Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam s bufama MF kolem 360-370% a padaji mi same srance je jich moc ale srance proste a kdyz si dam obyc gear a du pony lvl nebo act 3-4 inferno a mam mf jenom diky buffum tak padaji lepsi vetsi nez s MF o proti 2 je to diablo 3 cele prevracene a co si budem rikat do Diablovky to ma hodne daleko
  • Hmm otazka ale zustavá jestli nahodou nebude upraven i system lootu. Sám mám magick find 180% a že by něco extra padalo se říct nedá. Ale jo je to alespon snaha ale už by tam měli byt i ty PvP areny.

    A tak do roka datatisk protože tedka roste diablu celkem velka konkurence GW2, torchlight 2....
    • No tak GW2 je teda hra úplně o něčem jiném než je Diablo a popravdě až vyjde ( už jen 3 dny jupí )tak pro mě se brány Battlenetu zavřou možná navěky
      • já vubec neporovnaval ty dvě hry :) Ale sám tvuj přispěvek dokazal to co jsem psal a to že diky GW2 přijde D3 o hráče:)
    • No ja mam s wizznou 136% MF + 75% se stacklym Valorem a vcera mi z nejakeho duvodu behem dvou hodinoveho runu padly tri legendarky... Opet na prd, ale aspon ilvl61 a ilvl's62, takze rozlozeno na Brimstone.

      Nicmene jsem samozrejme nadaval, ze tohle se mi po vydani 1.0.4 na 100% nestane *16*
      • No to máš štěstí já jsem za tu dobu co je Diablo venku objevil pouze 2 legend předměty a od té doby ani ťuk. Ale jak říkáš taky byli k prdu
        • Mam narhranych asi 150h,prosel jsem pulku inferna(I. + II. act)se dvema postavami..za celou hru mi spadly 2 legendary veci(jedna low lvl) a dalsi asi 3 veci ktere sly na aukci slusne prodat.Opravy na inf stoji silene prachy,vpodstate jsem na mizine:) prestalo me to bavit,honit se za lootem,davat par lokaci porad dokola..nezapnul jsem to 3 tydny.Ale zdruhe strany maloktera hra zabavi pres 100h vpodstate za beznou cenu
        • No ja na to mam celkem stesti - za coz me zbytek skupiny nenavidi. Ale tak pocitam ze kolem tech 10 - 15 legend + 3 setovky sem nasel... Nicmene krom Tal Rasha's Amuletu, kterej sel hned zpocatku za 40 € to vsechno bylo absolutne na nic...
    • Trol.diskuzni
      Zajdi si na aukci, tam ti toho z peněženky bude padat nepočítaně... *14*
      • Veskoslav
        Hlavně, že existuje něco jako ingame peníze hlupáčku.
        • Trol.diskuzni
          Ááá, konečně... Už se mi stýskalo po tvých nadávkách! Ještě mě někam pošli a můj den se stane dokonalým *14*
      • Spíše mi to pada zatim do peněženky:)
  • Trol.diskuzni
    Tu aukční sratchku ještě někdo hraje? Zlaté Diablo II...
    • Jo hraje predstav si. A dokonce nejakej american vydelal na aukci 10 000 dolaru. WOW
      • Veskoslav
        A co jako? Že tam to je jenom hlopoučký robotek, co sbírá, místo toho aby si hru užil? Na tom jenom rýžuje, nic víc. A o tomhle skutečně Diablo III není. Tohle je pěkně debilní příklad a ač nerad, tak jsem na straně trola.
      • Trol.diskuzni
        Úchvatné... Peníze přece dělají dobrou hru! *7*
      • To mu neříkej, teď bude pěnit ještě víc *7*
    • To jsem od tebe dooprady nečekal.
      • Trol.diskuzni
        To víš, mé názory mají koncepci!
  • tenhle patch je fajn, tesim se, a tech 70% hateru tady, jsou jenom pritepleny studentici, co nemaj na to aby si to ani koupili a tak porad brecej.. FU, a bezte hrat tetris. *15*
    • Ty brdo, tys to ted vsem nandal ... vsichni hateri jsou socky a vsichni co hraji nejlepsi megahry od blizzardu jsou inteligentni milionari *1* *1* *1*

      Apropo jsi tak dusevne jednoduchy od narozeni, anebo se ti stal nejakovy uraz do hlavicky?
      • cry cry cry me a river.
        • Nez hloupe reagovat, tak redaji vubec, pro tebe to plati 2x
      • Nech ho, je to jen hloupa blizzardovska ovce a nikdy nemuze pochopit, ze to co blizzard vyrobil je poradny nudny zmetek na penize, bez spetky zabavnosti a uz vubec ne znovuhratelnosti. Jenomze prave diky takovym oveckam co jim sezerou naprosto vse a jeste radi zaplati, jsou bohuzel hry tam, kde jsou totiz v pr ...
  • :-D Hráči se nudí přídáme více barviček v podobě aury a bude to ok.
    • Lepší než nic nepřidat. Nebo jiná studia by toto byla schopna přidat jako placené DLC..
  • Kristepane oni se v Blizzardu jiz docista zblaznili, tohle opravdu neni Diablo, ale tohle je uz hnus a poradne fialovej ... end game nudu vyresi stylem x trilionte expeni v paragon expech LOL klidne si me tady fanboyove a uminuskujte, Ale DIII je naprosty fail desetileti.
    • Hrál jsi Diablo III?
    • yuri337
      Má pravdu předsedo!
  • Diablo 2 byla v podstate taky online hra. jen vetsina lidi ji proste stahla crackla a tak jim nezustalo nic jine nez hrat single. vetsina hracu, ktera vlastnila original hrala online, protoze to bylo proste zabavnejsi at uz jste hrali samotni nebo ve vice lidech. oproti D3 tedy skoro zadna zmena. jen ze hry vzali nepouzivany single a lan pridali veci generovane servrem, aby se zvysila bezpecnost, ktere byla u d2 zalostna.....
    u D2 se zadny endgame ani resit nemusel, protoze hra ho mela uz od vydani. dohrat na maximalni level nebyla zadna sranda co zabrala chvilku. zkouseni novych buildu vyzadovalo zalozit novou postavu u ktere pak bylo zaruceno, ze hrac se pri expeni za dany build i naucil hrat a bylo i PvP. ovsem to neznamena, ze se o hru nikdo nestaral a nic neresil. naopak do hry se pridal treba ladder a taky se patchovalo a resil se kazdy bug exploit.....
  • Ethy
    Je mi jasný, že se to tu hemží lidma co ani nehráli Diablo 2 v datu vydání, ale ta hra na tom byla ze začátku prakticky stejně. Prováděli jí stejný porodní bolesti a hra byla špatná, to až s LoDkem a x patchi byla hra tak super jak je teďka. Je Diablo 2 snad o něčem jiným než o klikfestu a neustálým grindění? Není, tak co si stěžujete na špatnej end-game content? Paragon systém je podle mě super a komu se to nelíbí, tak ať se vrátí k tomu svýmu a newhinuje tu. Já si cením snahy Blizzardu dát věci dokupy, podle mě ještě pár patchů a bude to ideální. Je blbý, že to takhle nebylo už od začátku, ale stává se a já to dokážu odpustit. Tenhle váš rádoby cool postoj a hate na stranu Blizzardu co se týče buď WoWka nebo Diabla si laskavě strčte tam, kam slunce nesvítí. Chápu, že se tady každej snaží bejt hustej, ale trefujte se aspoň do značek, kde je ten hate opodstatnělej.
    • Tohle je argument, který jsem četl skrze všechny fóra minimálně 1000x ... Bohužel to není argument, který by mně něják přesvědčil o tom, že Blizz je vlastně pohodová firma, která dělá maximum pro své zákazníky! Uvědom si, že nemůžeš srovnávat release D2 a D3! Nebo mi chceš tvrdit, že se za těch 10 let nepoučili a musí opakovat všechny ty stejné chyby?? To je přece kravina. To je jak kdyby bylo všechno to funkční během těch let zapomenuto, nahrazeno nesmyslným systémem a posleze pomaličku vráceno do stejných kolejí :( Nechápu, že se najdou hlupci kteří to Blizzu žerou - Koukněte jak jsme úžasní a myslíme na Vás!! Jo jasně, ve skutečnosti byla ta hra doteď defacto placená beta verze, přičemž jim hráči udělali fine tuning jejich průseru! Oni tam teď milostivě přidají něco, co tam mělo být od začátku a tvaří se jak nejsou hustí, že myslí na svou "komunitu"
      • Hmmm... zajímavá teorie...
    • Inquisitor
      Mě zase přijde, že dneska je negativní názor hned hate a troll apod. Připadá mi spíš že někteří fanoušci Blizzardu nedokážou pochopit, že se někomu Diablo 3 nelíbí. Hrál jsem Diablo jedničku i dvojku v době vydání, ale to co provedli z Diablem 3 už žádný patche nezachrání.
      • pravda je takova že klasice se už nikdy nic nevyrovná , já například taky nedám dopustit na Wolfenstaine3D a Dooma a CoD považuju za sr.cku . *3*
        • Na Cod 1,2 bych špínu neházel. ...
    • Nemůžu víc, než souhlasit. Diablo 2 taky nebyla z počátku dokonalá hra, ale postupně ji zlepšovali a dnes je to legenda. To stejné se stane s Diablem 3. Ti hateři ještě budou rádi když jim rodiče na to Diablo 3 dají. Nenávist z principu jen ukazuje, jaké jsou všichni lidi ovce. Neví proč [hejtujou], ale [hejtujou].
    • Ethy
      Abych se ještě doplnil: Hra vás nebaví? Zkuste Hardcore :)
      http://www.diablofans.cz/464-hardcore-1-vic-nez-hra.html
    • Nikdo se tu nesnaží být hustej, lidé tu jen vyjadřují svůj názor. To, že se ti to nelíbí, je tvůj problém.
      • vysvetli to fanboys :D
      • Ethy
        Promiň, ale příjde mi, že jdou s proudem (hate proti Blizzardu). Člověk který tak nějak sleduje scénu přece nemůže hlásat, že SC2 je špatná RTS (imo nejlepší RTS současnosti), atd.
        • nejhranější != nejlepší
          • "Good for you."
            • ?
            • Po tom jak jsi vysvětlil hatera bych se nedivil, kdyby sis myslel že tohle je nějaká nadávka protože to psal nějaký chlápek na blogu.
          • A to zjistíš jak? Že k těm, co neřeknou nejlepší přičteš ty, kteří na to jen tak pro své potěšení nadávají? *6*
            • Jo ahááá, ty jsi mluvil o sobě. S tímhle kontextem to chápu.
            • Ne, napsal to jeden člověk v diskusi pod nějakým článkem, a sice hater = člověk, co o tom moc neví.
            • Jo, jsem hater protože jsem napsal že me SC2 nebaví. Skvělé. Máš v tom jasno! :-D
            • Haterovi nic nenamluvíš, ach jo *9*
            • V historii je mnoho případů kdy se horší/jednodušší řešení stalo nejpoužívanějším. A obecně u uměleckých děl (za což jsou již hry považovány) je "nejlepší" je hodně individuální záležitost.
              Takže ano je nejhranější, protože je to jednoduché a dobře se to hraje. U složitějších strategií je už potřeba myslet a ne jen opakovat naučené postupy, tudíž nejsou přístupné tolika lidem.
  • lol tohle je očividný jak delaji z hraču blbce a dojny kravy, a jen hlupák by se snížil k tomu aby jim na to skočil
    • Rozhodně né tak očividný, jak je tady v diskusích ze sebe dělá polovina lidí *15* (bez těch krav teda)
    • jsi TEN cody, co hral Diablo 3 uz tyden pred vydanim na serveru, na ktery mu ziskal pristup jeho kamarad hacker?
    • A přesto se pár hlupáku najde. A věřím, že z případné nudy se tam zajdu podívat taky, ne že to budu nějak významně hrát, ale pro oddech po hooodně dlouhé době. Ale ne proto kvůli samotné hře, ale proto že mám rád něco nového a rád si to prozkoumám.

      I MMO mě baví aspoň ty začátky, než člověk zjistí mechaniky a co všechno se mu tam nabízí.
  • zdeeneek
    Barevny aury u paragonu - to bude neco jako barevny pasky v karate ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit