diablo 2 v datu vydání, ale ta hra na tom byla ze začátku prakticky stejně. Prováděli jí stejný porodní bolesti a hra byla špatná, to až s LoDkem a x patchi byla hra tak super jak je teďka. Je Diablo 2 snad o něčem jiným než o klikfestu a neustálým grindění? Není, tak co si stěžujete na špatnej end-game content? Paragon systém je podle mě super a komu se to nelíbí, tak ať se vrátí k tomu svýmu a newhinuje tu. Já si cením snahy Blizzardu dát věci dokupy, podle mě ještě pár patchů a bude to ideální. Je blbý, že to takhle nebylo už od začátku, ale stává se a já to dokážu odpustit. Tenhle váš rádoby cool postoj a hate na stranu Blizzardu co se týče buď WoWka nebo Diabla si laskavě strčte tam, kam slunce nesvítí. Chápu, že se tady každej snaží bejt hustej, ale trefujte se aspoň do značek, kde je ten hate opodstatnělej.
    • Tohle je argument, který jsem četl skrze všechny fóra minimálně 1000x ... Bohužel to není argument, který by mně něják přesvědčil o tom, že Blizz je vlastně pohodová firma, která dělá maximum pro své zákazníky! Uvědom si, že nemůžeš srovnávat release D2 a D3! Nebo mi chceš tvrdit, že se za těch 10 let nepoučili a musí opakovat všechny ty stejné chyby?? To je přece kravina. To je jak kdyby bylo všechno to funkční během těch let zapomenuto, nahrazeno nesmyslným systémem a posleze pomaličku vráceno do stejných kolejí :( Nechápu, že se najdou hlupci kteří to Blizzu žerou - Koukněte jak jsme úžasní a myslíme na Vás!! Jo jasně, ve skutečnosti byla ta hra doteď defacto placená beta verze, přičemž jim hráči udělali fine tuning jejich průseru! Oni tam teď milostivě přidají něco, co tam mělo být od začátku a tvaří se jak nejsou hustí, že myslí na svou "komunitu"
      • Hmmm... zajímavá teorie...
    • Inquisitor
      Mě zase přijde, že dneska je negativní názor hned hate a troll apod. Připadá mi spíš že někteří fanoušci Blizzardu nedokážou pochopit, že se někomu Diablo 3 nelíbí. Hrál jsem Diablo jedničku i dvojku v době vydání, ale to co provedli z Diablem 3 už žádný patche nezachrání.
      • pravda je takova že klasice se už nikdy nic nevyrovná , já například taky nedám dopustit na Wolfenstaine3D a Dooma a CoD považuju za sr.cku . *3*
        • Na Cod 1,2 bych špínu neházel. ...
    • Nemůžu víc, než souhlasit. Diablo 2 taky nebyla z počátku dokonalá hra, ale postupně ji zlepšovali a dnes je to legenda. To stejné se stane s Diablem 3. Ti hateři ještě budou rádi když jim rodiče na to Diablo 3 dají. Nenávist z principu jen ukazuje, jaké jsou všichni lidi ovce. Neví proč [hejtujou], ale [hejtujou].
    • Ethy
      Abych se ještě doplnil: Hra vás nebaví? Zkuste Hardcore :)
      http://www.diablofans.cz/464-hardcore-1-vic-nez-hra.html
    • Nikdo se tu nesnaží být hustej, lidé tu jen vyjadřují svůj názor. To, že se ti to nelíbí, je tvůj problém.
      • vysvetli to fanboys :D
      • Ethy
        Promiň, ale příjde mi, že jdou s proudem (hate proti Blizzardu). Člověk který tak nějak sleduje scénu přece nemůže hlásat, že SC2 je špatná RTS (imo nejlepší RTS současnosti), atd.
        • nejhranější != nejlepší
          • "Good for you."
            • ?
            • Po tom jak jsi vysvětlil hatera bych se nedivil, kdyby sis myslel že tohle je nějaká nadávka protože to psal nějaký chlápek na blogu.
          • A to zjistíš jak? Že k těm, co neřeknou nejlepší přičteš ty, kteří na to jen tak pro své potěšení nadávají? *6*
            • Jo ahááá, ty jsi mluvil o sobě. S tímhle kontextem to chápu.
            • Ne, napsal to jeden člověk v diskusi pod nějakým článkem, a sice hater = člověk, co o tom moc neví.
            • Jo, jsem hater protože jsem napsal že me SC2 nebaví. Skvělé. Máš v tom jasno! :-D
            • Haterovi nic nenamluvíš, ach jo *9*
            • V historii je mnoho případů kdy se horší/jednodušší řešení stalo nejpoužívanějším. A obecně u uměleckých děl (za což jsou již hry považovány) je "nejlepší" je hodně individuální záležitost.
              Takže ano je nejhranější, protože je to jednoduché a dobře se to hraje. U složitějších strategií je už potřeba myslet a ne jen opakovat naučené postupy, tudíž nejsou přístupné tolika lidem.
  • Kristepane oni se v Blizzardu jiz docista zblaznili, tohle opravdu neni Diablo, ale tohle je uz hnus a poradne fialovej ... end game nudu vyresi stylem x trilionte expeni v paragon expech LOL klidne si me tady fanboyove a uminuskujte, Ale DIII je naprosty fail desetileti.
    • Hrál jsi Diablo III?
    • yuri337
      Má pravdu předsedo!
  • Super Blizzard , hlavně se těším na nove legendarky *14* co ted přijdou .
    Paragon to bude tak minimálně na měsíce možna roky než dosahnu 100 u jedne posvy :-)
    • aby ses neudelal hosanku :D
      • Ethy
        Dej si facku
      • určitě už trénuju levačku a až mi padne legendarka tak postříkam celej monitor, už ted si jen pořídit stěrač :-)
    • u jedné postavy*
  • Diablo III vs Diablo II vs Diablo
    Prakticky se jedná o tři velice odlišné hry! Můseme brát ohledy na to, že prostě hrajeme různé hry, i když jsou to jejich nástupci. Diablo III si najde určitě svojí stálou klientelu hráčů, ale nebude činít více než 2 milióny hráčů a to mám ještě poměrně optimistický odhad, spíše jich bude něco kolem 0,8 - 0,9 miliónu hráčů ze 20 - 22 milióny co jí koupí, drtivá většina odehraje normál a odchází, je to zcela přirozené a normální. Prostě většina si hráčů si zahraje jenom jednou a půjde jinam :-)
    Pohlížejte na Diablo III jako na úplně novou hru, prakticky je remake klasického Diabla II, kde nebyla runová slova, přehazování slotů a podobně. To co většina zvás na Diablu II vychvalujete přišlo, až s Diablem II Lod, která se stala povinnou součástí Diabla II a znečně hru vylepšilo. Díky tomu se stala hra velice populární.
    S pozdravem!
    • Jeden z neustále předhazovaných argumentů, který neříkám, že není nepravdivý, ale je (v úvozovkách) zjednodušující. Diablo II mě táhlo i bez datadisku, prostě systém přidělování bodů mě, a mnohé jiné, motivoval. Datadisku hru výrazně rozšířil, to beze sporu, ale nezměnil koncept hry. Mnozí, kterým se DIII nelíbí je právě kvůli zaměření na drop itemů a budování gearu, které je postavené nad všechno ostatní. Někoho baví nakupovat na aukci, hledat, prodávat... já si myslím, že aukce ve hře být nemusí a mohl by ji nahradit jiný způsob směňování itemů přímo ve hře. Znám spoustu lidí co hrálo DII a itemy měnilo jen v rámci "náhody" při multiplayeru. Nehledali buildy na netu, hru si užívali vlastním zkoušením, rádi se zlepšovali, ale nemuseli být nejlepší s nejlepším vybavením. Přesto to bylo hledání a postupování hrou motivující.
      • Omlouvám se za chyby a hrozné slovní obraty. *7*
    • Dovolim si maximalne nesuhlasit....Vies kolko ludi si bude chciet zarobit cez real aukciu pripadne zamienanie golda za eura... tu je dalsi priklad presne toho co som napisal predtym....tipujem ze hru nehras pravidelne a nesedis pri nej hodiny...inak by si take nieco nenapisal ver mi....nieje problem cez diablo hru zarobit aj 600 milionov golda za den ...to jest 1200 euro za den....a to sa vyjadrujem ako minimalne za den... nie to este ked mas troska stastia...to je fakt minimalna ciastka 1200 euro ak nie 1500 euro za den ... Ak ste 4 ludia na to... ked hras sam tak 400 euro zhruba.Chces povedat ze len 1 miliona hracov bude hrat v europe :D....Si na velkom omyle...cim dalej hra bude pokracovat tym viac a viac ludi bude hrat...to je samozrejme...lebo ludia stale hraju viac a stale vidia v ociach ze mozu zarobit viac a viac = dokonala hratelnost nakolko clovek zaraba cash...a chce sa predierat na vrchol pyramidy k bohatcim ludom...avsak to ma velmy tazske pretoze plati tato veta.

      Ak si v diable 3 uz teraz bohaty tak nim aj ostanes a ak si chudobny ze si zacal hrat teraz tak ostanes chudobnym... Je to ako s bankou... mas kapital velky tak si zavodou a ani rukou nemusis pohnut ...chudobny si musi pozicat aby mohol zit a potom musi chudak splacat dlh takze pravdepodobne aj ostava vo vacsine pripadov chudobnym...toto plati aj v diable :)
      • No rekl bych to asi takhle, hoodne opravdu hoodne moc pseudohracu v DIII chce na nem vydelat veliky balik penez, vzdyt staci malo, jen farmit od rana do vecera a tisice se pohrnou ...
        A ted zpet k realite, neznam nikoho, kdo by na teto hre zbohatl, ale znam jednoto typka, ktery take farmi od rana do rana, je to takovy ten typ hospodskeho povalece, ktery o praci nezavadi, ale jen by sedel u her popr. v hospode, fajn, ale myslis si, ze se zneho stal samozivitel v podobe farmitele DIII ? Ejhle nestal, prodal jeden item za 3 eura a to hraje nonstop ...

        A takova to je realita, plane nadeje pubertalnich deticek, povalecu a najivnich blbu, kteri si mysli, ze na hre zbohatnou, protoze se sem tam objevi clanek, kde se pise, ze se podarilo některému blbovi, prodal item za tolik a tolik eur a nasel se jeste vetsi blb, ktery tento kus niceho koupil.

        A takovy je to obraz teto skvele pecky zvane DIII, kde blizzard misto kvalitni akcni rpg hry, vytvoril tento megahybrid a ho*ne a vetsina hracu co podlehla hypu jiz davno pochopila, ze blizzardu naletela na spek a hru jiz davno nehraji …

        Apropo krom toho jednoho povalece jiz neznam nikoho v mem okoli, kdo by tento nesmysl hral a vubec se tomu nedivim. I panove v blizardu se lekli, ze jim jaksi ubyvaji hraci a tak nasadi trumfove eso v podobe Paragonu – na to se da napsat jen jedine LOL
        • Aby si sa neprekvapil :D... ze 3 euro a od rana do vecera :D... kamo , nepisal som bludy naozaj je mozne realne vydelat 1200+ euro za den a to ratam bez lucku a podobne...s priemernym stastim bezne 2000+ euro...a jasne ...zas sa budem opakovat a po 3x krat napisem ze zas to nehras aktivne nevies si predstavit ako to vobec funguje....a jasne zas vidim masa ludi dava rate up cloveku ktory nema ponatia ako to funguje a bude fungovat...a chlapik ktory to hra aktivne ak hodnotenie davaju dole ....

          Takto to vzdy bolo ze masa ludi povecsine uvery co sa im viac zalubi alebo co je blizsie na prvy pohlad k realite bez nadhladu a zamyslenia sa ze to mozne je...staci pouzit mozog a je jasne ze to mozne je.
          • To co milý Morte píšete je do nebe volající blbost. Musíte být strašně naivní a věřit těmto blábolům, takže vám to trochu upřesním. Existují 2 cesty jak si V D3 přivydělat pár korun. Buď farmíte goldy nebo itemy. Hráč s gold find výbavou je schopen nasbírat zhruba 100k goldů za hodinu. Pakliže budete hospodský povaleč a nemakačenko a budete hrát cca 10 hodin denně. nafarmíte tak 1 milion goldů. No a tento 1 milion goldů prodáte tak kolem 15 eur. Nebo budete farmit předměty a prodávat je na real money auction house, jenže.... Jelikož milion goldů je mnohdy levnější než tento item, pak stačí lidem nakoupit 1 milion goldů za 15 euro a koupit si tento item na normální aukci místo na aukci za reálné peníze, kde tento item stojí třeba 50 eur. Vaše teorie o 1200 nebo 2000 eur denně je opravdu úsměvná kravina, ve kterou věří maximálně tak prosťáčci. 1200 eur za MĚSÍC! se podařilo vydělat jen těm, kteří prodávali hned z kraje real money auction house. Po příchodu možnosti nakupovat miliony goldů za pár euro nemá real money auction house vůbec smysl. Nashledanou
  • Diablo III jsem už viděl pod drnem, ale tenhle patch ho vážně nakopne tím správným směrem. (Teď ještě přesvedčit manželku, aby mu dala druhou šanci O.o)
  • Na paragon 100 to údajně bude trvat jako v Diablu 2 na 99. Takže dlouho.
  • jak někoho může bavit dělat furt jedno a to samé dokola?
    • tuto otazku si ja kladiem kazdy den ked som v robote *13*
      • asi nejlepsi prispevek v diskuzi :)
    • Tak no.... u Skyrimu, R:TW, Mount/Blade, Oblivionu, LoL mam cca 300 hodin a stale ma to bavi.. to je relativne *3*
      • ale Lolko je úplne iná kategória
  • Normálně mě napadl vtip: Chuck Norris jako jediný dohrál on-lineovku do konce.
    • Dvakrát.
  • Veskoslav
    A taky se změnil drop na Legendárky:) Teď by měla být změna 500 elita/1 Legendárka:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit