Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm otazka ale zustavá jestli nahodou nebude upraven i system lootu. Sám mám magick find 180% a že by něco extra padalo se říct nedá. Ale jo je to alespon snaha ale už by tam měli byt i ty PvP areny.

    A tak do roka datatisk protože tedka roste diablu celkem velka konkurence GW2, torchlight 2....
    • No tak GW2 je teda hra úplně o něčem jiném než je Diablo a popravdě až vyjde ( už jen 3 dny jupí )tak pro mě se brány Battlenetu zavřou možná navěky
      • já vubec neporovnaval ty dvě hry :) Ale sám tvuj přispěvek dokazal to co jsem psal a to že diky GW2 přijde D3 o hráče:)
    • No ja mam s wizznou 136% MF + 75% se stacklym Valorem a vcera mi z nejakeho duvodu behem dvou hodinoveho runu padly tri legendarky... Opet na prd, ale aspon ilvl61 a ilvl's62, takze rozlozeno na Brimstone.

      Nicmene jsem samozrejme nadaval, ze tohle se mi po vydani 1.0.4 na 100% nestane *16*
      • No to máš štěstí já jsem za tu dobu co je Diablo venku objevil pouze 2 legend předměty a od té doby ani ťuk. Ale jak říkáš taky byli k prdu
        • Mam narhranych asi 150h,prosel jsem pulku inferna(I. + II. act)se dvema postavami..za celou hru mi spadly 2 legendary veci(jedna low lvl) a dalsi asi 3 veci ktere sly na aukci slusne prodat.Opravy na inf stoji silene prachy,vpodstate jsem na mizine:) prestalo me to bavit,honit se za lootem,davat par lokaci porad dokola..nezapnul jsem to 3 tydny.Ale zdruhe strany maloktera hra zabavi pres 100h vpodstate za beznou cenu
        • No ja na to mam celkem stesti - za coz me zbytek skupiny nenavidi. Ale tak pocitam ze kolem tech 10 - 15 legend + 3 setovky sem nasel... Nicmene krom Tal Rasha's Amuletu, kterej sel hned zpocatku za 40 € to vsechno bylo absolutne na nic...
    • Trol.diskuzni
      Zajdi si na aukci, tam ti toho z peněženky bude padat nepočítaně... *14*
      • Veskoslav
        Hlavně, že existuje něco jako ingame peníze hlupáčku.
        • Trol.diskuzni
          Ááá, konečně... Už se mi stýskalo po tvých nadávkách! Ještě mě někam pošli a můj den se stane dokonalým *14*
      • Spíše mi to pada zatim do peněženky:)
  • Veskoslav
    Jinak pro hráče:

    22.8 od 5 do 15 bude hra mimo provoz, tak ať se zase neukáži hateři, co budou zase nadávat, že je nějaký error:) Jedná se o údržbu ohledně patche.
  • Mně to naopak vyhovuje... není to až tak špatný nápad. Ale jsem zvědav, kdo udělá 100 paragon level...
  • Na patch 1.0.4. se těším hodně přinese haldu pozitivních změn, od balancování abilit po vylepšení legendárních/setových věcí. Když přišli s paragon systémem tak mě opravdu potěšili. Jen se bojím aby hra nebyla až moc lehká.
  • Me osobne se nelibi na D3, absence staveni si buildu alespon na zaklade str, dex, vit, int. Tim ze to dali jako nahodny prvek do itemu to dost znicili. To byli prvky, ktery mohl hrac ovlivnovat. Nyni hrac ovlivni akorat to, jakej skill pouziva.
    Takze jestli tento paragon znamena ze si budu moci neco naklikat tak ok, pokud to jen znamena ze barbarovi automaticky ten level zvysi str a monkovi dex atd. tak nevim zda je to nejaky pokrok.
    • Pokud chces ovlivnovat vlastnosti postavy, tak hrajes spatnou hru. Na prumerneho hrace D3 je neco takoveho moc slozite.
      • Ja vim :), bohuzel to melo D2 a na to ze to byla jen rubacka tak, prave tyhle vlastnosti tomu davali onu stavu.
  • zdeeneek
    Barevny aury u paragonu - to bude neco jako barevny pasky v karate ;)
  • Diablo 2 byla v podstate taky online hra. jen vetsina lidi ji proste stahla crackla a tak jim nezustalo nic jine nez hrat single. vetsina hracu, ktera vlastnila original hrala online, protoze to bylo proste zabavnejsi at uz jste hrali samotni nebo ve vice lidech. oproti D3 tedy skoro zadna zmena. jen ze hry vzali nepouzivany single a lan pridali veci generovane servrem, aby se zvysila bezpecnost, ktere byla u d2 zalostna.....
    u D2 se zadny endgame ani resit nemusel, protoze hra ho mela uz od vydani. dohrat na maximalni level nebyla zadna sranda co zabrala chvilku. zkouseni novych buildu vyzadovalo zalozit novou postavu u ktere pak bylo zaruceno, ze hrac se pri expeni za dany build i naucil hrat a bylo i PvP. ovsem to neznamena, ze se o hru nikdo nestaral a nic neresil. naopak do hry se pridal treba ladder a taky se patchovalo a resil se kazdy bug exploit.....
  • Mne by hlavne zajimalo o jak moc bude lehci hrani na nejtezsi uroven treba s polovinou toho max. paragon levelu, jestli to vubec bude znat?
  • to XY
    Jo delaji :) budou tam behat Pandy misto zombiku ;D

    Si delam srandu.. No podle mne tam dodaji urcite neco. nejsem zadnej hater a diablo 3 je dobre, stejne dobre jako byla dvojka bez datadisku
  • "Snaha Blizzardu v tomto směru je hezká, ale co si budeme povídat, ono taky tvůrcům nic jiného, než na hře makat nezbývá. Chtěli onlineovku, tak musí"

    Vždyť oni to dělají zadarmo bez jakýchkoliv poplatků!!! Chtěl bych vidět firmu, která by tohle dělala. Mass Effect je záležitost na pár hodin a stojí stejně korun jako Diablo 3, přičemž o Mass Effect se tvůci vůbec nestarají. Teda kromě placených DLC, které jsou o ničem a upraveném konci, který za nic nestojí. Autor článku nechť se zamyslí!! A brzo taky vyjde PvP patch zcela zdarma, takže tak pane autor. To je pořád kolem diabla keců, že to není možný. Tolik nového obsahu a úprav by žádná firma zdarma nedělala!!!
    • Ocividne o mass effectu nic nevis, uz vydali 3 bezplatne multi DLC, navic multiplayer je tam fakt paradni, poradaji vikendove akce a kazdy tyden balancuji vyvazenost.

      O tom jaky je D3 odpad uz me psat nebavi, tohle je sice prvni zmena ktera muze lidi motivovat dal to hrat, ale jenom pokud je bavi behat dokola porad to same a modlit se aby jim padla nejaka blbost.
    • Nenech se vysmát. 10 let vývoje a oni vydali hru v pre-alfa verzi, tak se nediv, že se to lidem nelíbí. Za to by dalších 10 let měli dělat zdarma úplně všechno. Co se týče PvP, pokud vím, mělo být součástí hry a není, žádný PvP patch - jen další chybějící část hry, opět důkaz toho, jak to celé Blizzard zpackal.
      • Ethy
        Když bys nebyl hňup, tak víš, že na tom 10 let nedělali. Zjisti si info, než tu budeš remcat, díky.
      • pochybuju že na tom pracovali 10 let *3*
        • Nedelali na tom 10 let, ale podle meho nazoru to rozhodne nedomysleli ani zdaleka. Zamerili se jen na rubacku a poradne nove myslenky jak zpracovat souboje atd. Dyt oni jen zvysli dmg u monster u zbrani a jejich HP.

          1] Udelali neskutecnou kravinu ze zbran musi obsahovat zvyseni DMG jinak je vlastne nepouzitelna. Takze i mag si naprd poradnou sekerou vylepsi kouzleni..
          2] Zrusili body do statu, ktere nyni budou resit paragonem. Body statu prevedli do vybavy.

          Takze v soucasnem D3 hrac neovlivni svoji postavu nijak jinak nez vybavou, na kterou musi mit sakra stesti nebo si ji koupi v aukci. A pak uz leda skillama, kde vetsina nema smysl v nejake jejich kombinaci nebo jako skill samotny.

          Barbar se stitem vydrzi pomalu min jak mag s tema jeho pasivkama a magickyma stitama...
          Rozdeleni resistu je tu jedno protoze jelikoz nikdy nevite koho za nepritele mate proti sobe a item s jednim resistem je kolikrat horsi jako ten, ktery ma resist na vsechny elementy.
          Zbran s elementem je uplne ukradena, jelikoz se jedna pouze o efekt a tedy na moba, ktery je ohnivy nema smysl pouzivat led, kvuli vetsimu zraneni. Klidne ohnivyho golema umlatte ohnivou sekerou. :)
        • Pochybuju, že na tom pracovali alespoň 10 dní.
    • Není to spíš k pláči když tohle musíš napsat? "Tolik nového obsahu a úprav by žádná firma zdarma nedělala!!!" *15*
      • Ethy
        Hmmm. Ne? Je k pláči, že VALVe pořád vylepšuje TFko? Zamysli se nad tím, thx..
        • Jestli sis nevšim, tak to byla citace...
          • Ethy
            Moje chyba, promin
    • prudislav
      njn blizzardu se sežere i ho*no když je na zaltym podnose
      • Blizzard je v současnosti jedna z nejlepších herních firem která se stará o svoji komunitu. *3* , hraju jejich hry od Warcrafta 2 a nikdy jsem zatím nebyl zkláman.
        • Za to ja ano 1. smerem kterym se ubira WoW ala kids party 2. no a ted uz i DIII hnusem
        • prudislav
          jako pro Blizzard to platilo ale pro Activision Blizzard už dávno ne. D3 mě osobně přišlo hodně slabý - prostě tomu chybí feel Diabla - mě to přišlo jako úplně jiná hra zatížená hromadou nesmyslných funkcí s vadnym drope. - takže jsem , jelikož mě to vůbec nebavilo , prodal účet na aukru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit